Unban STONEY - 3.pokus (V ŘEŠENÍ)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Stoney
Senior Member
Senior Member

Unban STONEY - 3.pokus (V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od Stoney » čtv 29. lis 2018 20:07:28

Skusím ešte raz aj keď to aj tak zamietnete po 3mesiacoch čo som dostal BAN mi nebolo ani povedané presne začo mám BAN :D, ale dobre vraveli ste, že som sa vyjadroval tak a tak na discorde hej je to pravda okej, po čase som pochopil, že som to prehnal a napísal som dotyčnému správu na, ktorú mi odpovedal 'ok', keďže sa dá chápať odpoveď akokoľvek bral som to ako uzavrete a vec vyriešená. Sám simplex vravel, že DISCORD a RP sú úplne odlišne veci, bolo to povedané ešte za čias BKSNIPIKA, keď mal svoje slávne obdobie. Tým pádom ak si nezaslúžim hrať na Vašom RP servery, tak by som bol rád za priame vyjadrenie z hľadiska porušenia pravidiel RP. Predom ĎAKUJEM ZA VYJADRENIE a prečítanie mojej krátej dlhej správy. Rád by som podotkol na vyjadrenie Pána Jayhawka, že vytváram neustále problémy či konflikty o žiadných neviem alebo ma pamäť klame? Ak si myslel, situáciu okolo tej banky, tak by som radšej pomlčal pretože to čo ste RPili z Vašej stránky nebolo adekvátne a hlavne Tvoje alebo skôr Vaše správanie k danej situacii, či už OOC alebo IC, ďalej nebudem písať ako si sa ty o mne vyjadroval, lebo by sa ti to nečítalo moc dobre, ale nikomu nič neprajem, každý je nejaký, či už dobrý či zlý všetci sme nejaký, všetci robíme chyby sme len ľudia, následne deň na to si sa mi ospravedlnil a ja som to prijal a vec ukončena, tak prečo niečo vyťahovať ;) Have a nice day ;)
Základ úspechu? Nebuď ako ostatní.

JohnnyPerník
BOSS
BOSS
Kontaktovat uživatele:

Re: Unban STONEY - 3.pokus

Příspěvek od JohnnyPerník » pát 30. lis 2018 13:33:10

V ŘEŠENÍ

mediátorem je Jayhawk, spojí se s Tebou, nebo se spoj ty s ním.
Obrázek

Zamčeno