Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

UNBAN - Stoney (ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Stoney
Elite
Elite

UNBAN - Stoney (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Stoney » sob 23. bře 2019 19:32:04

Zdravím.

Nepochopil som moj perma ban. Akcia za ktorú som dostal 3tyždnovy ban bola normalna rp akcia. Nič nikto neporušil.
S perma banom suhlasim za porušenie pravidiel ale za toto? Ako sorry, ale neviem čo si mam o tom myslieť a všeobecne neviem čo si mam o tom myslieť pretože o žiadnu metu sa nejedna. V odvolaní som to cele spísal bolo tam niekolko ohlasov a keby to nebolo locknute je ich tam 5x viac. Hej chápem možno mám vo vašej nejakej tabulke nejake resty, ale prečo o nich neviem? Tvrdite že mám rest za streamsnipe, ktorý som nikdy neurobil? Fakt nechápem celu akciu si udajne spectoval ty BEN. Tak mi povedz prečo ste mi dali ban až na druhy den? To s nami normalne hrajte to RP nie, že ked niečo nevyhrate na 100% tak tu budu lietať permy. Prečo ste vy zabili herkona a reskveho? Bol to KOS. BEN prečo si nerpil zranenia ked si spadol z tej motorky? Jaj on to bol desync, ale mi si to odvovodniť nemožme. My keď niečo urobíme aj nechtiac tak máme hned pruser, ale Vam sa to vždy prepáči a ano nebudem si už davať ruku pred usta budem sa s vami rozpravať otvorene. Mám ku vam rešpekt lebo ste už dospelí. S nikým z vas som nemal nikdy problem. Podal som odvolanie banu a tajne som dufal, že dostanem unban ktorý mi patrí. Ale ja som dostal po prečitani perma ban. To vam nie je ani trochu luto mi dať ban za takuto totalnu blbosť?. Možno si poviete, že mám nejake resty a priestupky. Ale pokazili tie priestupky niekomu rp? Zničil som s nimi niekomu nejake RP? Nie nezničil ani nepokazil!. Moje rp bolo vždy clean s ostatnými hráčmi. Bol by som rád keby mi niekto z Vás pošle moje všetky resty lebo neverím že tam mam tolko restov že mi na miesto odvolania banu dáte instantne perma ban. Ano som v podmienke za to že som mal perma ban za to čo som napísal na discorde. Za tu vec som sa sto krat ospravedlnil. Po unbane som hral nekonfliktne rp polroka. Potom prišiel BAN na 14dní ktorý som plnohodnote chapal. Bolo nas na servery 5, Ja,Jano, Kovi, Jenny a ešte niekto. Boli sme na discorde. Odvolal som sa bolo mi to vystvetlene a viac som neriešil lebo som to chapal. Ale toto nepochopím nikdy. Možem robiť čo chcem ale aj tak furt som Stoney, Stoney rpí roggersa, stoney ma v rp peniaze, stoney vystrielal dvoch z vanilli. stoney ide po vanille. Dame mu ban lebo sa bojíme. Toto je jedina vec ktora ma teraz napada za čo mam BAN. Sorry ale toto vam nikto nezožere.Všetci si čitali to odvolanie jenny to streamovala je zaznam. Nikdo nikdy na mna nenapisal /report!. Vždy ked ste vy niečo porušili tak sa to bud skiplo alebo to byl desync apod. Otázka prečo je Murra stále na servery? Bol BOSS ADMIN zistilo sa že bugoval drogy a stal sa Comunnity adminom a potom hononary a zase community. Nedavno sa neshcvalil Unban po polroku typkovi ktorý bugoval drogy v podstatne menšiom množstve. Murra tu ekonomiku pokazil najviac a každy to vie. Nikto nič nenapíše lebo sa bojí, lebo sa tu banuje za názory. Ako može Perník byť Vedenie FiveM a dava bany za nazory? Jeho povinnostou je tie nazory rešpektovať a robiť všetko preto aby boli tie nazory pozitivne a nie ked niekto niečo zkritizuje tak dostane BAN a potom sa musi ospravedlniť. Žijeme v 21.storočí! Pokial vas to nezaujima tak to kludne vymažte a robte si čo chcete ja som skončil. Aj tak sa každy raz dozvie pravdu.

NELOCKOVAŤ! Chcem tu čo najviac ludi ktorí možu reagovať
Pokial som bol moc hruby sorry. Dostal som permu :)) za blbosť tak mam trošku nervičky :))

RP je o tvorení situacii. Ak niekto z Vás sleduje NoPixel a ostatne profesionalne servery, tak by ste možno pochopili, že ked niekto pride niekomu na stream a rpi sním tak je to normálne. V Los Santos (LA) je cez 20milionov ludi. Chápem berete to ako metu lebo sme vam prekazili podla vas vaše super Arma RP. Ale prišli sme tam a normalne sme rpili. RP je o rozvijani a tvorení rp. Nie vždy je rp víťazne! Chybu si priznať musí každý.! Ja si priznam chybu vždy! Vytvorili sme RP interakciu. Ale chápem vy si rpite sami bez ostatnej civilizacie a chceli by ste vraždiť a mať peniaze no žial na tejto báze rp založene nie je a to by ste mali vedieť pokial ste členom admin teamu.

Dokladam záznam z jennynho streamu. Dajte si 42:59, kde začína RP https://www.twitch.tv/videos/397930354
Na streame nie je vidieť mapa. Takže ako by sme ju pomocou streamu našli? Presne tak nenašli, pretože oproti je Castelli sklad. Všetci to vidia.
Sledovali sme ich a keď išli oproti nám vyšli sme. Za nami išiel kamion. Počkali sme kým prejde, zacuvali sme k ním. Mali sme pure black skla takže nevidelu dnu. SPZ na aute nebola. Spýtali sme sa Vyhnu otázku ktorú som už niekolko krat písal. Chcel by som vyjadrenie od Jenny, Vyhnu, Zabyho, ktorí boli súčasťou RP. Neviem prečo si to riešil ty ben. Pokial si akciu celu spectoval mal si vedieť či sa jedna o metu hned a nie až o 24hodín zistiš že to je meta. Toto ti nezožerem. Dalej je na streame vidiet že sa Zaby prezliekol do ich Arma oblečenia a povedal, že ludia vonku mu povedali že sa niečo deje. Aha. To že sme stali v aute na ceste. Príde mi to skor meta z vašej strany a bojazlivosť skor ako metagaming od nás.
Viac u Jenny na streame budete vidieť kolko krat to padlo Itachimu

Jenny sama reagovala v chate na komentar: Nooo, škoda že odjeli no, mohlo byt lepší RP.
Lepšie RP ked sme dostali BAN za neutralne RP?
Výborne.
Naposledy upravil(a) Stoney dne ned 24. bře 2019 12:44:25, celkem upraveno 7 x.
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

maykl Xerz
Junior Member
Junior Member

Re: UNBAN - Stoney

Příspěvek od maykl Xerz » sob 23. bře 2019 19:43:31

Nemohu soudit RP , nejsem ani na serveru ale resty (přešlapi ) dělá každý a denně ! Denně slyším jak Profesionální Core server je ! Ale stále více si dospělý člověk jako jsem já , uvědomuje že to asi nebude taký MED jak se maže kolem úst všude na streamech . Mělo by se všem měřit stejným metrem . Každý člověk udělá chybu nebo i několik chyb ale aby člověk dostal z 3 týdnu Perma ban .. sakra WTF .. nadával Adminům urážel je ? . Je jasné dost lidí se mezi sebou nemusí ale když už někdo je Admin a někdo hráč měli by si to vyříkat na DS nebo se poradit co je špatně .. Takže jako nestranný člověk ( a zkušený ) navrhuji ban nechat na stávájícím "3 týdnech" a Permu zrušit .. Děkuji a nic ve zlém s pozdravem Xerz
:roll: Im a Workaholic :roll: Hry jsou Zábava nezapomeň na reálný život ;)

