Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

stížnost na hráče Herkon+ lauso (copbaiting) (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
zouhyCZE
Junior Member
Junior Member

stížnost na hráče Herkon+ lauso (copbaiting) (VYŘEŠENO)

Příspěvek od zouhyCZE » ned 05. srp 2018 22:20:40

2x Zapli a vypli banku při příjezdu PD v bance nikdo nebyl a hrdinové zloději utekly aniž by to erpili

SKAP
Member
Member

Re: stížnost na hráče Herkon+ lauso (copbaiting)

Příspěvek od SKAP » úte 07. srp 2018 1:13:54

Milý zouhy, nevím o co zde šlo, ale rád bych tě upozornil, pokud chceš psát stížnost, zkus trošku vypilovat ten český jazyk, nebo aspoň použít strýčka Googla.

Nicméně, pokud šlo jak říkáš o “cop baiting” neboj se a rozepiš více co se stalo, kdy apod. Případně dodej nějaké patrné důkazy, myslím, že toto se i řešilo na discordu.

S pozdravem SKAP
--- s/o všem normálním lidem ---

lauso33
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od lauso33 » úte 07. srp 2018 1:18:43

takže Zouhy ja jsem tam byl jen jednou a 2x rozhodně ne rpili jsme to jak poplašný alarm
oujee 😎

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » úte 07. srp 2018 1:19:50

Jakožto guvernér banky Pacific Standard Public Deposit Bank v IC mohu potvrdit, že tato záležitost byla náležitě zaRPená, já na tuto akci nepodám stížnost. Jestliže to do teď nikdo neřešil, tak se to nebude rozpatlávat. Nejednalo se o prachprostý "cop-baiting" ze strany nahlášeného. Navíc, nikdo banku nevykradl, jednalo se o falešný poplach, který spustilo špatné zadání kódu do trezoru při údržbě cenných papírů. Nikdo neunikl s žádnými penězi.

Rád bych se jen zeptal zouhy, jsi od policie? Dost dlouho jsem tě nepotkal na serveru, tak mě opravdu zajímá, proč se o takovou záležitost takto moc staráš?

Dle toho, jak tuto stížnost zouhy napsal se mi zdá, že má v této situaci dost nesrovnalostí a má nepřesné informace.

NESOUHLASÍM s touto stížností.
Obrázek

SKAP
Member
Member

Příspěvek od SKAP » úte 07. srp 2018 1:30:54

A jsme u toho, jak řekl Benedikt o kousek výše.. Obávám se, pokuď jdu podávat nějakou stížnost, měl bych k tomu mít párné důvody a dokázat si určitou část obhájit, což si myslím, že ve tvém případě bude nulové.
Nemůžeš vědět, jestli neRPili nějakou zkoušku systému, nebo další...

Benedikte občas se tam objeví, ale neví jak to má.

Za mě je toto totální zdržování A-TEAMU a také určité zesměšnění před určitou “skupinou hráčů”

Už když jsem to četl, tak jsem neviděl žádnou “hlavičku” lidsky řečeno “hlavu a patu”. Kdybych byl oprávněn, příspěvek je dávno *LOCK*
--- s/o všem normálním lidem ---

herkon
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od herkon » úte 07. srp 2018 1:56:52

[7] Zákaz provokace policie bez pádného RP důvodu. Porušení tohoto pravidla je opravdu na vlastní nebezpečí. V případě, že vás někdo nahlásí za porušení tohoto pravidla, měli byste být schopni si své důvody obhájit. Můžete popřípadě požádat admina, aby vás spectoval a na situaci dohlížel.

Abych to tímto uzavřel o žádný copbait se nejednalo vše bylo zaerpeno tím pádem jsi si docela dal záležet s touto ''stížností''
STROJKOS

JohnnyPerník
Project Manager
Project Manager
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnnyPerník » čtv 09. srp 2018 20:35:42

Druhá banka byla taky náležitě zaRPena, magor v masce proletel autem skleněnými dveřmi do banky, cílem bylo vyvolat zmatek a odlákat PD. Akce byla zaRPena a nebyla žádná RP ani OOC informace o druhé bance.
Obrázek

nAsty

Příspěvek od nAsty » ned 12. srp 2018 16:17:47

Nejednalo se o porušení pravidel

Zamčeno