Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Stížnost na PD (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
Teknix
Junior Member
Junior Member

Stížnost na PD (VYŘEŠENO)

Příspěvek od Teknix » ned 24. bře 2019 2:28:00

Zdravím chtěl bych podat stížnost na PD a to z určitých důvodu.

Všechno to začalo 24.03 asi kolem 0:30 kdy jsem jsem já Jack Flint ukradnul auto hned po tom co jsem ho ukradl tak mě začali naháněj 2-3 policejní auta které mě naháněli přes celé město.Když se mi jedno policejní auto začalo lepit na zadek tak jsem začal manévrovat mezi autama když v tom po chvilce slyším ránu a vzdalující se houkačku v tu chvíli mě došlo že policajt naboural a tím pádem je zraněn a auto nepojízdné.Když jsem najel na dálnici a začal nabírat na rychlosti tak se začala přibližovat další siréna ale uvědomil jsem si že tu bude to druhé policejní auto to nepoškozené.Policejní auto se přiblížilo na tolik že do mě začalo narážet a v tu chvíli jsem si uvědomil že nemá cenu utíkat a proto jsem auto zastavil a nechal se zatknout.

Ale víte co je na tom to nejlepší že hned vedle nepoškozeného PD vozidla stálo rozbité kouřící PD vozidlo které mě nahánělo uplně stejně jako vozidlo nerozbité a já jsem hned na první pohled zjistil že to je přesně ten vůz co se tam vyboural a že je kravina aby bylo pojízdné.A Když jsem se stážníka zeptal jestli ho něco nebolí nebo jak to že má furt pojízdné auto tak mi odpověděl "Bylo to jen škrábnutí" a "Sice auto špatně chladí ale měli by jsme to dojet"

Proto chci za špatně zahrané RP (Vybourané auto stále pojízdné a policista ani škrábanec) zrušit zákaz řízení který mi byl odebrán na týden + takový menší bonus strážník mi do voice chatu říkal že ten zákaz bude trvat týden a že ve vězení budu rok a půl tím pádem mě pak nedochází jak to že z vězení už jsem venku ale zákaz co měl být na týden stále trvá. (Zase špatně zahrané RP říká mi herní čas věžení 1,5 roku a za to hned týden v realtimu zákaz řízení nedává to smysl)

K tomuhle ještě přidávám screenshot kterej byl jak si poškozen a jde otevřít jenom v menším rozlišení proto jsem screen zvětšil i když je nekvalitní ale furt tam jde vidět ten základ a to je čoudící se policejní auto ve kterém jsem převážen na stanici a ve které mě celou dobu doháněl doufám že spravedlnost zakročí a že mi bude zrušen ten zbytečný zákaz který mi akorát kazí požitek ze hry a k tomu ještě nezaslouženě https://ctrlv.cz/XeA8

McMart
Senior Member
Senior Member

Re: Stížnost na PD

Příspěvek od McMart » ned 24. bře 2019 12:14:59

Victorka je sama o sobě odolný auto a z toho, co tak čtu, ani ty sám nevíš, jakým způsobem se vyboural. Pokud by to přetočil na střechu, nebo někoho usmrtil, tak by opravdu neměl jet dál, ale tady jde akorát o zdemolovanej předek auta.
Zákaz řízení se ti určitě rušit nebude, jedná se o IC věc, prostě jsi porušil zákon.
A to že trest nesouhlasí s dobou trvání zákazu? Takhle to prostě je. Nebo bys chtěl sedět týden (irl) ve vězení?

Tohle není na stížnost sem, ale měl bys to řešit IC.
Pokud sis myslel, že tě strážník, převáží ve vozidle, které není bezpečné, tak jsi si měl zjistit jeho jméno a číslo odznaku.

Teknix
Junior Member
Junior Member

Příspěvek od Teknix » ned 24. bře 2019 13:25:51

[1] Nemixovat RP a OOC, tohle je první pravidlo metagamingu tak to mi chcete říct že když mi řekne OOC čas v RP scéně že to není mixování ?? podle mě asi ano.A navíc ten policista co mi udával ten trest mi řekl že zákaz mám do 01.04.2019 a mě se nezdá že by byl ve hře nějaký datum,+ je to dokonce 8 dní když se podíváte tak že strážník neumí ani počítat.Tak že já jsem dostal plnohodnotný trest od strážníka který nehrál ani RP celou dobu tam tlačil na to že chce jít spát a proto to taky zahrál tak jak to zahrál.

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Příspěvek od Gbelik » ned 24. bře 2019 13:37:51

Jak psal Mcmart , nevíš jakým způsobme se vyboural , mohl to být třeba dsync nebo proti jedoucí NPC auto , protože NPC rádi najíždí do svodidel když jede blikající PD auto. + tak fotka mi nic moc neřekne v takovéto kvalitě , je možnost že naboural
to nepopírám ale pokud to zaerpil že škrábnul nebo lehce naboural tak bohužel.

Ostatní věci jsou IC záležitost.

VYŘEŠENO
Hello there

Zamčeno