Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost - unban Lauso 4.pokus(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
lauso33
Senior Member
Senior Member

Žádost - unban Lauso 4.pokus(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od lauso33 » stř 08. kvě 2019 12:32:09

Žádost o unban Lauso, čtvrtý pokus.
Zdravím, jelikož už uběhlo pár týdnů od mé poslední žádosti, rád bych se zde ukázal s novou, již čtvrtou žádostí o můj unban.
Abych to znovu uvedl na pravou míru, perma ban jsem dostal za nevhodné a neslušné chování na Discordu, které bylo v rozporu s pravidly.
Jelikož je toto už má čtvrtá žádost, pokusím se to pořádně rozvést tak aby to pochopil i někdo kdo si mě vůbec nepamatuje.
Takže co se vlastně stalo?

Jelikož jsem patřil do "party" která se hodně přátelila s El-Castem, tak v době kdy se řešil El-Castův odchod/vyhození (teď opravdu nevím)
jsem díky za 1. špatným informacím ze strany El-Casta a za 2. Ovlivňováním z jeho strany odešel s ním na jeho bývalý projekt PublicCityRP.
Ten se nikdy nerozjel. Následně se ozval Marxx, CarFy a Applos s tím, že chtějí rozjet svůj server VespucciRP. Šli jsme s nimi a tam to
všechno bohužel začalo. Právě na Vespucci, který tehdy částečně sloužil jako exil pro hráče, co měli ban na Coru.
No a díky tomu se na tehdejším Vespucci discordu rozšiřovali pomluvy o projektu Core, kterým jsme věřili protože jsme nevěděli jak to ve skutečnosti bylo.
Následně jsme vlastně přešli k mému prohřešku, spamování a nevhodné chování na Discordu, moc se za to omlouvám. Byl to nesmyslný krok, kterého moc lituji
neboť vedl k mému permabanu. Server VespucciRP poté ještě pár týdnů pokračoval, ale také se nakonec rozpadl.
Omluva "poškozeným"
Moc se omlouvám těm, kteří byli nějak poznamenáni mým chováním na Core Discordu nebo kvůli zprávám v PM. Moje chování bylo nepřípustné, proto se vám opravdu
a upřímně za to omlouvám. Moje chování se od té doby co jsem dostal perma ban na Coru razantně změnilo, tudíž kdybych mohl dostat druhou šanci
už bych jí nepromarnil.
Proč se tedy chci vrátit a proč tak ukrutně bojuji za svůj unban?

Důvodů je více, ten hlavní je protože mi chybí ta komunita, zážitky a RP všeobecně. Chci se vrátit a začít znovu super RP.
S Martym, kterému se unban vydařil, jsme měli připravené RP, které z části vyšlo (CSM) ale z části to prý ani podle něj není to pravé RP, kterého
jsme chtěli dosáhnout. Core je pro mě místo na které bych se stoprocentně chtěl vrátit.

Pokud by mi tedy byla umožněna druhá šance, tak bych jí využil a vrhnul se s radostí do RP.

Pokud by byl zájem ze strany AT, jsem schopen se také omluvit a objasnit celou událost i osobně na Discordu.

Můžete mě zkontaktovat na Discordu Lauso33#5242

Takže pro shrnutí se ještě jednou moc omlouvám za své chování a doufám, že mi to počtvrté vyjde.
Budu také rád za názor ostatních hráčů k tomuto příspěvku, pokud mě chcete podpořit v mé žádosti.

Takže díky za dočtení mé žádosti, a doufám že to zvážíte. Lauso.
oujee 😎

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost - unban Lauso 4.pokus(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » stř 08. kvě 2019 20:03:18

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno