Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stížnost na Becks (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
BaBča
Member
Member

Stížnost na Becks (VYŘEŠENO)

Příspěvek od BaBča » pon 13. srp 2018 18:00:27

Dobrý den vážení admini.
Chtěl bych nahlásit hráče Becks za utíkání z RP akce, i když byl sraženej (mnou) tudíž měl zlomenou nohu.
Stalo se to tak že jsem jel hodně velkou rychlostí a omylem jsem srazil Becks pod mostem u ammo-nation. Tak jsem se mu v local-ooc chatu omluvil a začal jsem to RPit. Ptal jsem se ho jestli je v pořádku atd. Pak jsem mu zavolál záchranku (TheGamerCZ) a ten ho normálně oživil. Teď nastává ten problém. Jak ho Gamer oživil tak odmítl si lehnout a pak spadl server. Když jsme se všichni připojili zpátky tak začal utíkat z RP akce. a nadávál nám v local-ooc chatu že jsme děcka a neumíme RPit. (To si kdyžtak najděte v logu, trochu jsme se hádali a pak šel na discord) A z jeho verzi prej jsem srazil ještě dalšího nějakého motorkáře co nebyla vůbec žádna pravda a srazil jsem pouze jeho (Becks). Prosím aby jste to vyřešili.
Svědci: Motýl, JohnnyB, Red Winter, TheGamerCZ.
Přeju hezký zbytek dne.
/BaBča/

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Stížnost na Becks

Příspěvek od exactlytheben » pon 13. srp 2018 18:11:25

Pokud myslí toho motorkáře uvnitř vjezdu na hl. parkoviště, tak toho jsem srazil já. Začal jsem RPit a ptát se, jestli je v pohodě a on se odpojil.
exactlytheBen

JohnnyPerník
Project Manager
Project Manager
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na Becks

Příspěvek od JohnnyPerník » stř 29. srp 2018 8:49:26

Vyřešeno
Obrázek

Zamčeno