Tominko
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Tominko » sob 23. bře 2019 19:50:46

maykl Xerz píše:
sob 23. bře 2019 19:43:31
Nemohu soudit RP , nejsem ani na serveru ale resty (přešlapi ) dělá každý a denně ! Denně slyším jak Profesionální Core server je ! Ale stále více si dospělý člověk jako jsem já , uvědomuje že to asi nebude taký MED jak se maže kolem úst všude na streamech . Mělo by se všem měřit stejným metrem . Každý člověk udělá chybu nebo i několik chyb ale aby člověk dostal z 3 týdnu Perma ban .. sakra WTF .. nadával Adminům urážel je ? . Je jasné dost lidí se mezi sebou nemusí ale když už někdo je Admin a někdo hráč měli by si to vyříkat na DS nebo se poradit co je špatně .. Takže jako nestranný člověk ( a zkušený ) navrhuji ban nechat na stávájícím "3 týdnech" a Permu zrušit .. Děkuji a nic ve zlém s pozdravem Xerz
naprosto souhlasím +1

gUcio
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od gUcio » sob 23. bře 2019 20:19:25

Stoney na coru mu můžeme říkat LEGENDA je to jeden z těch který stál na začátku kore jako nováček v rp bylo mi ctí s tebou rpit nechci tady nikoho urážet atd řešil sem nějaké věci s at buď bez totální odpovědi a nebo s naprosto rozdílným názorem vedení by si mělo sednou a probrat přístup který je momentálně dle mne jako bývalého admina úplně na picu na začátku core byl přístup Admin teamu k hráčům jiný přátelský a vše bylo fajn pořád byl core nejlepší co se týče rp tak nevím proč je tomu teď jinak proč se ten přístup tak změnil mrzí mne to ale myslím že unban nedostanes :!: :!: bylo by fajn kdybych byl na omylu
„Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.” :geek:

drumankoss
Member
Member

Příspěvek od drumankoss » sob 23. bře 2019 20:48:11

1+ Za spísanie a taktiež suhlasim s názorom. Ked ma byť CORE najlepší server na cz/sk fivem scéne tak si myslím že by mali trochu admini porozmýšlať ako konajú (keď máju toľko porád). Nepochopím to že dávate bany o ktorých si nejste ani isti raz dáte 3 tyž. ban potom človeku to nedôjde tak spíše čo si o tom mysli a zrazu PLESK! ma permu. Prídem toto ako keby že neviete ani čo robiť a taktiež keď sa stoney zminoval o desyncu tak sa mi tak zdá že práve ty ben si mi pri jedne situácia hovoril že aj "DESYNC sa ma erpit" tak mi potom príde hlúpe aby si to neerpil. Dalej ked človek chce zistiť prečo dostane permu alebo ban tak čo som tak počul väčšinou odmietate povedať tie resty ktorý dany hráč mal. A ďalšia vec ktorá ma štve tak je to že to je strašná protekcia voči daktorým ľudom či už sú to admini,honorary membrovia alebo aj hnusne povedané vlezdoprdelky. Bol by som za to aby sa tieto protekcie zrušili a aby sa začalo normálne erpit a nie aby vyššie postavene hodnosti mali vždy pravdu a silu nad hráčmi.

To je cely môj názor.

Morgan
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Morgan » sob 23. bře 2019 21:16:52

maykl Xerz píše:
sob 23. bře 2019 19:43:31

Naprosto souhlasím. Vím, že coru se teď hodně daří a lidi chodí furt a furt na pohovory a tak je jim už asi jeden hráč jedno, ale Stoney je hráč, se kterým jsem rpil úplně na začátku coru a to tak, že jsem ho zaměstnal v PDM. Nemá to s tímto asi nic moc společného, ale začátek coru byli asi ty nejlepší časy. Myslím si, že Stoneymu by se měl dát ten Ban na 3 týdny, jak měl původně.

lauso33
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od lauso33 » ned 24. bře 2019 11:52:21

+1
Tvůj unban je zaloužený
oujee 😎

Luckeers
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od Luckeers » ned 24. bře 2019 12:24:44

