Žádost o unban (Benedikz)(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Benedikz
Elite
Elite

Žádost o unban (Benedikz)(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Benedikz » sob 27. dub 2019 20:49:44

Vážený admin týme,

Byl jsem zabanován na základě nepřímé spolupráce s lidmi, co bugovali z důvodu, že někteří členové mé frakce si urychlovali proces sběru trávy pomocí díry v herní mechanice a já jakožto zodpovídající vůdce frakce tento čin nenahlásil.

Chtěl bych nejprve vyjádřit podruhé svou omluvu nad tímto činem a jsem si jist, že tato vylomenina se vůbec, ale vůbec nevyplatila a doplatil jsem na ní jako vůdce frakce fatálně. Nevím, pro kolik lidí je v této komunitě důležité zachovat si čistý štít a dobrou reputaci, pro mě však ano a tato událost se z mého renomé jen tak rychle nesmaže. Už jen zrušení frakce a toto poskvrnění oficiálně bezproblémového chování v komunitě beru jako trest nejvyšší. Přišel jsem totiž o část RP, které budu bez frakce muset vybudovat znovu, přičemž drogám se i přes mou nikoliv aktivní účast na bugovaní vyhnu obloukem (nejen proto, že se k nim pravděpodobně již nedostanu, což přijímám).

Věřím, že jsem byl již zrušením frakce i konfrontací ve Vedení potrestán náležitě. Jakožto dlouhodobý člen této komunity, který nikdy neměl závažné problémy s pravidly jsem ochotně ve Vedení spolupracoval, nelhal jsem, vysvětlil jsem admin týmu jak někteří členové bugovali, přesně krok po kroku a i přesto, že mi to nechcete věřit úmysl některých členů opravdu nebyl bugovat ve smyslu nabugovat velké množství drog, jen si vzít do inventáře větší množství než je možno mít u sebe a sbírat stylem AFKování.

Myslím si, že jsem při obvinění jednal férově, přiznal jsem svou chybu, omluvil jsem se a vysvětlil jsem situaci tak, jak byla aniž bych lhal. Přece jen, většina z vás jste mí bývalí kolegové z admin týmu a já nejsem lhář.

Prosím vás tedy, zda-li mi můžete dát druhou a poslední šanci a uvážíte, že jsem projevil lítost nad tímto činem a náležitě spolupracoval a případně dle vašeho uvážení mi byl zmírněn trest. Pokud si však myslíte, že je situace jinak, budu to respektovat.

Uvědomuji si určitě svou chybu a ikdyby se mi časový ban nezkrátil či neškrtl, už ji určitě znovu neudělám.

Děkuji,
Benedikz.
Obrázek

exactlytheben
Boss Admin
Boss Admin

Re: Žádost o unban (Benedikz)(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » ned 28. dub 2019 1:22:00

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno