Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

šút,Tobias,PD sbor,Tomínko (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
SKAP
Member
Member

Re: šút,Tobias,PD sbor,Tomínko

Příspěvek od SKAP » pát 31. srp 2018 1:04:13

sut píše:
pát 31. srp 2018 0:57:03
ellomius píše:
pát 31. srp 2018 0:46:10
Duvod byl :) , řekl jsem ti černá hubo a ty jsi mě praštil a jelikož ta postava byla černoch co ma za sebou velkou kriminalní minulost, tak jsem tě prostě pomlatil
Takže Michael Jackson měl kriminální minulost ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Oka
Shoda jmen ti nic neříká? Například Pepa Dubovský taky může být legenda někde,a přitom to může být nějakej vidlák na vesnici... Navíc to jméno vzniklo čistou náhodou,až nám to potom někdo řekl...Já byl Curtis James Jackson.
--- s/o všem normálním lidem ---

SmokeyProCheetah
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od SmokeyProCheetah » pát 31. srp 2018 10:22:05

Tomuhle by se měl vyjádřit admin :)

sut
Elite
Elite

Příspěvek od sut » pát 31. srp 2018 12:31:51

SKAP píše:
pát 31. srp 2018 0:44:20
sut píše:
pát 31. srp 2018 0:30:41
SKAP - 1) Pokud ti vadí PD sbor proč si v nom byl ?? 2) Dal jsem restart protože Ellomius je kretén, kterej mě zabil random, neměl k tomu důvod :) To že řekne PDčku že je "kretén" a následně mě odjebe v safe zoně ti připadá jako normální ??.. Akože sorry nebudu rpit pičovinu kterou ani Ellomius neerpil.. a to tvoje FAIL-RP když si utíkal PD a PD ti dalo 3x tazerem a ty furt běháš jak kamzík ti přijde v pohodě ?? .. takže o tomto bych ani nemluvil.. Když už se vymáháš trestu.. já si svuj trest klidně vezmu.. ale tim pádem trest dostanete taky :) To tvoje FAIL-RP je taky pohodička :) + o ellomiusovi ani nemluvím :roll:

Např to že RPčkově čeká na soud a dá si v cele CK ?? Ti přijde v pohodě??? a ptal jsem se ho jestli má dostatek jídla atd.. neodpovídal jeho chyba.. to že se dostane ven přes mechanika ti přijde taky v pohodě... akože nechápu proč píšeš píčoviny když porušujete pravidla totéž.

1) Protože já byl už v PD sboru,když si ty byl možná tak ještě v kulích :--)
2) Řekl si mu negře co vím, a bylo to už mimo RP zonu
3) Já svůj trest už mám,a ano. Své Fail-RP jsem přiznal,neříkám nic.. Že jsem andílek nebylo nikde psáno.

4) Neřekl si mu to in game,ale OOC.. A na jídlo si se ho neptal,a neprošel mechanikem,ale po restartu ho to buglo nahoru. ;)
Za 4) ptal jsem se ho IC neodpovídal nebudu se tam domáhat odpovědi když nespolupracuje.. jeho chyba
2) Negře jsem nikdy nikomu neřekl. nejsem rasista In Game ani OOC :) On si začínal tak jsem odcházel a omylem jsem ho bouchl.. poté mě odjebal
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

Obrázek

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 13:55:47

sut píše:
pát 31. srp 2018 12:31:51
SKAP píše:
pát 31. srp 2018 0:44:20
sut píše:
pát 31. srp 2018 0:30:41
SKAP - 1) Pokud ti vadí PD sbor proč si v nom byl ?? 2) Dal jsem restart protože Ellomius je kretén, kterej mě zabil random, neměl k tomu důvod :) To že řekne PDčku že je "kretén" a následně mě odjebe v safe zoně ti připadá jako normální ??.. Akože sorry nebudu rpit pičovinu kterou ani Ellomius neerpil.. a to tvoje FAIL-RP když si utíkal PD a PD ti dalo 3x tazerem a ty furt běháš jak kamzík ti přijde v pohodě ?? .. takže o tomto bych ani nemluvil.. Když už se vymáháš trestu.. já si svuj trest klidně vezmu.. ale tim pádem trest dostanete taky :) To tvoje FAIL-RP je taky pohodička :) + o ellomiusovi ani nemluvím :roll:

