Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o unban(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
polaserd
Junior Member
Junior Member

Žádost o unban(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od polaserd » pon 22. dub 2019 14:14:15

Dobrý den
Metagaming: vím že jsem toto pravidlo porušil, ale už mě prostě nabavilo byt pořád okrádán tak jsem prostě porušil pravidlo a řekl jsem v RP že je znám od minula že mě okradli. Vím že jsem to dělat neměl omlouvám se.
RP jsem začal hrát nedávno a jak jsem psal adminovi že se předem omlouvám že některé RP situace prostě trošku do mrvim, tak on mi na to odpověděl: hele neboj se tak dodrzuj pravidla kdyz ti to ze zacatku nepujde na sto procent tak ti nihkdo hlavu neutrhne
zadny roleplayer z nebe uceny nespadl.

FailRP: Přišla mi zpráva na mobil abych dojel pro někoho, tak jsem jel. Když jsem přijel na to místo tak tam čekal jeden chlap/pán, všiml jsem si že má u sebe pistoli tak jsem se lekl a otočil to a začal ujíždět jenže podle nich po mě řvali abych zastavil jenže ja jsem nic neslyšel a jel jsem dál a jak jedna nejmenovaná osoba která spolupracovala s osobou a chtěli mě okrást, tak řekla že zablokovala příjezdovou cestu ale byla tam díra kde by jsem se s motorkou vešel tak jsem zkusil projet a najednou mě zabily, tak jsem hned šel na discord a hledal admina abych to nahlásil ale jenže v té situaci jsem zapoměl že se jakákoliv RP situace musí dohrát. Pak jsem si to uvědomil ale to bylo už pozdě.

Kdyby to aspoň troškou šlo tak bych si přál abych aspoň dostal trošku mírnější trest třeba 1,2 týdny

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o unban(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » úte 23. dub 2019 17:13:49

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno