Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

stoney(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Stoney
Elite
Elite

stoney(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Stoney » čtv 09. kvě 2019 20:31:44

Za pokus nikdy nič nedám, iba trošku času a nádeje ale tak to býva.
Chcel by som sa ospravedlniť za moje priestupky no späť ich už nikdy nevrátim a čiste renomé na základe restov mať už nikdy nebudem.
Ano priznám niečo som prekročil ako som mal, ale vždy som si dával pozor aby to bolo v rámci pravidiel.
Tí, s ktorými som hraval vedia, že nie som typ hráča, ktorý by len tak porušoval pravidla, povedzme si na rovinu. Každý z nás niekedy porušil nejake pravidlo/á či už vedomé alebo nevedomé, či nechtiac. Či to bol hráč alebo člen tímu. Nikto nie je bezúhonný v tejto oblasti. Nikdy by som nepovedal, že tak dobrý a vysoko kvalitní rp hráči môžu niekedy niečo porušiť, a vuala stalo sa.
Ešte raz by som sa chcel za všetko ospravedlniť a keby bola možnosť aj by som si rád o tom pokecal a chcel by som opäť hrať odznovu a na všetko zabudnúť no to však nejde.
Aj keď každí z nás vie, že sú to len zúfale výkriky do vetra ale za pokus nič nedáš.
Napriek tomu, že sa ku mne začalo od toho pár ludi chovať arogantne a s nezáujmom tak som nezanevrel a snažím sa.
Človek sa učí na vlastných chybách a to čo urobí a je za to dostatočne potrestaný to už nespraví a to je z vlastnej skúsenosti.
Čo sa týka mojích restov priznavam, že porušenie pravidiel tam bolo, keď som hral za neschválenu postavu čo bola moja vina a skrat, to s tou právnickou licenciou tiež priznám kde vzniklo k nedorozumeniu a berem svoje pochybenie, konečný a fatalný metagaming, ktorý zčasti berem za to čo sa písalo do looc no veci, ktoré sa odohrali v rp boli informácie a fakta, ktoré som aj originalne mal z rp. Týmto sa chcem ešte raz ospravedlniť za moje resty, ktoré som spáchal a chcel by som tým následne požiadať o skrátenie zákazu bol by som rád byť opať súčasťou komunity a projektu, takisto by som bol rád keby som mohol byť v kontakte s ľudmi, s ktorými som aktivne hraval napíšte mi a pokecáme :-)
Be happy, peace stoney
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

Luckeers
Senior Member
Senior Member

Re: stoney

Příspěvek od Luckeers » čtv 09. kvě 2019 20:51:03

Chybíš nám :( Snad ti to výjde
Každý je strůjcem svého štěstí.

exactlytheben
Legend
Legend