stoney(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Stoney
Elite
Elite

stoney(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Stoney » čtv 09. kvě 2019 20:31:44

Za pokus nikdy nič nedám, iba trošku času a nádeje ale tak to býva.
Chcel by som sa ospravedlniť za moje priestupky no späť ich už nikdy nevrátim a čiste renomé na základe restov mať už nikdy nebudem.
Ano priznám niečo som prekročil ako som mal, ale vždy som si dával pozor aby to bolo v rámci pravidiel.
Tí, s ktorými som hraval vedia, že nie som typ hráča, ktorý by len tak porušoval pravidla, povedzme si na rovinu. Každý z nás niekedy porušil nejake pravidlo/á či už vedomé alebo nevedomé, či nechtiac. Či to bol hráč alebo člen tímu. Nikto nie je bezúhonný v tejto oblasti. Nikdy by som nepovedal, že tak dobrý a vysoko kvalitní rp hráči môžu niekedy niečo porušiť, a vuala stalo sa.
Ešte raz by som sa chcel za všetko ospravedlniť a keby bola možnosť aj by som si rád o tom pokecal a chcel by som opäť hrať odznovu a na všetko zabudnúť no to však nejde.
Aj keď každí z nás vie, že sú to len zúfale výkriky do vetra ale za pokus nič nedáš.
Napriek tomu, že sa ku mne začalo od toho pár ludi chovať arogantne a s nezáujmom tak som nezanevrel a snažím sa.
Človek sa učí na vlastných chybách a to čo urobí a je za to dostatočne potrestaný to už nespraví a to je z vlastnej skúsenosti.
Čo sa týka mojích restov priznavam, že porušenie pravidiel tam bolo, keď som hral za neschválenu postavu čo bola moja vina a skrat, to s tou právnickou licenciou tiež priznám kde vzniklo k nedorozumeniu a berem svoje pochybenie, konečný a fatalný metagaming, ktorý zčasti berem za to čo sa písalo do looc no veci, ktoré sa odohrali v rp boli informácie a fakta, ktoré som aj originalne mal z rp. Týmto sa chcem ešte raz ospravedlniť za moje resty, ktoré som spáchal a chcel by som tým následne požiadať o skrátenie zákazu bol by som rád byť opať súčasťou komunity a projektu, takisto by som bol rád keby som mohol byť v kontakte s ľudmi, s ktorými som aktivne hraval napíšte mi a pokecáme :-)
Be happy, peace stoney
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

Luckeers
Member
Member

Re: stoney

Příspěvek od Luckeers » čtv 09. kvě 2019 20:51:03

Chybíš nám :( Snad ti to výjde
Každý je strůjcem svého štěstí.

exactlytheben
Boss Admin
Boss Admin