Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Tony’s Fun House I Žádost (ZAMÍTNUTO)

Zamčeno
Mudr. Kufr
Member
Member

Tony’s Fun House I Žádost (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Mudr. Kufr » sob 12. led 2019 13:17:36

Tony’s Fun club

Vznik,historie a celkový nápad : Ahoj, mé jméno je David Lee a společně se svým bratrem jsme se rozhodli že si založíme svůj klub, jak již můžete vědět tak se jedná to klub “ Tony’s fun house”. Možná se ptáte : Proč zrovna Tony, když ani jeden z vás se nejmenuje tony?. Tony je bývalý majitel který zesnul opravdu špatnou a velmi krutou smrtí, na jeho čest tudiž necháme klubu tohle jméno. Již od mala jsme pracovali v hospodě táty, kde jsme mu celkově pomáhali protože na to byl sám a nestíhal to. Táta se dostal do dluhů, aby splatil alespoň malou část z dluhu, tak prodal hospodu, nakonec prodal i auto. Po pár měsících mu byla diagnostikována velice nebezpečná choroba, konkrétně Huntingtonova Choroba. Do pár týdnů zesnul a my s bratrem jsme to psychicky nedávali, protože nám bylo teprve 16 a museli jsme se o sebe postarat jen my dva. Po dokončení základní i střední školy šel tak nějak každý svojí cestou, já jsem šel do Californie a Daniel někam pryč do Evropy. Po třech letech jsem se rozhodl že zkontaktuji svého bratra a sejdeme se znovu, jako za starých časů. Daniel (můj bratr) se přestěhoval za mnou Californie protože jsem mu nabídl že může bydlet u mně, než si najde své bydlení, neváhal a téměř okamžitě se přestěhoval. Momentálně pracuji jako mechanik v jedné celkem proslulé dílně ve městě. Po pár dnech bydlení s bratrem se k nám dostala novinka že právě majitel Tony’s fun house zemřel, policie pátrá po pachateli, to je asi jediné info co máme. Také se tam psalo že je nyní jeho klub volný a hledá nového majitele, jinak půjde do dražby a bude z něj nějaký jiný obchod. To nás motivovalo si zažádat o přidělení tohohle klubu a pokračovat v genech našeho otce, který jak jsem již psal zemřel.

Sídlo : Zde je sídlo klubu který chceme převzít do naších rukou.
Spoiler:
Obrázek
Spoiler:
Obrázek
Spoiler:
Obrázek

Vozidla :
Spoiler:
Obrázek
Spoiler:
Obrázek
Výhody : Boss menu, interiér, firemní auta, alkohol, vlastní job.

Ceník :
Spoiler:
Obrázek
Seznam členů:
TonyFunHouse - Boss : Mudr. Kufr (David Lee)
TonyFunHouse - Zastupce : Maksik (Daniel Lee)
TonyFunHouse - Manager : x
TonyFunHouse - Barman : x
Co děláme?
1. Prodej alkoholických i nealkoholických nápojů
2. Pořádání různých akcí v baru
3. Samostatnáý fungující čistý klub I Žádný bordel!

Použité odkazy : https://www.gta5-mods.com/vehicles/merc ... 015-faysal I https://www.gta5-mods.com/vehicles/rena ... 2-van-2017

Stoney
Elite
Elite

Re: Tony’s Fun House I Žádost

Příspěvek od Stoney » ned 13. led 2019 12:07:09

Moc práce si si s tým nedal. Klub je veľky a ma veľa možnosti RP. Viac by som to rozpísal aby si zaujal ludi.
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

Mudr. Kufr
Member
Member

Příspěvek od Mudr. Kufr » ned 13. led 2019 13:54:28

Děkuji za tvůj názor, práce sem si s tím dal si myslím že tak akorát, nepříjde mi že by tam toho bylo málo, ale ani hodně.

Jackpal
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od Jackpal » pon 14. led 2019 1:56:50

Nemate náhodou už dílnu a chcete další podnik??? Co to třeba nechat jiným lidem co by chtěli nějakou frakci ?

Mudr. Kufr
Member
Member

Příspěvek od Mudr. Kufr » pon 14. led 2019 14:34:28

Jackpal píše:
pon 14. led 2019 1:56:50
Nemate náhodou už dílnu a chcete další podnik??? Co to třeba nechat jiným lidem co by chtěli nějakou frakci ?
Já dílnu nemám, já jen pracuji jako mechanik ;)

Jackpal
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od Jackpal » pon 14. led 2019 19:21:24

Mudr. Kufr píše:
pon 14. led 2019 14:34:28
Jackpal píše:
pon 14. led 2019 1:56:50
Já dílnu nemám, já jen pracuji jako mechanik ;)
tak omlouvám se

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Tony’s Fun House I Žádost (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » pon 14. led 2019 23:34:11

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno