Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Report - Mark Obrian (OOC jméno neznámé) (VYŘEŠENO)

Víte o někom, kdo porušuje pravidla? Nahlašte nám ho!
Zamčeno
KeepCalm
Member
Member

Report - Mark Obrian (OOC jméno neznámé) (VYŘEŠENO)

Příspěvek od KeepCalm » pát 05. dub 2019 22:24:56

Dnes 5.4. 2019 přibližně ve 21:45 a včera 4.4. 2019 v přibližně v 19:00 se tento hráč dopustil několika nemalých prohřešků vůči pravidlům.

4.4. 2019: Trochu to nastíním: Tento hráč ukradl vozidlo se sledovacím zařízením a já jako policista jsem ho pronásledoval. Celou dobu jsem se držel asi 50-80 metrů za vozidlem čili jsem měl popis vozidla atd. Pronásledování pokračovalo do Sandy Shores, kde je místo na "prodej" kradených vozidel. Viděl jsem jak tam zajíždí a vozidlo "prodává" (zmizelo), IRL to auto prostě nezmizí, tudíž jsem RPil jako by tam auto stále bylo. Pričemž zmíněný hráč mi tvrdil že žádné auto nevidí. Při zatýkání mi bylo nadáváno do LOOC a při převozu na stanici se tento hráč odpojil a už se nenapojil.
Vše jsem reportoval do IG systému přes /report.

5.4. 2019: Tento hráč ukradl znovu vozidlo a postřelil policistu. Byl převezen do nemocnice, kde byl ošetřen. Při převozu na stanici se opět odpojil a už se nenapojil.

Svědkové a důkazy: Tobias a -d3jw- (5.4. 2019), u incidentu který se stal 4.4. 2019 jsem zasahoval sám ale dají se použít logy a moje IG reporty na oba dva dny.

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Report - Mark Obrian (OOC jméno neznámé) (VYŘEŠENO)

Příspěvek od exactlytheben » pon 08. dub 2019 11:48:00

VYŘEŠENO
exactlytheBen

Zamčeno