Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stížnost na hráče Kovi (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
Tominko
Forum Adept
Forum Adept

Stížnost na hráče Kovi (VYŘEŠENO)

Příspěvek od Tominko » pát 14. zář 2018 22:15:54

chtěl bych si stěžovat na hráče Kovi je to šef pdm a vyhodil babču bez RP a ještě mění hodnost bez rp třeba mi dal šéfa a pak mi dal Zkušeného prodejce. (Babča dosvědčí to že ho vyhodil bez RP) k tomu nejsem jediní hráč co si na něj stěžuje
Vaše představa o trestu (Co by jste navrhoval za trest): odebráni hodnosti šéfa pdm a dat ho někomu jinému

BaBča
Member
Member

Re: Stížnost na hráče Kovi

Příspěvek od BaBča » pát 14. zář 2018 22:31:08

Takto bych to uvedl.
Normálně jsem RPil prodejce aut - šéfa . Jednoho dne se připojím na server že chci otevřít PDM. Tak tam normálně dojedu a už mi přijde jedna věc divná. Nevidím žádná kolečka která bych měl vidět. Byl tam Tominko zrovna v tu dobu, tak jsem psal do local-ooc že proč mi dal Kovi vyhazov z PDM. tak mi napsal že jsem prý nechodil do práce . No tak jsem nějak zaRPil s Tominkem i když to byla celá meta, jelikož to Kovi nezaRPil ani se mnou, ani s Tominkem že mě vyhodil z PDM. Tak píšu Kovimu, že proč mě vyhodil z toho PDM? tak mi odepsal: No, nechodil jsi do práce, tak jsem tě vyhodil. Jako Sorry, ale on neRPil skoro asi 1měsíc postavu za kterou je majitel v PDM. Jednou tam přijde a dostanu vyhazov jen tak? I když jsem pořád chodil normálně do práce. Přešlo asi okolo týdne a chtěl jsem zpátky do PDM. S Tominkem jsem to zaRPil že chci jít zpátky do PDM. Poté tam přiběhl Kovi a dal jak Tominka a tak mě jako zkušeného prodejce a přibral tam Stoneyho jako Šéfa PDM (ano sice chápu, že ta postava Stoneyho dříve vlastnila PDMko ale když mě dal zkušeného prodejce Tak ho mohl dát i mě. Nevím co si myslí Kovi o mě a Tominkovi, ale toto je podle mě blbost od Koviho.

exactlytheben
Legend
Legend

Příspěvek od exactlytheben » sob 15. zář 2018 5:00:55

Navrhněte kdo by měl být šéf PDM.
exactlytheBen

Tominko
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Tominko » sob 15. zář 2018 8:35:25

exactlytheben píše:
sob 15. zář 2018 5:00:55
to by měly navrhnout hráči nwm někdo říká že já a něko zase že ne

Tominko
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Tominko » sob 15. zář 2018 13:34:28

exactlytheben píše:
sob 15. zář 2018 5:00:55
Když sem si sedl v klidu s celým PDM tak jsou proti to dát někomu jinému ( S tím že jsme se dohodly že bych byl šéf já protože kovi tam skoro vůbec není a já tom sem skoro 24/7 babča, spamiiik stoney říkal že neví, takže teď je to jen na váš jak to posoudíte )

Tominko
Forum Adept
Forum Adept

Příspěvek od Tominko » sob 15. zář 2018 13:35:51

ještě kdybych to tak uvedl tak i Desert dostal vyhazov bez RP ano chápu kdyby zaerpil že píše smlouvu na propuštění ale ono nic

Davecz
BOSS
BOSS

Příspěvek od Davecz » ned 16. zář 2018 17:36:34

- Tominko dostane šéfa PDM, je jeden z nejvíce aktivních lidí v PDM a aspoň může nabírat lidi.
- uzavírám toto téma, téma je vyřešený pokud někdo nebude souhlasit či něco tak ať se mi ozve na discordu.
Obrázek

Zamčeno