Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o zkrácení banu - AmYška(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
nemecek297
Junior Member
Junior Member

Žádost o zkrácení banu - AmYška(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od nemecek297 » úte 14. kvě 2019 23:49:46

Dobrý den,
byl jsem pernamentně zabanovaný za narušování ekonomiky, jelikož jsem prodal v PDM vozidlo s přepsaným hex kódem.

Vše začalo nevinně, když můj IC bratr na Twitter napsal, že prodá své ferrari z "dovozu"(VIP) . Na inzerát se ozval právě Petr Semerád (IC-Petr Kowalski) , který mému IC bratrovi vyměnil za již zmíněné ferrari 3x McLaren z PDM. Ze srandy jsem mu řekl, jestli mi také nechce jedno darovat, když jich má tolik, což k mému překvapení skutečně udělal.Bohužel mi nepřišlo divné, že má několikrát stejné vozidlo, které ještě k tomu takto rozdává. Jelikož to byl člověk, který investoval několik tisíc do VIP a pokaždé byl viděn v novém autě, tak moje šance na odhalení podvodu byla značně snížena. Hlavně osobně jsem ani nevěděl, že něco takového lze udělat, proto jsem hloupě zůstal v přesvědčení, že vozidla ma skutečně díky VIP, i přestože jsem měl podezření. Byl jsem i u nich na DC, nicméně konverzaci jsem nevěnoval příslušnou pozornost.Bohužel pro mě, jsem nedal svá podezření a radši jsem hrál mrtvého brouka.

Na účtě jsem v té době měl docela dost peněz i z mého VIP a nevěděl jsem ani, za co je utratit proto jsem neměl zapotřebí si "přivydělávat" obdobnými způsoby. Rád bych zdůraznil, že z mé strany se nejednalo o úmysl, jelikož jsem prodal pouze a jen jedno vozidlo, které jsem získal díky "tupé" poznámce ve stylu: "Nemáš tam ještě jedno navíc?" Jedna věta mi zařídila pernamentní ban na RP server, jenž má laťku nastavenou tak vysoko, že jiné CZ/SK RP servery se pro mě staly nehratelnými (zejména CustomRP,SideWay a podobně).

I přesto, že jsem nějakou část svých peněz použil na tuning vozidel, jsem si plně vědom toho, že jsem (byť neúmyslně) narušil ekonomiku hry a mohl tím zkazit požitek ze hry ostatním hráčům. Tímto bych se chtěl velice omluvit všem, zejména celému Admin Teamu a hlavně hráčům CoreRP, které jsem tímto poškodil a jsem ochoten nadále podporovat server jak dobrou reklamou, finančně a také hlavně kvalitním RP jelikož vím, že právě CoreRP je server, který si to zaslouží.

Po mých zkušenostech na jiných Cz/Sk RP serverech, jsme dostal vcelku "hloupý" nápad ze zoufalosti, jelikož můj zájem o hraní na CoreRP je skutečně velký. Chtěl jsem obejít ban, pomocí nového Steam a DC účtu.Což mi nevyšlo, jelikož jsem byl poznán (asi po hlase). Nápad to byl opravdu špatný, nicméně je mi opravdu velice líto toho co se stalo.

Tímto se vám všem ještě jednou omlouvám za chyby, které jsem udělal, plně si je uvědomuji a žádám o přehodnocení vašeho stanoviska.

Děkuji mnohokrát za porozumění, s pozdravem AmYška.
Naposledy upravil(a) nemecek297 dne úte 14. kvě 2019 23:50:43, celkem upraveno 1 x.

xGENOMx
Member
Member

Re: AmYška

Příspěvek od xGENOMx » úte 14. kvě 2019 23:50:18

<3

Tomaco
Junior Member
Junior Member

Re: Žádost o zkrácení banu - AmYška

Příspěvek od Tomaco » úte 14. kvě 2019 23:53:28

+1

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o zkrácení banu - AmYška(V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od exactlytheben » úte 14. kvě 2019 23:58:54

V ŘEŠENÍ
exactlytheBen

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o zkrácení banu - AmYška(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » stř 15. kvě 2019 14:58:31

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno