Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o druhou postavu (Benedikz) (ZAMÍTNUTO)

Zde můžete zažádat o povolení hrát za další herní postavu.
Zamčeno
Benedikz
Elite
Elite

Žádost o druhou postavu (Benedikz) (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Benedikz » stř 03. dub 2019 17:20:10

Jméno na Discordu: Benedikz
Jméno aktuální postavy: Thomas Pablo Hernandéz
Jméno druhé postavy: Miguel Roldán Ábrego

Stručný popis postavy:

Obrázek

Miguel Roldán Ábrego, bratr Pabla Hernana Roldána, otce mé primární postavy je strýcem mé primární postavy. Jedná se tedy o rodinného příslušníka Thomase Pabla Hernandeze, který je nyní ve vazbě.

Miguel Roldán Ábrego je občanem Mexika, který přicestoval do Los Santos s dočasným vízem, které expiruje 31.04.2019. Miguel je avšak zcela odlišný od Thomase a spíše připomíná Thomasova otce, akorát trochu lehkovážnějšího. Ctí tradice, neplete se do zločinu, nikdy by nikomu nevzal život. V jeho domovině Mexiku má čistý trestní rejstřík a je spíše zarmoucen rozhodnutími, které Thomas v Americe udělal. Do Los Santos určitě nepřijel, aby se pletl do nelegálního byznysu. V Mexiku má svou rodinu a po vypršení víza se vrátí zpět. Třeba jen přišel složit holt svému bratrovi, který leží na jednom hřbitově v Los Santos, možná chtěl zanechat Thomasovi nějaký dopis a přesvědčil ho ať si své aktuální činy rozmyslí. Kdo ví, to je ve hvězdách.

Důvod vytvoření postavy:
Ano, moje sekundární postava je rodinný příbuzný mé primární postavy. ALE tato postava:
  • Nepojede v nelegálním byznysu, nebude vykonávat vraždy ani drogy. Nebude se nijak spolčovat s frakcí L.A.V. ačkoliv nějaké dialogy možná budou prohozeny pro zajímavé RP.
  • Nebude se snažit reagovat na aktuální situaci, kdy je Thomas držen ve vazbě. Miguel nepřijel do L.S. za Thomasem, je jen však zajímavou vsuvkou do RP, když je Thomas ve vazbě.
  • Postava nebude mít přímou interakci s mou primární postavou (která je mimochodem pozastavená)
  • Ačkoliv nemám ani motiv k jakémukoliv revenge, ikdybych měl všemi předešlými body zaručuji, že se postava nebude míchat do byznysu a RP mé primární postavy, jen minimálně a nebude konat žádný revenge.
Proč by mi měla tato postava být schválena?

Hraju na tomto serveru v podstatě již od jeho počátku a po celou tuto dobu jsem si zachoval čistý štít, co se týče restů. Nemám na svém kontě závažné přestupky, určitě zaručuji, že zvládnu tuto postavu RPit a že se nebude míchat do pole Thomase a L.A.V. Je to spíš jen lehké, dočasné familyRP, které trochu vyšperkuje moje RP :)
V případě udělení výjimky budu velmi vděčný. Pravidla o příbuzných postavách znám dobře, jen to zkouším, protože nyní, když mám pozastavenou postavu bych si rád zahrál trochu nekonfliktního RP :) Benedikz
Obrázek

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o druhou postavu (Benedikz) (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » čtv 04. dub 2019 17:01:37

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno