Sťažnosť na hráča zeus (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
nofearofc
Senior Member
Senior Member

Sťažnosť na hráča zeus (VYŘEŠENO)

Příspěvek od nofearofc » stř 14. lis 2018 16:24:16

Týmto podávam sťažnosť na hráča zeus za leave RP situácie
Ako sa to stalo:
Jednuducho mi prišiel call na ukradnuté vozidlo pri obchode vedľa Vanilla Unicorn. Prišiel som tam a bol tam práve zeus. Vypýtal som si OP, RP, TP. Dal mi ho a normálne sme to vyriešili. Potom sme odišli. Potom o pár metrov neskôr som ho zastavil za vysokú rýchlosť. Dal som mu pokutu a povedal som mu, že pokutu môže zaplatiť do 14 dní na policajnej stanici. Dal som mu pokutu s dokladmi a on zaerpil, že mi dáva pokutu a peniaze do ruky (/me podáva pokutu s penězi... alebo niečo také) Keďže som to pochopil ako pokus o korupciu, keďže mi dával pokutu aj peniaze, upozornil som ho, pokutu pôjdete zaplatíte na stanicu. Tak som mu dal pokutu aj za pokus o korupciu. Potom mi začal spamovať looc, že pokutu môže platiť na mieste, že si nechá pokuty odstrániť adminami a takéto s prepáčením sračky. Povedal som mu "po vypnutí majákov na policajnom aute budete môcť pokračovať v jazde". Ani som nenasadol do auta a zeus sa rozišiel. Tak som ihneď opäť išiel po ňom, pretože ma neposlúchol... Následne zastavil a spamoval looc, že na mňa sere a potrebuje ísť "srať". Potom sa odpojil a nenapojil sa tak 5-6 hodín.

DoggT
Forum Adept
Forum Adept

Re: Sťažnosť na hráča zeus

Příspěvek od DoggT » stř 14. lis 2018 17:00:43

Souhlasím, zeus 2x odmítal RPit a na 5 minut odešel při RP. Jsem pro nějaký trest!

JohnnyPerník
BOSS
BOSS
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnnyPerník » čtv 15. lis 2018 1:50:25

Kdy to bylo?
Obrázek

nofearofc
Senior Member
Senior Member