Myslím, že si zaslouží zrušení permy a ponechání 3týdnového banu. Stoney je velmi dobrý RP hráč a ze začátku mi taky dost radil co a jak, abych tu něco ..neposral". Myslím si, že je to škoda hlavně pro server, když tu má jednu z nejstarších postav, prohřešky jsou jedna věc, každej někdy udělá botu, každej někdy nemá náladu, přijede z práce mrtvej a ještě řešit nesmysli, nebo spory ve hře. Někdy se to nabalí a jsme všichni přehnaně agresivní atd.. Každý rozumný a normální člověk ví o čem mluvím. Tak by bylo fajn se nad tím zamyslet, jestli vážně je okey dávat perma ban někomu, kdo tu hraje snad od začátku serveru. Perma ban by měli dostat někteří ti nový hráči, kteří tu jen dělají bordel a né člověk s XXměsíční historii.
Každý je strůjcem svého štěstí.

exactlytheben
Legend
Legend

Re: UNBAN - Stoney (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » ned 24. bře 2019 12:59:39

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Benedikz
Elite
Elite

Re: UNBAN - Stoney (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Benedikz » ned 24. bře 2019 12:59:43

Protože se to zřejmě posledních událostí týká, jsem stoprocentně proti reportu, který se nedávno objevil na fóru proti Baty a Vicemu, který někdo napsal z nenávisti nebo závisti, příčemž Stoney k němu pouze poskytl klipy, kde se dle "žalobců" jedná o porušení pravidel. Nezdá se mi, že by chyby zmíněné v reportu někomu zničily RP anebo by strhly nějaké drama, jsou to pouze vychytané momenty, chyby na osoby, které chce někdo špinit. Jak zde již zmínil Xerz00, každý dělá chyby v RP denně a neustále. To ale platí i pro Baty & Vice. Můžou občas udělat mírné přešlapy, klidně někdy i větší, ale v poměru s tím, co pro naši komunitu dělají jsou to jen maličkosti. Tyhle chybky vychytávají jen lidi, kteří vůči těmto dvoum mají určitou averzi. Následně anonymně zbaběle hodí report na fórum.

NYNÍ VŠAK KE STONEYMU
Stoney je bez pochyb jedním z lepších RP hráčů. Avšak připomínám, že mít dobré RP není to samé jako dodržovat pravidla, stejně tak chování.

Jakožto spoluhráč a kámoš Stoneyho bych byl rád, kdybych s touto osobou mohl i nadále RPit. Stejně tak s více lidmi v této komunitě, jsme přátelé a sdílíme tuto nádhernou komunitu, kde společně trávíme čas a uvolňujeme se od povinností běžného života.

AVŠAK

Dle toho co vím, tak Stoney během své podmínky porušil dvakrát pravidlo + aktuálně probíraný meta-gaming.
  • Lhal do /do (zde si však myslím, že to nebylo úmyslně)
  • Hrál několik dnů za neschválenou postavu (ignoroval pravidlo, to mu musím dát bohužel sežrat)
  • Nyní nějaký metagaming O tom moc informací nevím, ale musím se přiznat, že neustávající boje za "Thomase Castelliho, operace zapojující několik frakcí na serveru s cílem osvobodit jej ze spárů VU & Kattlyn už byly v poslední době trochu na hraně a nedokážu bohužel Stoneymu, nebo někomu kdo mu nějakou tu informaci předal, že musela být nutně 100% legit v rámci postav."
Tyto tři věci jsou dostatečný důvod na permu.

@Stoney Myslím si, že admin tým byl s tebou v největší míře v poslední době schovívavý i přes tvoje dva prohřešky jsi nedostal ban. Pokud se ta meta opravdu stala, můj názor je takový, že bys si měl dát na delší chvíli pauzu od RP. Nechci, abys měl permu, ale víš moc dobře, že jsem ti říkal, že není dobrej nápad se plést do boje za Castelliho. V rámci OOC. Vidíš, kde nyní stojíš.

Byl bych rád, kdyby Stoneymu byla přehodnocen perma ban, ale určitě jsem pro, aby si nezahrál alespoň měsíc a dal si na chvíli pauzu.

Ať už si o tom Stoney myslíš cokoliv, mám rád tebe i všechny v této komunitě určitým způsobem a chci aby bylo vše fér. Určitě tě chci ještě vidět zpátky, ale vážně potřebuješ pauzu. Neber si to zle.

Benedikz
Obrázek

Zamčeno