Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Re: Applos - Bratva (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
DejvidGamer88
Senior Member
Senior Member

Re: Applos - Bratva (VYŘEŠENO)

Příspěvek od DejvidGamer88 » úte 03. črc 2018 11:52:18

Jo s týmto vážne súhlasím a to čo sa týka môjho CK-čka. Neoškrel som auto Applosovi, ale nejakému Marťásovi spolu s jeho kamarátom, tiež Marťás, a tak vytiahli sedana a chceli aby som nastúpil, no ja som pochopiteľne ušiel, a za to mi dali CK. Že som im poškrábal auto (pri tom to bol možno centimetrový škrábanec) a ušiel som. Pravda je, že som sa vyhováral na desync, ale prišiel som na garáže z toho dôvodu, že som chcel ukončiť hru. Z tejto strany chcem obhájiť Applosa, ktorý mi CK veľmi dávať nechcel, ale chceli to ty dvaja. Týmto chcem poukázať na to, ako to funguje. Každý si o sebe mysli´, že je gangster, a že keď mu náhodou niekto napr. nabúra auto, tak ma dôvod na CK. Toto robí Applos, ale berem do úvahy to, že RPí postavu Rusáka, ktorí sú hnusáci a takto, ale Applos si sám robí problémy s ľudmi a myslí si že mu to prejde, pretože je Rusák. Áno, je to celkom reálne, keď to takto RPí, ale mal by mať aj on určitú mieru, pretože to, že je z Bratvi, neznamená že je nesmrteľný a môže ľudom kaziť RP. Za mňa všetko, Ďakujem. Na Marťása stiažnosť podávať nebuem. Rád by som to vyriešil na Discorde.

Perotin
Senior Member
Senior Member

Re: Applos / Bratva

Příspěvek od Perotin » úte 03. črc 2018 16:22:44

VYŘEŠENO

Zamčeno