Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Sťažnosť na hráča zeus (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
nofearofc
Senior Member
Senior Member

Sťažnosť na hráča zeus (VYŘEŠENO)

Příspěvek od nofearofc » stř 14. lis 2018 16:24:16

Týmto podávam sťažnosť na hráča zeus za leave RP situácie
Ako sa to stalo:
Jednuducho mi prišiel call na ukradnuté vozidlo pri obchode vedľa Vanilla Unicorn. Prišiel som tam a bol tam práve zeus. Vypýtal som si OP, RP, TP. Dal mi ho a normálne sme to vyriešili. Potom sme odišli. Potom o pár metrov neskôr som ho zastavil za vysokú rýchlosť. Dal som mu pokutu a povedal som mu, že pokutu môže zaplatiť do 14 dní na policajnej stanici. Dal som mu pokutu s dokladmi a on zaerpil, že mi dáva pokutu a peniaze do ruky (/me podáva pokutu s penězi... alebo niečo také) Keďže som to pochopil ako pokus o korupciu, keďže mi dával pokutu aj peniaze, upozornil som ho, pokutu pôjdete zaplatíte na stanicu. Tak som mu dal pokutu aj za pokus o korupciu. Potom mi začal spamovať looc, že pokutu môže platiť na mieste, že si nechá pokuty odstrániť adminami a takéto s prepáčením sračky. Povedal som mu "po vypnutí majákov na policajnom aute budete môcť pokračovať v jazde". Ani som nenasadol do auta a zeus sa rozišiel. Tak som ihneď opäť išiel po ňom, pretože ma neposlúchol... Následne zastavil a spamoval looc, že na mňa sere a potrebuje ísť "srať". Potom sa odpojil a nenapojil sa tak 5-6 hodín.

DoggT
Senior Member
Senior Member

Re: Sťažnosť na hráča zeus

Příspěvek od DoggT » stř 14. lis 2018 17:00:43

Souhlasím, zeus 2x odmítal RPit a na 5 minut odešel při RP. Jsem pro nějaký trest!

JohnnyPerník
Project Manager
Project Manager
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JohnnyPerník » čtv 15. lis 2018 1:50:25

Kdy to bylo?
Obrázek

nofearofc
Senior Member
Senior Member