Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stížnost na hráče BKsnipik a DoggT (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Morgan
Forum Adept
Forum Adept

Stížnost na hráče BKsnipik a DoggT (VYŘEŠENO)

Příspěvek od Morgan » čtv 16. srp 2018 10:56:26

Zdravím,
Původně jsem tuto stížnost vůbec nechtěl psát, ale po tom co na nás hráči Bksnipik a DoggT podali stížnost, která neobsahovala žádné porušení z naší strany tak jsme měli s košiškou důvod na to podat tuto stížnost s celkem vážným porušením pravidel které buď sám bksnipik přiznal viz. níže, nebo u toho byl admin Murra přímo při činu, ale rozhodl se to nechat na domluvě a ne banem.

Jméno ve hře (Vaše): Rezavý Morgan
Důvod stížnosti: 2x pokus o CK v safe zone, pokus o CK vůdce frakce bez povolení admina, Metagaming, [6] Agresoři musí mít vždy pro CK pádný důvod doprovázený kvalitním a dlouhým RP při konfrontaci s poškozenými postavami, kdy se předpokládá několik předchozích střetnutí.
Evidence (Screenshot/Video): Mám pouze na metagaming a další svědek je Murra který u jedné věci byl. https://ctrlv.cz/MRvF
2x Zabití v safe zoone: Mám bohužel pouze jenom jedno a to je admin Murra, který u toho sám byl. Ten druhý nemám :/
Metagaming: https://ctrlv.cz/MRvF
Pokus o CK vůdce frakce bez povolení: Murra - byl u toho a taky košiška je svědkem, protože vždycky když nás tito dva ( Bksnipik a DoggT uviděli tak nás hned začali nahánět atd..)
CK doprovázený kvalitním a dlouhým RP : Co jste udělali vy opravdu nebylo dlouhé RP. Přijít a dat 3 kulky do hlavy... Více o tom napíšu v sekci Poznámka:

Svědci (Pokud nějací jsou): U jednoho CK ze safe zoony Murra a u všeho Košiška
Vaše představa o trestu (Co by jste navrhoval za trest): Já bych navrhoval ban. Na jak dlouho je už pouze na Vás
Poznámka: Aby to bylo přehlednější, rozdělím si to na 4 body.
1. Metagaming:
Gang Ballas jsem chtěl přenechat JohnymuB. Ten to chtěl asi už dřív a pouze tak podle jeho slov, co mi říkal na discordu naznačil, že by to chtěl nějak urychlit. Této zprávy obdrženou na discordu se ujal Bksnipik a Doggt a rozhodli se, že nám za toto dají CK..
2. Pokus o CK vůdce frakce bez povolení admina: U toho byl Murra, takže všechno to ví a myslím si, že by to klidně řekl.
3. 2x Zabití v safe zoone: Tady se trošku rozepíšu. Jedno CK bylo v show roome, kde došel bksnipik a asi ho jen tak zastřelil.. Košiška byl zrovna AFK a když došel ležel na zemi.. Toto mi jako dobře zaRPene CK nepřijde. Košiška si udělal 1 screen, kde bylo napsané toto a zní to jako fakt dost zajímavé RP :D Možná se to dá zjistit v logu, jestli nějak víc RPil, ale pochybuji. https://ctrlv.cz/OMQb
To druhé CK bylo o něco více horší. Jeli jsme na hl. garáž s motorkou a zastavili jsme se na takovém tom skokánku, co je na hl. garáži. Bksnipik a doggT se tam objevili a srazili nás potom z toho skokánku s motorkou a potom bez jakéhokolik RP rozstříleli z vrchu (z garáže). Nezlobte se, ale toto není fakt dobře zahrané RP.. A navíc mi to přišlo, jako kdyby jste chtěli obejít pravidlo zákaz střílení v safe zoone ( Nevím, jestli je toto pravidlo i tady, ale třeba na csgo serverech to funguje tak, že za obcházení pravidel je perma ban) To se jim ale nepovedlo a byl u toho zrovna Murra, který tuto záležitost vyřešil strikem.
4. Agresoři musí mít vždy pro CK pádný důvod doprovázený kvalitním a dlouhým RP : K tady tomuto není co dodat. Když se dělá CK musí to být dobře zaRPene a ne jen tak přijít a dát pár rán do hlavy.... Důkazem je Murra, který u toho byl.

