Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o Unban /D1vo(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
D1vo
Junior Member
Junior Member

Žádost o Unban /D1vo(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od D1vo » pon 29. dub 2019 20:38:01

Zdravim A-Teame.. prisel jsem tu za vami se zadosti a prosbou o Unban.. Na serveru jsem od sameho zacatku a toto byl muj prvni preslap, snazim hrat normalni RP.. chtel bych dostat druhou sanci a byt zase soucasti Core Family.

jiz pred nejakym mesicem jsem dostal Ban za Bugovani ( coz jsem i priznal ) ale nijak jsem nenarusil Ekonomiku serveru.. nikomu sem nijak neublizil co se tyce Roleplaye.. penize jsem mel nejaky ten tyden na ucte... nekupoval jsem nemovitosti, zbrane, ani auta pro svoji potrebu.. ani nic co by melo vliv na dej serveru.. nemel jsem ani zadny jiny majetek.. ty penize slouzili pouze na to, abych mohl Rpit zlodeje aut a nasledne je mohl „ preprodavat “.. Moje RP vypadalo tak ze na Blackmarketu jsem napsal že prodavam kradena vozidla... nasledne se mi ozval zakaznik ze ma zajem o Subaru impreza.. tehdy stalo tusim 16 000... Ja vozidla prodaval pod cenou, v tomto pripade cca za 9000... Oznamil jsem mu jak to bude probihat ( on zada objednavku a posle polovinu penez na ucet což bylo 4500.. Rekl jsem mu take ze Doklady, VIN kod, prepis a vsechno ostatni zaridim. Az bude vozidlo hotove dohodneme se pres telefon na miste setkani a preda mi druhou polovinu penez.. Prepsal jsem to vozidlo na neho pomoci /givecar ) Zbytek RP je zde.. Vozidla jsem nekradl, protoze se to na serveru nijak neda Rpit. A hlavne zadny zisk jsem z toho nemel. Moje RP spocivalo v tom že to Auto jsem koupil v PDM za svoje ( nabugovane ) penize coz bylo tech 16000.. v Los Santos Custom jsem mel mechanika co me za par drobnych prelakoval vozidlo, „ zmenil SPZ a zbrousil VIN kody“ Dale jsem na Blackmarketu nasel lidi co dokazali Falšovat doklady.. s tim clovekem sem se dohadoval na dokladech.. vse bylo jenom kvuli RP.. to auto bylo moje kdyz jsem ho koupil.. nemusel jsem to vubec delat kdyz to jde jednoduse prepsat na hrace pomoci /givecar..

Když ste si me tehdy zavolali na Discord tak jsem byl jen pro smich a nedal si to nikdo vysvetlit.. tak snad ted jsem to uvedl na pravou miru.

Timto bych se vam chtel strasne moc omluvit za to co jsem udelal..

S pozdravem D1vo

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o Unban /D1vo(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » pát 03. kvě 2019 1:02:39

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno