Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o unban (úprava)(SCHVÁLENO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Luckeers
Senior Member
Senior Member

Žádost o unban (úprava)(SCHVÁLENO)

Příspěvek od Luckeers » úte 07. kvě 2019 20:41:48

Předem se omlouvám za nový příspěvek, ale chtěl bych původní trošku upravit, když jsem si nad tím ještě sednul. Rád bych touto formou požádal ještě jednou o zkrácení banu, nebo celkový unban, nacházím se zhruba v půlce trestu. Ban jsem dostal stejně jako dalších asi 7 lidí z naší frakce LAV za bugování trávy.

Chtěl bych se k tomu vyjádřit a snad vás to přesvědčí, že jsem poučen a připraven hrát na CoreRP.

Začalo to tím, že jsme náhodou přišli na to, že do skladu můžeme hodit větší množství než máme u sebe a bohužel pro mě i já jsem toho využil. Uvědomuji si, že jsme zásadním způsobem narušili ekonomiku. Byla to má nerozvážnost, nekoukal jsem kolem sebe a hnal se za vidinou peněz jen dopředu.

Proč se chci vrátit?

O unban si žádám, protože je to můj první ban za přibližně 15let hraní PC her a rád bych šel ostatním příkladem jak v RP scéně tak i po stránce férovosti. Nebylo to ode mě správné jednání a snad zvládnu poučit i ostatní o tom, že se to opravdu nevyplácí dělat blbosti. Rád bych předvedl kvalitní RP, které už mám vymyšlené a na které jsem díky afkování na drogách neměl čas. Chtěl bych pozvednout RP a přísahám bohu na drogy se dlouhou dobu ani snad nepodívám. Vyzkoušel jsem za tu dobu banu i jiné servery, ale nikde to nemá takovou úroveň jak po RP, skriptové ani komunitní.

Snad na vás moje žádost zapůsobila na tolik, abyste sami uznali, že si unban zasloužím, to bych byl moc vděčný.

Děkuji za přečtení mé žádosti, snad se brzy uvidíme.

Luckeers
Každý je strůjcem svého štěstí.

gUcio
Senior Member
Senior Member

Re: Žádost o unban (úprava)

Příspěvek od gUcio » úte 07. kvě 2019 20:54:59

Vím o tom chystaném rp a bude to Strop! Myslik že zrovna tady Lucker je člověk který na serveru přináší rp na úrovni a to potřebujeme core je špičkový rp Server a špičkový server dělají špičkový rp hráči jak sem psal Lucker je jedin z nich <3
„Celý život jsem se snažil nebýt lehkomyslný. Ženy a děti si to můžou dovolit, ale muži ne.” :geek:

herkon
Senior Member
Senior Member

Re: Žádost o unban (úprava)

Příspěvek od herkon » stř 08. kvě 2019 17:13:05

Zrovna tobě to Luckeers přeju , děláš hodně strop RP , jediné co tu mohu napsat GL
STROJKOS

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o unban (úprava)(SCHVÁLENO)

Příspěvek od exactlytheben » stř 08. kvě 2019 20:01:46

SCHVÁLEN UNBAN
exactlytheBen

Zamčeno