Např to že RPčkově čeká na soud a dá si v cele CK ?? Ti přijde v pohodě??? a ptal jsem se ho jestli má dostatek jídla atd.. neodpovídal jeho chyba.. to že se dostane ven přes mechanika ti přijde taky v pohodě... akože nechápu proč píšeš píčoviny když porušujete pravidla totéž.

1) Protože já byl už v PD sboru,když si ty byl možná tak ještě v kulích :--)
2) Řekl si mu negře co vím, a bylo to už mimo RP zonu
3) Já svůj trest už mám,a ano. Své Fail-RP jsem přiznal,neříkám nic.. Že jsem andílek nebylo nikde psáno.

4) Neřekl si mu to in game,ale OOC.. A na jídlo si se ho neptal,a neprošel mechanikem,ale po restartu ho to buglo nahoru. ;)
Za 4) ptal jsem se ho IC neodpovídal nebudu se tam domáhat odpovědi když nespolupracuje.. jeho chyba
2) Negře jsem nikdy nikomu neřekl. nejsem rasista In Game ani OOC :) On si začínal tak jsem odcházel a omylem jsem ho bouchl.. poté mě odjebal
Už to z tebe leze sute prej "nechtěně" i kdyby to bylo "nechtěné" už to tak musíš rpit. Vše jsi mi říkal v local ooc a o žadnem soudu nic v ic ani o jídle, navíc jsi porušil, že jsi mi neřekl prava, pritom jsi se mě na něco ptal.

Co se týče pd, příjde mi že tam bylo mixovaní ic a ooc, jelikož když jsme jeli, tak nas zastavovalo jedno policejní auto a jelikož jsem byl hledaný za postřelení pd, tak jsem si jestě před zastavení dal "/me nenapadne saha po smg z tasky" . Když jsme pak nakonec zastavili, tak tam ten policajt zustal v autě dalších 5 minut a nasledně se z rohu objevili asi dalsí 3 až 4 pd auta(ooc důkaz - navíc jelikož naše auta byla dost blízko, tak jsem jakoby neslyšel, že by si volal na vysílačce nějakou pomoc nebo něco, vše si řekl na "vysílačce" na teamspeaku ), samozřejme je jasné z jakého důvodu že ... jelikož si přečetl něco co neměl ic vědět, ale je jasné že se pd proti tomu vymluví... protože je normalní, že na žigula přijede 5 pd aut celkem :)

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 14:15:53

+ jestě dodatek, když jsem přišel k pd, vedení pd mi neřeklo in game, že použivej vysílačku ani mi neukazalo jak, tyto věci mi řikali v ooc a jelikož jsem na rp serveru moje postava tyto věci něvěděla .... Takže jejich narážka na to, že jsme vlastně pdčka dělali špatně není zrovna dobře podložená ... AGAIN DŮKAZ O MIXOVANÍ.

SmokeyProCheetah
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od SmokeyProCheetah » pát 31. srp 2018 15:13:29

Nevím za jakého velitele jsi byl PD, ale myslím, že ti info ohledně MDT a vysílačky určitě řekli.

ellomius
Member
Member

Příspěvek od ellomius » pát 31. srp 2018 17:22:30

SmokeyProCheetah píše:
pát 31. srp 2018 15:13:29
Nevím za jakého velitele jsi byl PD, ale myslím, že ti info ohledně MDT a vysílačky určitě řekli.
V MDT mě řekli jen jak se zaregistrovat , ale nějaké psaní pokut atd mi nikdo neřekl. A vysílačku mi vubec neřekli ic, jen nadavali v ooc , že tam nechodím , ale to je mé postavě jedno žejo.

Murra
Elite
Elite

Příspěvek od Murra » pát 07. zář 2018 22:36:14

VYŘEŠENO
Obrázek

Zamčeno