ROGGERS & PARTNERS s.r.o (SCHVÁLENO)

Chcete založit legální frakci a vydělávat si poctivou prací? Toto je místo pro vás.
Odpovědět
Stoney
Senior Member
Senior Member

ROGGERS & PARTNERS s.r.o (SCHVÁLENO)

Příspěvek od Stoney » čtv 06. pro 2018 21:32:14

Roggers & Partners s.r.o.

Začiatok právnickej spoločnosti
LS News: Meno Jack Roggers je v meste známe kadečím, či už podnikatel roka, podvodnik roka, užernicky milionar. Po tom, čo som čítal noviny, a čo som sa dozvedel čo sa o mne verejne píše som sa rozhodol začať tzv. skrývať svoju kriminalitu, rozhodol som sa založiť právnicku spoločnosť pod názvom Roggers & Partners s.r.o je to obchodna spoločnosť s ručením obmedzeným, keďže mám vysoku právnicku školu neváhal som ani chvilu, urobil som si právnicku licenciu. Začal som podnikať v prave, kedže som v tejto oblasti bezuhonný bol to skvelý nápad ako skryť zlu povesť.

Právnicka spoločnosť ROGGERS & PARTNERS s.r.o.

Obhajujeme občanov v trestnom, občiansko-právnom a správnom konaní. Ponúkame právne analýzy a expertízy. Okrem toho poskytujeme právne služby a právne poradenstvo.
•občianske právo (ochrana údajov, ochrana osobnosti a dobrej povesti, záväzkové vzťahy, vecné práva, dedičské právo)
•práva vyplývajúce z duševného a priemyselného vlastníctva (autorské právo, patenty, vynálezy, úžitkové vzory, dizajny,
ochranné známky)
•pracovné právo
•bankové a finančné právo
•poisťovacie právo
•právo cenných papierov (zmenky, šeky, akcie, dlhopisy, pohľadávky)
•práva informačných a komunikačných technológii
•právo investičnej výstavby

Začiatok Realitnej kancelárie Roggers & Partners s.r.o.
Po roku založenia právnickej spoločnosti R&P s.r.o. som si prešiel rôznymi životnými skusenosťami, či už zlými alebo dobrými. Samozrejme začiatky boli ťažke, prešiel som si aj menším krachom firmy, ale nevzdal som to prečkal som zle obdobie a ako sa hovorí 'trpezlivosť ruže prináša' opäť sa rozbehol biznis ako mal. Tisický spokojních zákaznikov našu spoločnosť hodnotilo pozitívne a na absolutne profesionálnej úrovni. Naša firma mala v meste goodwill [dobre meno], keďže sme mali dostatok financií na rozbehnutie niečo väčšieho, a čím ďalej tým viac chodili ľudia pýtať sa po práci. Preto sme sa rozhodli založiť realitnú kanceláriu pod tým istým nazvom ako našu právnicku spoločnosť. Štát nám schválil použivať ten istý názov, a tak sa z nas stala jedna veľka Realitno-Právnicka spoločnosť, ktorú dodnes poznáme pod menom Roggers & Partners s.r.o. . Naša firma ma v meste Los Santos výbornu povesť a predovšetkým úctu k zákaznikom, aj keď ich máme dosť chováme sa k ním s absolutnou slušnosťou, ceníme si ich a sú v našom rebričku na prvom mieste.

Realitná kancelária ROGGERS & PARTNERS s.r.o.

Momentálne poskytujeme 8 nehnuteľnosti v časti Vinewood Hills [Voľna nemavitosť - 1,2,4,5,6,8,9,10]
Viac info nájdete na našom webe: www.roggers.partners.com alebo na e-maily: roggersp@rpartners.com

Kde nás nájdete?
Momentálne sidlíme v kanceláriach Maze Bank Tower na San Andreas Avenue v Los Santos

Majiteľ spoločnosti - LLM. Jack Roggers [STONEY]
Zástupca spoločnosti - Voľná pozícia
Kvalifikovaný právnik - Michael Fitzgerald Crest [BENEDIKZ]
Právnik - Voľna pozícia
Právnik - Voľna pozícia
Kvalifikovaný maklér - Voľná pozícia
Maklér - Johnson Black [ZEUS]
Maklér - Calvin Black [DANNY]

To Do List
-Sprístupniť Maze Bank Tower
-Boss menu
-Joby - Majiteľ - Zástupca - Právnik - Maklér
-Platy nastavte vhodne na tuto ekonomiku
-1 ľubovolne služobne vozidlo s ad-on kategorie vhodne pre spoločnosť
-Ak bude možne pridať viac nehnuteľnosti
-Rozpočet aky dáte taký bude
-Šatňu
-Rád by som poprosil o pračku peňazi

Dôležité OOC
K realitnej kancelárii sa toho momentálne veľa ponuknuť nedá verím, že čoskoro bude viac nehnuteľnosti.
Web bude buď roomka na discorde alebo sa spraví samotný web.
Ospravedňujem sa AT, ak som moc náročný :-).
Naposledy upravil(a) Stoney dne ned 09. pro 2018 20:52:49, celkem upraveno 3 x.

Jayhawk
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: ROGGERS & PARTNERS s.r.o

Příspěvek od Jayhawk » sob 08. pro 2018 2:05:49

Pěkný za mě je to super každopádně dělej z toh oRP ne farmu na peníze a pak to bude topka
"After a hard night in Bars and Clubs, it's much easier to fly" - - - - - > (Jayhawk 2K17)

JohnnyPerník
BOSS
BOSS
Kontaktovat uživatele:

Re: ROGGERS & PARTNERS s.r.o

Příspěvek od JohnnyPerník » sob 08. pro 2018 14:12:23

SCHVÁLENO

Podmínkou jest, že Stoney osobně není právník.
Obrázek

Odpovědět