Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stoney(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Stoney
Elite
Elite

Stoney(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Stoney » pát 26. dub 2019 16:28:35

Dobrý deň admin team, komunita.

Áno. Stoney. Zas žiadam o unban? Povedz me, že nežiadam, ale prosím.
Poslednú dobu, čo sledujem Core tak sa projektu celkom darí, či nie?
Niekoľko starích a celkom sledovaních streamerov začalo hrať roleplay. Popularita stúpa, no pozor aby kvalita neklesla.
Niekoľko nových tvarí na Core. Ja sa iba pripomínam, že som bol súčasťou projektu Core od samého začiatku až po minulý mesiac, ale to je jedno a nikoho to aj tak nezaujíma. Samozrejme sledujem čo sa deje ne fóre a stále tam vidím hráčov, ktorí prešli pohovormi a za niekoľko minúť, či hodín žiadajú o unban. Logické či?. Každý chce byť na streame a mať fame ako ostatní. Oukej prejdíme k téme.

Opäť Vás pozdravuje Stoney zo záhrobia. Týmto milým spôsobom by som Vás chcel požiadať o... Ako to len povedať? Unban? Veľa ľuďom moje rp chýba no čo už. Záhrobie, trošku depresívne či? Ja sa tak cítim. Tí čo dostali ban na projekte core sú v takom malom Anti-core nebíčku, a ty čo hrajú sú bežní smrteľníci a my, anti-core nebíčko Vás sledujeme pomocou Twitchu. Vlastne píšem totálne kraviny no čo sa dá robiť? Je to pár týždňov čo som si aj poplakal, ale život ide ďalej aspoň teda irl keď nie ten fiktívny. Za týchto pár týždňov som si uvedomil milión vecí a chcel by som vrátiť čas minimálne aspoň o 10rokov, keď som bol ešte dieťa. Desiatky z Vás, ba i stovky plačete kvoli rp, či už ste dostali ban alebo ste dostali ck na rp postavu. Ano sú to emócie. Urobíš novú postavu a hráš ďalej. Tvoj irl život ide ďalej no rp nie. A to je hlavné, že tvoj irl ide ďalej. Netrávte na rp celé dni, ale buďte s rodinou, priateľmi a žite irl život a užívajte si ho naplno ako viete. Nebuďte konfliktné píče, správajte sa slušne, tolerantujte ostatních a rešpektujte sa navzájom..... Niekto si povie čo píšem za blbosti, ale ja píšem to čo prežívam. Čo prežívam? Smútok, vinu, výčitky a mohol by som pokračovať do nového roku... Štastný nový rok 2020. Pre tých, čo používaju Explorer.

Prečo chcem vlastne unban, keď máme žiť irl život? Dobrá otázka. Bol som rád súčasťou toho mini-svetu core. Rád som trávil čas s priateľmi na discorde, či v rp. Každý z nás hra v rp niečo čo by asi nikdy nebol irl, no možno niekto rpí to čo je alebo to čo chce byť. U mna to bolo všetko dohromady a vytváral som pre moje okolie a priateľov skvelé rp a feel z toho rp. Možno som nevýchádzal s niekým úplne dobre, no zabite ma, že som pragmatik. Hral som s tými najväčšími z Vás, s najlepšími rp hráčmi nie len na cz/sk úrovni no možno aj internacionálnej úrovni.

Ja by som bol rád, keby som mohol začať znova hrať na projekte core. Nemôžem slubiť, že sa s niekým nebudem škriepiť, že nebudem vstupovať do drám a do konfliktov lebo to je nemožné aby to niekto dodržal. Keď raz niekto niečo spraví a nikto ho pri tom nevidí, alebo nemá za to postih je šanca, že to spraví znova. No keď je za to niekto potrestaný je šanca, že to spraví znova, ale minimálna, pretože ak to myslí úprimne a vážne, bude sa snažiť tomu vyvarovať.

Chcem aby ste si ma pamätali ako slováka/maďara ako už chcete, ktorý ma pseudonym Stoney a mal každého jednoho z Vás rád iným spôsobom ako toho druhého. Ten kto odpúšťa je silný človek a ja som odpustil všetkím aj keď som nemusel. Verím, že aspoň trošku pouvažujete nad tým čo je správne.

Týmto Stoney pozdravuje všetkích dobrých ale aj zlých rpčkarov, ktorí si myslia, že patria tam kde sa hrnú.
Ja som sa nikdy nikam nehrnol a ako nováčik som sa dostal k tým najvyšším. Nehrňte sa k streamerom alebo k slávným menám projektu core pomocou metou, ale vaším rpčkom ich ohúrte, aby si Vás všimli oni.

Pozdravujem mojích best friends z coru.
Benedikz
Herkon
Nasty
Guči
Reskve
Itachi
Vice
Tominko
Simplex
Jenny
Baty
Korean
Luckeers
Druman
Boomer
Domino
Gbelik
Jayhawk
McMart
Motýl

Je Vás trošku viac, no všetký mena si nepamätam, ak je niekto kto si myslí, že so mnou dobre vychádzal nech mi napíše na discord Stoney#9833

To, že ste sa nenašli neznamená, že som na vás zabudol jednoducho, to tak je.
Niekto môže mať ku mne za to určitú averziu, ale nikto nie je dokonalý ani ty ani ja.
Ak by som nejakým zázrakom dostal unban, tak by som si rád pokecal s vami všetkými a znova bol súčasťou mini svetu Core RP

PEACE, Stoney
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Stoney(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » pát 26. dub 2019 19:32:16

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno