Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

ŽÁDOST O UNBAN na serveru- Exborn(ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Exborn1587
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. úno 2019 17:07:19

ŽÁDOST O UNBAN na serveru- Exborn(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Exborn1587 » sob 11. kvě 2019 22:23:53

Už to jsou zřejmě 3 měsíce co jsem dostal kick z discordu a ban za nevhodně chování na Streamu u herkona za nevhodné chování k členovi Admin Teamu a špinění jména CoreRP. Celé to chování a jednání bylo zapříčiněno tím, co jsem psal i v minulém příspěvku v žádosti o unban na discord. Rád bych to v tomto tématu [žádosti o unban] rozebral ještě jednou, a do detailů. Abyste chápaly, proč jsem tak jednal a proč se chci omluvit a následně vrátit.


Jak to vše začalo...


Po prvé jsem slyšel o CORERP od mého dobrého kamaráda Herkona, který mi vyprávěl, jaký tam je RP, jaká tam je komunita hráčů, jak se tam hraje a jak to tam všechno funguje, a jak tam zkrátka všechno je a funguje. Ten server se mi z toho "nazvěme to" vyprávění tak zalíbil, že jsem to šel za pár týdnu učení pravidel zkusit. Vzal si mě tehdy na první dojem velmi hodný a profesionální admin jehož jméno si už bohužel nevybavuji...Přezkoušel mě z pravidel a za pár minutek odpovídání na otázky, mi na moji odpoved jestli jsem prošel pohovorem odpověděl "Ano" v tu chvíli jsem chytil husí kůži a byl jsem hrdý že jsem se stal součástí projektu a serveru. Že vlastně můžu eRPit s kamarády na tak kvalitním serveru. Po pár hodinách čekání na přidání na Whitelist jsem se dočkal, připojil jsem se a abych řekl pravdu nečekal jsem takovou bombu, jako zpracování budovy po prvním připojení, zpracování mobilu a grafické stránky jako twitter a blackmarket. Viděl jsem zkrátka jedinečný a kvalitní server na první pohled. Bylo to pro mě něco nového a také trochu neočekávaného, protože jsem tohle na předešlých konkurenčních serverech nezažil. Bylo vidět že do serveru je vkládáno hodně času a čisté a kvalitní práce, a že se tam furt něco zlepšuje, byl jsem šťastně zaskočen. Hned druhý den jsem šel eRPit s mými kamarády. To RP, které jsem zažil bylo jedinečné a nezapomenutelné, jelikož ty lidi, co to RP tvoří byli na jiné úrovni a brali to RP vážně a snažili se, aby tam nebyla META a hráli opravdu ten příběh postavy. Což jsem byl překvapen, protože nekomunikovali na discordu ale čistě přes hru mobilem, všechno se snažili dělat ingame. Bylo to super! a jedinečná ukázka toho, jak RP je super a jak je zábavné a poučilo mě to, že nebudu používat discord ani nic jiného, protože to RP si užijete více bez vedlejších aplikací. Potom jsme v RP měli menší “přestávku” jelikož tam byl časové omezení jako škola práce, přijímačky a tak. Ale i tak jsme dál eRPily třeba jenom 3 hodiny denně no a dostáváme se ke dni kde se to vše stalo.

V ten den Herkon streamoval z CORERP projektu, byla tam ingame RP akce, která byla plánovaná 2 týdny přes massenger ve skupině a potom převedena do hry v briefing místnosti, všichni věděli ingame, co a jak. Jely jsme na poslední místo určení si vše ujasnit a šli jsme erpit. Potom se ale něco pokazilo z ničeho nic se tam objevily policisti a přerušili nám vloupání do domu kde nikdo nebyl, jak se zdálo my jsme uslyšeli a viděli od naších venkovních kontaktů, že se něco venku děje tak jsme radši odjely, jenže než se tohle všechno stalo, já jsem se před tím odpojil z jedné mnoha menších budek. Jelikož jsem měl extrémní vynechávky textur. Hned po odpojení jsem se připojoval zpět ale byla menší kolona lidí před mnou. Asi 12 lidí a tím pádem jsem se nemohl zúčastnit a eRPit dál. Šel jsem na stream, kde jsem všechno sledoval, potom tam byla menší hádka v chatu, a i mezi herkonem a adminem Perníkem. Nic extrémního, ale šlo tam o pár neshod mezi herkonem a perníkem. Já jsem byl s toho všeho že jsem neviděl nic a co se dělo na streamu naštvaný a pustil jsem se do perníka že admini metují, i když jsem neměl důkazy a nic, prostě jsem plácal blbosti. Psal jsem tam hovadiny, kterých lituji že jsem tam psal, lituji toho, že jsem je obvinoval z toho že metují i když jsem věděl že to není pravda. Byl jsem zkrátka v nervovém napětí. Plně chápu rozhodnutí Admina Perníka a respektuji ho. V té chvíli jsem se plně nekontroloval, co píšu a jaké to bude mít následky na moji pověst u Admin Teamu a jaké to bude mít dopady na CORERP.Touhle žádostí, chci vyjádřit a říct vlastně to že Uznávám svoji chybu, z které jsem se poučil a které lituji. Chci také říct, že žádám o druhou šanci na serveru CORERP. Přece jenom, chybovat je lidské ale je tu důležité se z té chyby poučit. Já mohu upřímně a s čistým svědomím říct sám za sebe, že jsem se ze svých chyb poučil a nikdy takovou blbost a takové odporné chování nikdy nepředvedu. Plně respektuji rozhodnutí Admin-Teamu nad touhle žádostí.

Chtěl bych dodat pár informací a o něco požádat. To, co chci dodat k tomuto tématu je to, že mi bylo řečeno že jsem obcházel ban na serveru, já sám za sebe přísahám že jsem žádný ban neobcházel ani jsem na tohle nemyslel, jelikož jsem žádný ban neměl. V ten den, kdy jsem psal blbosti do chatu u herkona a navážel se do již zmiňovaného Admina Perníka jsem měl podle informací dostat ban na serveru a na discordu CORERP. V ten den se mi nešlo připojit na discord. Ale druhý den jsem se připojil na server úplně bez problému a eRPil jsem dál, dalších pár dnů. Ale potom jsem si dal na chvíli od RP pauzu. Za asi pár týdnů nebo měsíc jsem se připojil bez jakýchkoliv problémů a komplikací, možná jsem párkrát přeinstaloval klient FiveM a tímto chci vlastně říct, že si nejsem vědom toho, že jsem obcházel ban není to nějaká výmluva, která mě má omluvit to určitě ne ale říkám to s plnou upřímností k vám. Po tom všem, co jsem pokazil a co jsem si nadrobil a způsobil jenom já sám, bych si fakt nedovolil lhát. Také jsem si uvědomi že to RP jako na CORERP mi žadný jiný RP server nenahradí...

Chtěl bych si požádat o unban na discord a osobně se omluvit členům Admin Teamu že jsem je obvinoval z meta gamingu a Špinění jména CORERP, a také se osobně a s plnou upřímností omluvit hlavně Adminovy Perníkovy který to řekněme “schytal” nejvíce.

Děkuji za to že jste obětovali svůj čas přečíst si moji žádost o unban na server CoreRP. Přeji krásný zbytek dne.

Info: Discord: Exborn #6931

-Tomáš “Exborn” Doležal
Naposledy upravil(a) Exborn1587 dne sob 11. kvě 2019 23:33:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
daMartyy
Member
Member
Příspěvky: 9
Registrován: sob 02. úno 2019 10:28:01

Re: ŽÁDOST O UNBAN na serveru- Exborn

Příspěvek od daMartyy » sob 11. kvě 2019 23:33:21

+1, Exborn je hráč který by si měl zasloužit druhou šanci.
I may be overlooked, but I'm never underpaid

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: ŽÁDOST O UNBAN na serveru- Exborn(V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od exactlytheben » ned 12. kvě 2019 2:50:46

V ŘEŠENÍ
exactlytheBen

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: ŽÁDOST O UNBAN na serveru- Exborn(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » ned 12. kvě 2019 13:22:05

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno