Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stížnost na hráče: Stoney (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
McMart
Senior Member
Senior Member

Stížnost na hráče: Stoney (VYŘEŠENO)

Příspěvek od McMart » ned 03. čer 2018 11:11:46

Jméno ve hře (Vaše): McMart
Důvod stížnosti: NonRP driving (v rámci policisty)
Evidence (Screenshot/Video): Nemám (v IC jsem měl záznam z dashcam)
Svědci (Pokud nějací jsou): Pár lidí s ním má taky špatné zkušenosti
Vaše představa o trestu (Co by jste navrhoval za trest): Odebrání postu strážníka nebo důkladné přeškolení
Poznámka: Od policejní stanice jel k nemocnici. Během té krátké cesty porušil snad vše co šlo. Nedodržování rychlostních limitů, projetí několikrát na červenou, projetí zatáčky driftem, předjíždění nelegálně do pruhů, u nemocnice vjel až k doktorovi (aby se vyléčil) přes chodník a přes schody a pak zpět. VŠE BEZ MAJÁKŮ!
U benzinky jsem ho zastavil a říkám mu to všechno, jeho odpověď : "Já si jel pro benzín a je mi u prdele co si vymyslite"

Seike
Junior Member
Junior Member

Re: Stížnost na hráče: Stoney (Jack Roggers)

Příspěvek od Seike » ned 03. čer 2018 15:31:33

Souhlasím , neustále porušuje silniční předpisy a jezdi si jak chce a pak stopuje ostatní hráče za stejný prohřešky co děla sám . A on si pak jezdi jak chce .. to je pak vůči ostatním hráčům nespravedlivé když oni dostavej pokuty za to co dělá i sám a on s toho nic nemá a pak si ještě otevira hubu na hrače .

Archangel
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od Archangel » ned 03. čer 2018 15:42:08

Při cadet programu hráčům důrazně opakuji že jízda na červenou nebude z mojí strany tolerována.

Takže zde nevidím důvod přeškolení pokud se jedná o základní prvek typu zastavit na červené.

Verdikt
Hráč STONEY dostane oranžovou vestu a po dobu jednoho týdne jakýkoliv prohřešek vede k odebrání odznaku!

Poznámka: Pokud by mu někdo udělal něco naschvál s tím že dojde k pochybení z jeho strany tak ho trestat opravdu nebudu...tady jde o to aby sekal dobrotu.
LOCK

Perotin
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od Perotin » ned 03. čer 2018 15:48:40

Jen si dovolím doplnit, že nejde o porušení pravidel serveru, ale porušení pravidel frakce. Příště doporučuji se stavit na policii a toho policistu ohlásit, aby se to vyřešilo v RP ze strany policejního vedení.

Zamčeno