Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

ŽÁDOST O UNBAN Pokus no. 3 - daMartyy#1651(SCHVÁLENO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
daMartyy
Member
Member

ŽÁDOST O UNBAN Pokus no. 3 - daMartyy#1651(SCHVÁLENO)

Příspěvek od daMartyy » úte 19. bře 2019 20:20:02

Zdravím,

Už je to 6 měsíců neboli půl roku co jsem dostal Perma Ban za nevhodné chování na Discordu (spam) a nevhodné chování k A-Teamu. Celé to chování a jednání bylo způsobeno tím, co jsem psal i v minulých příspěvcích. Rád bych to v tomto příspěvku rozebral ještě jednou, a pořádně. Abyste pochopili, proč jsem tak jednal a proč se chci omluvit a vrátit.
Jak to všechno začalo.
Když jsem poprvé došel na Core discord (asi květen/červen) k pohovoru si mě vzal tehdy El-Cast, zalíbil se mi protože jednal celkem profesionálně a zněl slušně. Tehdy to byl náš kamarád, ke kterému jsme celkem i vzhlíželi. Po tom, co se sehrály nějaké ty situace ohledně toho, jak El-Cast pracoval a lhal(doteď na něj mám svůj názor a v poslední době to vyvrcholilo jeho chováním které se za tu dobu nezměnilo), jsme se kvůli tomu, že to byl náš kamarád přidali k němu, byli jsme zaslepeni tím, co nám říkal a namlouval. Následně se tedy rozjel tehdejší projekt PublicCityRP, který El-Cast společně s Marxxem, CarFym a Applosem vedl. V té době jsem ještě ban neměl, neměl jsem jistotu jestli to bylo s El-Castem jisté, protože už v té době jsme částečně chápali co je to za člověka. Následně se projekt PublicCityRP díky členům tehdejšího A-Teamu rozpadl. Po tom, co se rozpadl jsem se vrátil částečně na Core a na SideWay. Po dejme tomu měsíci se mi ozvalo pár lidí z tehdejšího Publicu, že rozjíždí nový server jménem VespucciRP, dost lidí tam šlo, dost lidí odtamtud odešlo. Nebyl to úplně plnohodnotný server, ale tím, že zakladateli byli Carfy,Marxx a Applos jsme tam hráli. V té době se na Discordu šířily pomluvy, žvásty a podobné paskvily o Coru, kterým jsme jako ovce věřili, protože jsme neměli pořádný názor i z druhé strany. Bylo to dost lidí, co k nám takovéhle věci šířili. V tom bodě jsme byli idioti, moc se omlouvám za to, co jsme tehdy spamovali a psali ať už na Core Discord, či adminům přímo do PM. Projekt VespucciRP se ale následně také rozpadl, už jsme nevěděli kudy kam, chtěli jsme si zažádat o unban už tehdy, ale v té době by nám to asi ještě odpuštěno nebylo. Dost z nás RP hrát přestalo na tu chvíli, dost z nás se také přesunulo na SideWay, ale nikde to nebylo to právé "ořechové". Viz. v další části příspěvku.
Proč se chci vrátit?
Vrátit se chci, protože CoreRP je jediný FiveM server, který v dnešní době stojí za to. Ať už skriptově, nebo i roleplayem a komunitou. Komunita je také jeden z důvodu, proč se hlavně chci vrátit. Vzpomínám na to, kdy bylo všechno okay a nic se nedělo, prostě jsme jen do rána seděli u Discordu a hráli nebo si povídali. Chtěl bych se také vrátit kvůli zmíněnému roleplayi, který se tu bere dosti seriozně a kvalitně. Mám už vymyšlené RP, které bych v případě unbanu chtěl na serveru spustit, nechci to tu zatím rozebírat, jen můžu zmínit, že jsem nad přípravou daného RP strávil opravdu hodně času. A tím opravdu hodně, myslím opravdu hodně (cca 50 hodin průběžně). Tolik času jsem zatím do RP nedal (krom samotného hraní). Také můžu zmínit, že v případě unbanu bychom na server přinesli dosti kvalitní RP, ať už pro všechny v rámci nějakého eventu, nebo jen pro ty co s námi budou chtít normálně RPit.
Omluva A-Teamu.
Rád bych se také omluvil přímo členům, kteří v té době byli, a stále i jsou částí A-Teamu za to, jakou újmu jsme projektu Core a samotným členům způsobili. Omlouvám se za to, jak bylo s vámi v závěsu jednáno.

Pokud by bylo možné, rád bych se tedy obhájil přímo osobně na Discordu a projednal tak i další jednání přímo s těmi, kteří v té době v A-Teamu byli, a o kterých se v tomto jednalo.

Jak už jsem psal v minulých příspěvcích, jsem také kompetentní s nějakými opatřeními kdyby mi Unban vyšel (tzn. spectate, při každém přestupku do nějaké doby bych dostal ban zpět apod. co by Vám jen přišlo vhod).

Pokud by někdo měl zájem, o leak mé práce, na které jsem pracoval a stále i pracuji, může mě zkontaktovat na Discordu daMartyy#1651

Děkuji, za dočtení příspěvku a mé žádosti až sem.
Zatím.
I may be overlooked, but I'm never underpaid

drumankoss
Member
Member

Re: ŽÁDOST O UNBAN Pokus no. 3 - daMartyy#1651

Příspěvek od drumankoss » úte 19. bře 2019 20:29:21

1+ Pekne spisane

Kupra_
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od Kupra_ » úte 19. bře 2019 20:35:36

+1 je to týpeček

georgiicek
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od georgiicek » úte 19. bře 2019 20:38:51

Myslim si že každej si zaslouží druhou šanci. Rád bych tohohle kluka viděl na serveru tudíž doufám že ti unban vyjde :)

gUcio
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od gUcio » úte 19. bře 2019 20:41:03

Nejlepší žádost o unban :geek:
„Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.” :geek:

PosliCZ
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od PosliCZ » úte 19. bře 2019 20:43:43

+1 Každý by měl mít druhou šanci !

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » úte 19. bře 2019 20:48:43

S daMaartym jsem měl nedávno možnost mluvit osobně po půl roce, co jsme se bavili a sám mi přiznal, jak strašlivou chybu udělal, když byl "zfanatizovaný" nám všem známou osobou, která na tomto serveru dělala jednu dobu peklo. Musím usoudit, že Maarty si je touto chybou již určitě dávno vědom a lituje jí. Každý děláme chyby, málokdo umí odpouštět nával hejtu, kteří stoupenci té dané osoby na serveru dělali. Nemyslím si, že by se mělo odpustit všem, co stáli po boku té osoby, ale u Maartyho cítím upřímnost a je dle mého názoru i z pohledu chování a "dospělosti" vyčnívajícím hráčem z davu.

Maarty mi mimo jiné navíc ukázal nádherně zpracovanou frakci, kterou spisoval zhruba celý týden během nudy, kterou zažívá, protože nemá kde hrát na kvalitním serveru, jako je CoreRP, kam by se chtěl vrátit. Je určitě talentovaný i v rámci grafiky a má skvělou představivost, což jsou pro RP výhody. Obzvláště pro spisování úhledných životopisů, deníků a frakcí.

Musím zde podpořit tohoto jedince v jeho návratu na server. Myslím si, že si zaslouží druhou šanci.
Benedikz
Obrázek

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: ŽÁDOST O UNBAN Pokus no. 3 - daMartyy#1651(V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od Gbelik » stř 20. bře 2019 17:03:27

V ŘEŠENÍ!
Hello there

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: ŽÁDOST O UNBAN Pokus no. 3 - daMartyy#1651(SCHVÁLENO)

Příspěvek od Gbelik » stř 20. bře 2019 17:13:33

SCHVÁLENO
Hello there

Zamčeno