Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

La Amarillo Vista(ZRUŠENO)

Zamčeno
Uživatelský avatar
Benedikz
Elite
Elite
Příspěvky: 56
Registrován: sob 26. kvě 2018 14:30:34

La Amarillo Vista(ZRUŠENO)

Příspěvek od Benedikz » ned 10. bře 2019 10:40:50


Obrázek

Obrázek
[la amarijo vista]
Založen: 2006
Zakladatel: Pablo Hernan Roldán
Místo založení: Amarillo Vista, El Burro Heights, Los Santos
Aktivní: 2006 - nyní
Teritorium: Murrieta Heights a blízké okolí
Vůdce: ~~~~~~ (alias "El Nue")
Kriminální aktivity: Pašování drog, vydírání, vraždy, únosy, pašování zbraní, korupce, krádeže, žhářstvíAmarillo Vista je hispanoamerická kriminální skupina východního Los Santos. Její působení je především v oblasti Murrieta Heights, aktivně v sousedství El Burro Heights - Amarillo Vista a přilehlé okolí.

Cíle skupiny:
× Monopol na produkci marihuany ve městě Los Santos.
× Síla organizace
× Bezpečí členů organizace. Bratrství a rodina


Amarillo Vista je řazena do potenciálně nebezpečných kriminálních organizací v Los Santos. Dle aktuálních informací nelze přesně specifikovat aktivity této skupiny, ale někteří svědci zaznamenali, že skupina má hierarchii a je postavená na hybridních základech mafie a gangu. Odhadem má organizace zřejmě 50-100 členů, čímž se řadí mezi malou kriminální organizaci.

Skupina nemá přesně stanovené sídlo, kromě oblasti vlivu. Její členové se reprezentují spíše jižanským stylem oblečení a nosí především klobouky. Splývají tak s obyvateli místa vlivu.

V komunitě se traduje historka, že vysoce postavený člen na schůzi spolku bez klobouku zvěstí smrt, neštěstí nebo špatnou informaci.

Dle výpovědí fungování skupiny zavazuje a kontroluje kodex, který obsahuje jak mafiánské desatero skupiny, tak i přísahu a další informace. Obsah tohoto kodexu však není znám nikomu z veřejnosti a členové i vůdce si je berou do hrobu.


Stručná historie:


Kořeny skupiny pramení údajně už z roku 1987, kdy se desítky hispánských migrantů s pomocí několika hispánských ex-policistů někde poblíž města El Paso v Texasu dostalo přes hranici do Ameriky za lepším životem, do Los Santos. Někteří z cesty zběhli, většina z nich však pokračovala ve svém cíli a skupina během konce 80. let začala relativně skupinově osidlovat dnešní oblast El Burro Heights.

Hispánští usedlíci však uznali, že vysoká kriminalita a nenávist LSPD vůči menšinám překračuje meze a několik schopných členů sousedství El Burro Heights začalo brát povinnosti do svých rukou. Hlavní myšlenkou nové organizace měla být ochrana hispánské menšiny v oblasti před "nebezpečnou" LSPD a před jinými kriminálními spolky, kteří mají chuť na využívání místních k nuceným ilegálním činnostem a braní výpalného. Organizace však potřebovala pro své fungování alespoň menší příjem. Prvotním nápadem bylo braní "příspěvků" od lidí se sousedství, ale na tom se zdejší neshodli, a tak několik lidí z komunity se zkušenostmi s distribucí marihuany namítlo, že by organizaci mohla živit distribuce drog po městě. A tak organizace přijala marihuanu jako zdroj svých příjmů a začala v hojném množství tuto drogu distribuovat.

Ze zatím bezejmenné organizace se stal hybrid mezi mafií/gangem, jehož úkolem je dodnes chránit toto sousedství před vnější hrozbou. Údajně 2.8.2006 byl deklarován tento spolek jako "La Amarillo Vista" ( "La" dle inspirace mafií + "Amarillo Vista" jako místo deklarace) - jeho vůdcem se stal Pablo Hernan Roldán (alias "El Papi"), který zemřel v r. 2012.

Vedení organizace nyní zdědil jeho syn - údajně přezdívaný "El Nue" (zkratka z "El Nuevo" => "Nový"). A jeho záda kryjí jeho spolupracovníci.
Obrázek

Mapa vlivu:

Obrázek

OOC NOTICE:
  • Počet zakládajících členů frakce : 3
Obrázek

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: La Amarillo Vista(ZRUŠENO)

Příspěvek od exactlytheben » pát 26. dub 2019 13:12:22

ZRUŠENO
exactlytheBen

Zamčeno