Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Neoprávněné věznění z nedostatku důkazů (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
Moody
Junior Member
Junior Member

Neoprávněné věznění z nedostatku důkazů (VYŘEŠENO)

Příspěvek od Moody » ned 24. bře 2019 1:01:47

Rád bych podal stížnost na PD.

Byl jsem uvězněn bez jakékoliv obhajoby z mé strany, nenechali mě vyslechnout. Všechny důkazy a argumenty jsem jim přednesl, nebo jsem na ně nebyl tázán, jelikož platí presumpce nevinny, neměl bych být ve vězení.

Jakožto JUDr., neboli doktor Práv jsem si vybral, že se budu obhajovat sám. Strážník dorazil a začal mi bez jakéhokoliv argumentu neustále opakovat, že jsem ukradl auto, načež jsem mu dal několikrát po sobě pádný argument, na který mohl zareagovat mnohem lépe, než jenom odejít se slovy "Můžu si tě tu držet ještě 48 hodin". Zároveň na mne nebyla uplatněna má právnická osobnost, což znamená porušení §20 občanského zákoníku a článek 6 v všeobecné deklaraci lidských práv. Nebyly ani uznané polehčující okolnosti jako čistý trestní rejstřík, spořádaný život a hlavně....nabourání do mého vozidla nepřiměřenou rychlostí.
Zároveň na mne bylo nedostatek důkazů(za tohle bych neměl dostat ani trest a při nejhorším jen kázeňský s pokutou).

Chtěl bych být smazán z rejstříku a dostat odškodnění za čas strávený s policistou.

Zároveň nechci na nikoho útočit, jen mi přijde, že někteří strážníci opravdu své řemeslo neumí a neustále se ptát na otázky typu "A brokovnici si bereš taky do bytu", na což jsem mu odpověděl, že dle zákonu o držení zbraní kategorie C,D aj. jsem nucen uchovávat střelné zbraně v trezoru zareagoval přehnanou reakcí a odešel a už nic neřešil. Jde o to, že policie na tomto serveru se chová jako bachaři, ale tak by to být nemělo.
Naposledy upravil(a) Moody dne ned 24. bře 2019 11:04:29, celkem upraveno 2 x.

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: Neoprávněné věznění z nedostatku důkazů

Příspěvek od Gbelik » ned 24. bře 2019 2:16:54

V ŘEŠENÍ!
Hello there

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: Neoprávněné věznění z nedostatku důkazů (VYŘEŠENO)

Příspěvek od Gbelik » ned 24. bře 2019 13:38:47

IC záležitost.

VYŘEŠENO
Hello there

Zamčeno