Žádost o unban, případně o zkrácení banu - xGENOMx, James Garcia(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
xGENOMx
Member
Member

Žádost o unban, případně o zkrácení banu - xGENOMx, James Garcia(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od xGENOMx » sob 11. kvě 2019 3:13:27

Zdravím,
dne 11.5.2019 mezi 2.-3. hodinou ranní jsme byl zabanován z důvodu - failRP.

Byl jsem zastaven policejní hlídkou a při prohledávání mé osoby jsem zapomněl přiznat mobilní telefon. Strážník K. Kane mi věci zabavil a následně jsem byl eskortován do nemocnice, kde jsem z mírného rozhořčení a únavy napsal SMS. Po odeslaní zprávy jsem si uvědomil své failRP, načež jsem hned šel do čekárny - vedení na DC, abych kontaktoval AT. Zaroveň jsem si RPil doktora, proto jsem RP lehce natahoval, abych měl také čas kontaktovat AT do PM. Jako prvnímu jsem napsal Jayhawkovi, ale vzhledem k tomu, že mi cca ve stejnou chvíli byl udělen ban na DC, nemohl jsem ho kontaktovat (PM pouze pro sdilené servery). Proto jsem kontakotval Sheriffa Zkorumpistu do PM a čekal na odpověď. Mezitím jsem chtěl doRPit situaci, nicméně to mi nebylo umožněno a byl jsem zabanován na 6dní.

Svoji žádost o unban stavím na své ochotě "spolupracovat", jelikož ihned po uvědomnění jsem kontaktoval AT a chtěl situaci řešit. Trest mi příjde neúměrný "vzniklé škodě". Situace se dala zaRPit a nikomu jsem pocit ze hry nezkazil. Své RP hodnotím jako chvalitebné a server se snažím podporovat nejen svým RP, ale také finančně či jinak, pokud mám šanci.

Děkuji za vyjádření AT, s pozdravem xGENOMx.

exactlytheben
Boss Admin
Boss Admin

Re: Žádost o unban, případně o zkrácení banu - xGENOMx, James Garcia(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » sob 11. kvě 2019 15:01:15

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno