Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

STONEY (SCHVÁLENO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Odpovědět
Stoney
Elite
Elite

STONEY (SCHVÁLENO)

Příspěvek od Stoney » sob 08. čer 2019 11:05:46

A-Team, Komunita.

Prečo opäť žiadam o UNBAN?
Hrať na Core pre všetkých veľa znamená, nielen po RP stránke, ale aj po tej morálnej.
Z mojej skúsenosti viem, že zbrklé a nepremyslené RP akcie dopredu stoja následky, ktoré neskôr vyvedú ako banálne a žiaľ potom, to nikto už nevráti späť a búcha si hlavu stôl prečo to v tom momente spravil tak, a prečo to nespravil onak.
V zápale RP sa nedá skonštruovať situácia aby bola 100% legit najmä, ak má ísť o väčšie RP. Nepripravenosť a sebeckosť stojí ľudí niekedy aj život v opačnom prípade je to zákaz-BAN.

Čo by som robil keby dostanem UNBAN?
Určite by som chcel ísť príkladom novým hráčom ako som išiel doposiaľ a pomáhal im so začiatkom v RP.
Zmenil som svoje chovanie po psychickej stránke a som pokojný človek s cieľom dosiahnuť po čom túžim s chladnou hlavou a bez fyzických alebo psychických útokoch. Uvedomil som si, že moje správanie nebolo vhodné do komunity:
1. často som účinkoval v DISCORD DRÁMACHkonkr. v general-chate.
2. nechoval som sa profesionálne vrámci OOC ani IC.
3. mal som vyššie ego ako iq a nesprával som sa vrámci etických hodnôt človeka k druhým.

Prečo sa chcem vrátiť?
Isto viete, že po mojom zákaze som už nikde nerpil.
Core je môj domov aj keď som skončil, no ale nikdy by som nezačal hrať na inom servery.
Core RP je najlepší CZ/SK server no môžeme ho porovnávať aj v zahraničí.
Sklamal som Vás, a chcem Vám dokázať, že na to mám stať sa opäť špičkovým RP hráčom.

Čo by som RPil?
Možnosti je nekonečno. Dôležité je si uvedomiť, že mať v inventári sniperku a akčko, v garáži maybach a na učte miliony neznamená, že si kvalitný rp hráč.
RP je krásne keď chápeme jeho zmysel a nastávajúcu pointu, o čo v tom RP vlastne ide.
Ide o nekonečný príbeh, kde raz skončíš ale stokrát znovu začneš.
Je to reálny život, kde nie je každý mafián a bohatý.
Podstatnú väčšinu ľudí nebaví robiť non-whitelisted joby pr. horník.
Každý chce byť stredobodom pozorností streamerov, aby ho bolo vidieť na streame apod. O to však v RP nejde.
Je dôležité si uvedomiť, že dobrý hráči hľadajú RP a nie tvoriť RP za pomoci www.twitch.tv [nerobím reklamu] a nájsť streamerov, ktorí hrajú na servery a chodiť za nimi.
Ukážte sa pred ostatnými čo vo Vás je ale nie za takýchto okolnosti. Nebojte sa prejaviť vaše emócie, kľudne aj plačte, ak viete na silu plakať, ale nech to ma nejaký zmysel to robiť.

Týmto sa chcem všetkým hráčom a hráčkam verejne ospravedlniť a chcel by som začať odznova aj keď to nepôjde a nebude jednoduché. Snažil som sa s Vami vychádzať v dobrom a nikdy som vám nechcel zle. Všetko zle bolo na niečo dobre.
Ďakujem za úžasnú príležitosť hrať s Vami bolo mi cťou. ALL THE BEST!
Obrázek
Obrázek
Stoney
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

bbořek
Member
Member

Re: STONEY

Příspěvek od bbořek » sob 08. čer 2019 11:31:39

už si žádal asi tisickrát

RESKVE
Member
Member

Příspěvek od RESKVE » sob 08. čer 2019 12:02:16

+1, ať ti to už konečně výjde :)
„V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit, později se pak učí sedět a mlčet.“ Rudý Ďábel

nofearofc
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od nofearofc » sob 08. čer 2019 17:23:34

+1 GL ;)

brunnas
Member
Member

Příspěvek od brunnas » sob 08. čer 2019 22:23:03

Zajímavý, že člověk co nikdy nehrál na jiným RP serveru říká o nějakým, že je nejlepší :thinking:

KoreanPizzaBoy
Member
Member

Příspěvek od KoreanPizzaBoy » ned 09. čer 2019 1:32:02

+1

Jayhawk
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: STONEY (V Řešení)

Příspěvek od Jayhawk » ned 09. čer 2019 14:07:15

SCHVÁLENO !
"After a hard night in Bars and Clubs, it's much easier to fly" - - - - - > (Jayhawk 2K17)

Odpovědět