Stránka 1 z 1

Žádost o zkrácení banu/unban(ZAMÍTNUTO)

Napsal: stř 01. kvě 2019 2:14:42
od Luckeers
Zdravím,

chtěl bych touto formou požádat o zkrácení, nebo úplný unban na tom našem milém serveru.


Žádost píšu z toho důvodu, že mě hraní jinde nenaplňuje, nejsem tu sice nějak extra dlouhou dobu, proto je to taky můj první prohřešek, nebudu psát, že poslední, protože nikdo nejsme neomylný a sem tam se něco stane, co člověk nechce, neuvědomí si, nebere to tak vážně. (Samozřejmě se tomu pokusím vyvarovat)
Asi tak jako moje bugování trávy, které jsem nedomyslel do konce, nebugoval jsem milióny, ale pár stovek a to jen kvůli tomu, abych ušetřil čas, ale bugování je bugování a já to tak nebral, bral jsem to jako věc, kterou nikdo nebude řešit a nebude mít zásadní vliv. Opak byl pravdou a já kvůli pár minutám mám trpět měsíc. Je to na jednu stranu fér, na druhou mě to ubíjí a mrzí mě to. Rád bych tu hrál, baví mě to a můžu tady alespoň utéct od všedních problémů, nemusím myslet na práci, nadcházející svatbu a jiné individuality. Svého činu jsem si vědom, lituji ho a myslím, že jsem byl dostatečně potrestán, protože i ban na den je pro mě dostatečně dlouhý.

Nechci tu psát o tom co jsem měl, nebo něměl, jak to bylo/nebylo. Skutečnost je taková a já bych byl moc rád, kdyby jste alespoň zvážili možnost zkrácení, či úplného unbanu. Co se týče věci za kterou jsem byl obviněn, odsouzen a zabanován, tak jsem si jist, že se ničeho podobného nedopustím a plně se tomu raději vyvaruji, protože trest takový mi byl dostačující.

Díky za přečtení.

váš Luckeers

Re: Žádost o zkrácení banu/unban(ZAMÍTNUTO)

Napsal: stř 01. kvě 2019 2:50:53
od exactlytheben
ZAMÍTNUTO