Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

šút,Tobias,PD sbor,Tomínko (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
SKAP
Member
Member

šút,Tobias,PD sbor,Tomínko (VYŘEŠENO)

Příspěvek od SKAP » čtv 30. srp 2018 23:25:08

Obvykle bych zde neztrácel čas a nesepisoval tuto pí******,ale abych nebyl na vinně jen já a ellomius, sepíši to..

šút - byl zbit před policejní stanicí, následně na to si požádal v OOC chatu o revive (který mu nebyl udělen s odpovědí od Simplexe, že je EMS na serveru = revive není potřeba.) Následně jel čirou náhodou okolo kolemjdoucí (Applos), který mu zavolal EMS.Avšak to šút odmítl RPit,a revive si vybavil cestou restartu fiveM. (přibližný čas: 29,8.2018 23:00 - 30.8.2018 0:30). Dále nechal ellomiuse čekat v cele,aniž by mu něco řekl. Pouze napsal do Local OOC,že bude mít soud.. Neposkytl žádné jídlo ani pití..

Tobias - Powergaming (zatýkání na 5m - jak na ulici,když jsem mu utíkal, tak i v cele), neprohledal osobu -> natož jsem se mu předmětem podřezal v cele (vše zarpené v /mě) -> napsáno /ooc SKAP CK, avšak ikdyž jsme se podřezal a přes f5 dal ležící animaci, milý Tobiášek mě na 5m přes mříže zatknul a dal 1000s jail.. (mrtvé osobě??),opět bez jakéhokoliv /me..

PD sbor - je normální,že při RPení poškození motoru starého žigula (Cheburek) při rychlosti 9mph a dojetí na vhodné odtahové parkovistě. Na nás začne blikat PD (Tobias) nic neříkat,nijak nereagovat,nic nepsal. A jen stát a stát asi +-5minut. Poté jsme si nasadili lehké masky. Po 5ti minutách přijel snad celý PD sbor (4 auta) a snažili se nás nějak zatknout/dostat z auta bůhví... To opravdu máte v tak velkém městě zájem pouze o jeden starý žigul,který jede sotva 60mph a není nijak ozbrojený ani hledaný??

Tomínko - napadení v safe zoně. Ano přepadli jsme ho mimo PDM,poté doběhl do PDM a skoval se do kanceláře,mezitím co jsme se mu snažili skočit do auta bez střechy a ukrást ho.. Poté vylezl z kanceláře a taznul mého kolegy (ellomiuse), a co to se mám jako nechat taznout a udat také? Né,jednoduše jsem na něho vytáhl o trošku ostřejší pistolku a už se to vyhrotilo do situace,kdy Homer nejspíš nemá nic jiného na práci než sledovat dva kluky, co v jednu ráno,při pět a půl lidech na serveru se snaží nějak zabavit. S Tomínkem jsme se na tom pak všichni tři pobavili na discordu a nijak to nikdo nehrotil.. Takže toto není přímo stížnost na něj,ale vysvětlení k události Homer.. Jinak safe zona? To jako nehrajeme RP,ale hrajeme nějakou hru na skovku? (Příště až po mě pojedou PD,skovám se do safezony,zalezu do auta a zavřu se)

+ Jinak homere ano,skočili jsme jak já,tak ellomius,tak Applos z hlavní garáže (ale prosímtě podívej se pořádně na demo,kdo to auto řídil ano? A neříkej mi, že já.....) <- Tímto přiznávám naší chybu..Ano,ano,ano.. CG

S láskou SKAP <3 :--))
--- s/o všem normálním lidem ---

Stoney
Elite
Elite

Re: šút,Tobias,PD sbor,Tomínko

Příspěvek od Stoney » čtv 30. srp 2018 23:30:43

Jedine čo možem dodať je, že PD zbor sa mi nelubi zhladiska toho, že si vymyšlaju zakony. A ked ich niekto pouči tak na neho začnu vyskakovať že on je policajt a vie ich lepšie než ty
Nezvyšuj svoj hlas, zlepší svoje argumenty

SKAP
Member
Member

Příspěvek od SKAP » čtv 30. srp 2018 23:38:58

Stoney píše:
čtv 30. srp 2018 23:30:43
Jedine čo možem dodať je, že PD zbor sa mi nelubi zhladiska toho, že si vymyšlaju zakony. A ked ich niekto pouči tak na neho začnu vyskakovať že on je policajt a vie ich lepšie než ty
Tam jde hlavně o to,že se snaží šikanovat ostatní,jenže jim to nejde.. A když jsem byl PD a nechodil na jejich pojebanou vysílačku,kterou mi nikdo nevysvětlil a nedal ani práva na discordu..A joinoval jsem celkově PD,řekl jsem, že nemám chut celý den poslouchat nějaké kecy, na to mi byla určena druhá PD roomka,kde nás bude pár.. Avšak to asi novému vedení vadilo,a smazali jí..:) Poté i ikonku na discord,tak jsem chodil do free roomek s ellomiusem,a měli jsme svoji vysílačku (kterou jsme si RPili,dokonce i známý pán Klemente,tímto ho zdravím nás pochválil a řekl,že jsme se od posledního vidění dost zlepšili..)RP je RP,ale přiliš mnoho TRY-HARDU je až nezdravé... Celkově PD mě mega bavilo,práce přesně pro nás (legální,zároveň akce, a dosti RP..) A říct,že jezdíme jen tak s majákama??? Aha,aha... Škoda,že nevím jméno toho motorkáře co nám asi 5x ujízděl,a snažili jsme se ho nahánět...Avšak toho si asi lidé v PD voice 1 nevšímají a myslí si,že majáky zneužíváme... :--) To stejné tabulky,nikdo mě nepřidal, a o vysvětlení ani nemluvím...
Zlatý PD sbor za Kata a Applose <3

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » čtv 30. srp 2018 23:44:30

Souhlasím se stížností v měřítku globálním na aktuální PD sbor. Poslední dobou jsem slyšel alespoň víc jak deset stížností na to, jak si policie s pomocí guvernéra určuje zákony podle sebe, přičemž některé z nich naprosto hraničí s Ústavou Spojených států amerických a jsou kontroverzní, protože by mohly narušovat lidská práva.

Ačkoliv je toto otázkou trochu jiného vlákna, vrátil bych zákony do starých kolejí. Zákony bych nechal nastavené dle reality, to co teď PD na serveru provádí může mít za pár týdnů, a to nepřeháním následky, které poškodí naši komunitu. Už teď po odchodu nAstyho se mi situace přestává líbit, protože si já osobně myslím, že se "k moci" dostávají nesprávní lidé, nebudu jmenovat. Je to můj subjektivní názor, ale já jsem již od začátku byl pro tuto komunitu a nechci ji vidět v plamenech jako předešlé konkurence.

Alespoň ne teď, ačkoliv nebudeme si lhát za rameno, jednou i tato komunita skončí ...

Benedikz
Obrázek

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 0:18:48

!!! PLNĚ SOUHLASÍM !!!

sut
Elite
Elite

Příspěvek od sut » pát 31. srp 2018 0:30:41

SKAP - 1) Pokud ti vadí PD sbor proč si v nom byl ?? 2) Dal jsem restart protože Ellomius je kretén, kterej mě zabil random, neměl k tomu důvod :) To že řekne PDčku že je "kretén" a následně mě odjebe v safe zoně ti připadá jako normální ??.. Akože sorry nebudu rpit pičovinu kterou ani Ellomius neerpil.. a to tvoje FAIL-RP když si utíkal PD a PD ti dalo 3x tazerem a ty furt běháš jak kamzík ti přijde v pohodě ?? .. takže o tomto bych ani nemluvil.. Když už se vymáháš trestu.. já si svuj trest klidně vezmu.. ale tim pádem trest dostanete taky :) To tvoje FAIL-RP je taky pohodička :) + o ellomiusovi ani nemluvím :roll:

Např to že RPčkově čeká na soud a dá si v cele CK ?? Ti přijde v pohodě??? a ptal jsem se ho jestli má dostatek jídla atd.. neodpovídal jeho chyba.. to že se dostane ven přes mechanika ti přijde taky v pohodě... akože nechápu proč píšeš píčoviny když porušujete pravidla totéž.
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

Obrázek

SKAP
Member
Member

Příspěvek od SKAP » pát 31. srp 2018 0:44:20

sut píše:
pát 31. srp 2018 0:30:41
SKAP - 1) Pokud ti vadí PD sbor proč si v nom byl ?? 2) Dal jsem restart protože Ellomius je kretén, kterej mě zabil random, neměl k tomu důvod :) To že řekne PDčku že je "kretén" a následně mě odjebe v safe zoně ti připadá jako normální ??.. Akože sorry nebudu rpit pičovinu kterou ani Ellomius neerpil.. a to tvoje FAIL-RP když si utíkal PD a PD ti dalo 3x tazerem a ty furt běháš jak kamzík ti přijde v pohodě ?? .. takže o tomto bych ani nemluvil.. Když už se vymáháš trestu.. já si svuj trest klidně vezmu.. ale tim pádem trest dostanete taky :) To tvoje FAIL-RP je taky pohodička :) + o ellomiusovi ani nemluvím :roll:

Např to že RPčkově čeká na soud a dá si v cele CK ?? Ti přijde v pohodě??? a ptal jsem se ho jestli má dostatek jídla atd.. neodpovídal jeho chyba.. to že se dostane ven přes mechanika ti přijde taky v pohodě... akože nechápu proč píšeš píčoviny když porušujete pravidla totéž.

1) Protože já byl už v PD sboru,když si ty byl možná tak ještě v kulích :--)
2) Řekl si mu negře co vím, a bylo to už mimo RP zonu
3) Já svůj trest už mám,a ano. Své Fail-RP jsem přiznal,neříkám nic.. Že jsem andílek nebylo nikde psáno.

4) Neřekl si mu to in game,ale OOC.. A na jídlo si se ho neptal,a neprošel mechanikem,ale po restartu ho to buglo nahoru. ;)
Naposledy upravil(a) SKAP dne pát 31. srp 2018 0:46:13, celkem upraveno 1 x.

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 0:46:10

Duvod byl :) , řekl jsem ti černá hubo a ty jsi mě praštil a jelikož ta postava byla černoch co ma za sebou velkou kriminalní minulost, tak jsem tě prostě pomlatil

sut
Elite
Elite

Příspěvek od sut » pát 31. srp 2018 0:57:03

ellomius píše:
pát 31. srp 2018 0:46:10
Duvod byl :) , řekl jsem ti černá hubo a ty jsi mě praštil a jelikož ta postava byla černoch co ma za sebou velkou kriminalní minulost, tak jsem tě prostě pomlatil
Takže prostě nová postava má kriminální minulost.. kk
Naposledy upravil(a) sut dne pát 31. srp 2018 1:27:28, celkem upraveno 1 x.
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

Obrázek

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 1:03:32

ale, tebe bouchala nová postava xd, po tom co jsem si jí udělal žejo

Zamčeno