Za mě to je zatím vše a budu rád, když se tady nějak vyjádříte. Děkuji. S pozdravem Morgan.

bksnipik2
Forum Adept
Forum Adept

Re: Stížnost na hráče BKsnipik a DoggT

Příspěvek od bksnipik2 » pát 17. srp 2018 21:01:46

Samozrejme máš pravdu , posral som to . Ale z murrou sme to riešili a následne sme boli v pohode myslím , vy máte Bar a já Los Zetas . Som rád za RP ktoré sme mali aj keď som zmetoval za čo sa ospravedlňujem a hádam sa to nestane znova . Keby niečo upozorni ma

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » sob 18. srp 2018 1:02:05

Nechci být zlý, ale myslím že tento člověk dostal už šancí dost. Další ústupky by mohly dle některých vypadat jako nadržování, já si myslím, že každý by měl být zodpovědný za své činy v RP. Obzvlášť u tak problémové osoby.
Obrázek

Murra
Elite
Elite

Příspěvek od Murra » sob 18. srp 2018 19:58:40

Ano jsem svěděk kde došlo ke střelbě ze safe zony
Obrázek

Morgan
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Morgan » ned 19. srp 2018 10:05:48

@benedikt Souhlasím s tebou a snipiku moc v pohodě po tom incidentu jsi moc v pohodě nebyl hned si šel napsat na nás 2 stížnost atd.. Tak jsem napsal taky stížnost a jak to zatím vypadá..

Stoney
Elite
Elite

Příspěvek od Stoney » ned 19. srp 2018 11:48:21

Súhlasím s Benediktom
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

DoggT
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od DoggT » pon 20. srp 2018 3:51:36

Takže abych se toho ujal. To že jsme vás naháněly určitě nebylo jen tak, to že jezdíte vedle nás a "fakujete nás" což je bait tak máme důvod vás pronásledovat. Když už jsme u té safezony, to že "košišku" naháníme a on si ujede do pdm showroomy a dělá že si vybírá auto je celkem trapný. po výzvě aby dal ruce nahoru dělal že nás neslyší nebo že u počítače vlastně vůbec není. To s tou safezonou ano, udělal jsem to ale to že vás shodím z garáží dolů a vy jste na motorce a následně se začnete rozjíždět tak ano, za mně to byl důvod střílet. To s tím johnnym budu upřímnej a nebudu si tu na nic hrát, ty víš úplnou píču co mi řekl IC a jak se známe ic! takže mi tu netvrď že to není pravda. To že mi to psal je pravda ale už dřív mi to řekl IC když jsem se s váma chtěl sejít a ty jsi tam nebyl! a CK jsme ti nikdy nedaly, svěděk je i dokonec gucio kde jsem mu to psal že ti to CK chtít dáme, ale nikdy jsem mu neposlal plány takže CK v plánu NEBYLO! Ještě abych se přiblížil k tomu PDMku, bylo tam přes 5 lidí kteří u toho byly a viděly to! + jednoho jsme podplácely ať nic neříká. a když koukám na te tvůj screen z toho pdmka tak asi moc afk nebyl když to vyfotil ještě předem než ho zabil. peace

Jackpal
Senior Member
Senior Member

Příspěvek od Jackpal » pon 20. srp 2018 4:12:51

+rep pro Doggmena . Kdyby chtěli dát CK tak to ohlásí, takže nejspíše šlo o PK než o CK. Plus samozřejmě tam hraje hodně role v RP co ta postava ví atd....

Každý nemůže vyhrávat, někdo musí na kolena ale ten co je na kolenach tak brečí :)

Morgan
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Morgan » pon 20. srp 2018 8:41:10

Ok.. Takže 1. Nechápu proč si vymyslis.. JohnyB mě sám řekl, že mu to pouze řekl ooc
2. Ve hře je funkce,, page up,, díky které můžeš v chatu vyscrolovat až nahoru :-)
3. Na discordu kde byl i murra se mi zdá, že bk říkal, že věděl že si deme dát CK a že nám ho chtěli zahrát oni. Oni myslím tebe a snipika takže tady nezkoušej žádné tvoje lhaní dík. A o tom fuckovani fakt nevím možná tak když jste jeli dlouho za nama tak jsem ho na vás vytáhl jinak fakt nevím..

bksnipik2
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od bksnipik2 » pon 20. srp 2018 9:12:29

Já som docela zmetený . Já si chybu vždy priznám a keď som počul od JohnnyB že chcú sa ho IC zbaviť a vraveli to IC . A prišlo mi divné že všetci vraveli že je to OOC Záležitosť, dokonca aj JohnnyB ... Neviem.Som z toho fakt na prášky . Počuli sme to IC a bodka ... nech si každý vraví čo chce
Naposledy upravil(a) bksnipik2 dne pon 20. srp 2018 9:15:40, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno