Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Pacific Standard Public Deposit Bank (ZAMÍTNUTO)

Zamčeno
Serpentin
Forum Adept
Forum Adept
Příspěvky: 11
Registrován: sob 13. dub 2019 15:13:28

Pacific Standard Public Deposit Bank (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Serpentin » stř 15. kvě 2019 22:28:49

Obrázek

zkráceně PSPDB se nachází ve Vinewood, Los Santos a svoji historii píše již od roku 1903. Chloubou PSPDB je její stáří. Jedná se o nejstarší banku v Los Santos, přičemž hlavní budova si stále drží svůj původní vzhled.


Historie:
PSPDB byla založena roku 1903, kdy od svého vzniku neprošla téměř žádnou změnou. Stále si zachovává originální vzhled, jak exteriéru, tak interiéru. Původní vzhled dokáže působit velice impozantně, což jistě klienti ocenní. V průběhu let a nástupem moderních technologii, byla banka vybavena nejmodernějšími monitorovacími a bezpečnostními systémy, které jsou na trhu. Díky tomuto mají všechny pobočky efektivní prevenci proti přepadení, či jiným podvodným praktikám. V roce 2019 banku odkoupili 2 bohatí rusové, kteří se rozhodli přesunout svůj byznys do USA.


Obrázek


Nabízené služby:
V aktuální fázy jsme schopni Vám zřídit půjčku na cokoliv, hypotéku na dům, či u nás můžete své peníze zúročit. Také nabízíme možnost úschovny vzácností, které byste si doma ze strachu nedovolili nechat. U nás můžete vždy čekat profesionální přístup a služby na úrovni.


Obrázek


Úschovna vzácností:
Máte doma drahokamy, zlato, šperky, cenné papíry, či jiné cennosti, které se bojíte schovávat doma? V tom případě můžete využít našich služeb, kdy naše úschovny střeží nejlepší security firma ve městě a to 24/7. Za Váš majetek ručíme dle zákona a platné smlouvy. Pro více informací kontaktujte naše personální oddělení starající se o bezpečnostní schranky.


Obrázek


Úvěry:
Půjčku Vám zřídíme na místě, bez poplatků, až do $800 000. Neptáme se z jakého důvodu potřebujete půjčit, stačí nám předložit potvrzení o stálém zaměstnání, abychom měli jistotu, že půjčené peníze dokážete splatit. Stačí se domluvit na okolnostech s naším zaměstnancem na jakékoliv pobočce.


Exekuce a vymáhání dluhů:
Pokud nejste schopni bance splácet částku, kterou jste si půjčili, bude na Vás udělen exekuční příkaz, kdy Vám exekutor zabaví majetek.
Naše představa: Pokud na někoho bude udělen exekuční příkaz, bude mít lhůtu 24h, během kterých může půjčku splatit. Pokud tak neučiní, bude mu zabaven majetek, např. auto s převyšující hodnotou, než si půjčil. Auto bude despawnuto a peníze za něj připsány AT na účet banky.


Spořící účet:
Můžeme Vám pomoci s přebytkem peněz, jenž máte na účtě a nemáte pro ně využití. Zřídíme Vám spořící účet a svoje úspory můžete značně znásobit.


Naše představa: Povedeme si osobní databázi klientů a toho, kolik nám svěřili/kolik jsme půjčili peněz. Jelikož zde není script, který by umožňoval obchodování na burze, či kupování akcii, jak to bylo ve vanile, proto nám AT bude muset generovat určité procento peněz z toho, co nám klient svěřil. Něco si necháme, něco dáme klientovi viz. výše. Do databáze bude mít AT přístup, proto přesně uvidí, kolik peněz nám mají vygenerovat.


Obrázek


Gruppe Sechs:
Bezpečnost našich poboček zajišťuje Gruppe Sechs, mistní firma, jenž byla s příchodem nových majitelů banky odkoupena a zařazená, jako sekce spadající pod banku. Společnost zajišťuje profesionální ochranu všech poboček PSPDB, zároveň se stará o eskortu cenností a peněz. Gruppe Sechs má intel přímo v hlavní bance, díky tomu dokáže v případě potřeby zasáhnout ve velice krátkem času. Za pomoci monitorovacímu systému, jenž tato společnost spravuje, zajišťuje skvělou prevenci jakékoliv hrozby na všech pobočkách. GS je taktéž schopná zajisti převoz peněz z čerpacích stanic, obchodů, či soukromích osob. Pokud tedy máte větší obnos peněz, jenž potřebujete dopravit na bezpečné místo, neváhejte kontaktovat zástupce GS přímo v hlavní bance. Cena transportu se liší na základě rizika, počtu nasazených osob a jiné.


Obrázek


Wishlist:
  • Stockade - obrněný transportér

Obrázek
  • Menu na zatýkání, přenášení, nakládání/vykládání z auta a interaktování s lidmi/vozy.
  • Zbraně pro ochranku
  • Sídlo: Pacific Standard Public Deposit Bank

Obrázek
  • Základní kapitál po domluvě s AT
  • Zrušení vykrádání bank, kromě 2-3 vybraných, ve kterých by byla naše ochranka. Vykrádání bank by tímto bylo zajímavější pro všechny zúčastněné. Také po domluvě s AT by se dohodla částka, kterou by šlo ukrást, pojištění apod.
    Založení druhých postav pro tuto frakciSeznam členů do PM.

Uživatelský avatar
xGENOMx
Member
Member
Příspěvky: 9
Registrován: sob 13. dub 2019 2:44:08

Re: Pacific Standard Public Deposit Bank (návrh)

Příspěvek od xGENOMx » stř 15. kvě 2019 22:31:14

<3 Obrázek

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: Pacific Standard Public Deposit Bank (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » stř 15. kvě 2019 23:30:07

ZAMÍTNUTO


- Momentálně není možnost, aby někdo na serveru dělal bankéře.
exactlytheBen

Zamčeno