Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

REPORT -VYŘEŠENO

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
Benedikz
Elite
Elite

REPORT -VYŘEŠENO

Příspěvek od Benedikz » pon 01. dub 2019 20:55:01

Dobrý den vážený admin týme, komunito ...

Podávám stížnost na nového hráče ******* Z důvodu podloženého podezření na METAGAMING. Nedávno jsme tohoto klučinu přibrali do naší frakce a pak se ukázal být krysou a špionem zřejmě "čichající" pro jinou skupinu, frakci. Dle toho co OOC tuším by měl pracovat pro Kirita Izishuku alias (Gbelik) anebo se mu zpovídá s nějakými informacemi.

Tento report se však týká pouze *******, neboť Gbelík je třetí strana, která nemůže nijak zaručit, že od PainWowa dostává legit informace.

Kvůli informaci, která ke mně došla o tom, že je na mou postavu (Benedikz - Thomas Pablo Hernandez) prý schváleno pro Gbelika CK bych se rád zeptal na základě čeho špion ******* zjistil a předal Gbelikovy informace, že po něm někdo jde z naší organizace (ikdyž tomu tak není, mám na Gbelika nasazeného špiona, který mi o něm měl zjistit, kdo Gbelikova postava je, kvůli menšímu incidentu s travkou)

Prozradím to veřejně, moje frakce má pár členů, kteří jsou členy tzv. Operativní skupiny "Škorpion" (španěl. Grupo operativo "Escorpio", což je moje špionážní odnož frakce, která shání informace o ostatních rivalech, lidech o kterých mám zájem vědět špínu. Dokážou unášet na můj povel, provádět nějaké akce a celkově rozvědku. Taková narco KGB.

KROMĚ MĚ, GEORG.EXE, LUCKEERSE & DVOU ČLENŮ Operativní skupiny "Škorpion" NIKDO Z FRAKCE NEVÍ O POTYČCE A O ŠPIONÁŽI NA KIRITA IZISHUKU. PROČ BYCH VENTILOVAL V IC TAKOVOU INFORMACI NOVÁČKŮM? RÁD BYCH TEDY CHTĚL VYSVĚTLENÍ (KTERÉ MI ASI NIKDO NEDÁ, PROTOŽE TOHLE SE VYSVĚTLIT NEDÁ), KDE VZAL PAINWOW TUHLE INFORMACI.

Tyhle informace se maximálně ventilovaly ve voice chatu na našem frakčním OOC Discordu, přičemž nevím, jestli je PainWow během přítomnosti s námi v roomkách prostě jen tak převzal anebo je převzal z Discordu samotného. A to z OOC roomky, kde zapisuju úkoly již zmíněné skupince. Screen zde:

Obrázek

Tento screen potvrzuje, že do soboty netušil o jaké informace jde, protože se na ně dokonce PODEZŘELE vyptával v chatu, kde je toto info určeno POUZE pro již zmíněnou odnož frakce. Tuto informaci se ani neměl jak dozvědět v nedělí, protože mu ji nikdo z frakce nesdělil a taky by mu ji nesdělil, byl nováček. V neděli nás nahlásil na policii.

Jak mám nyní vědět, jestli většina věcí, které tento hráč snitchuje a hodlá snitchovat proti nám nejsou zmetované?
Benedikz
Obrázek

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: REPORT -V ŘEŠENÍ

Příspěvek od Gbelik » úte 02. dub 2019 16:29:56

V ŘEŠENÍ
Hello there

Gbelik
Supervisor Admin
Supervisor Admin