Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Michael Hawkins, MD

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
MadMick
Junior Member
Junior Member

Michael Hawkins, MD

Příspěvek od MadMick » ned 12. kvě 2019 11:44:49

Michael Hawkins, MD
Datum narození: 26.4.1988
Věk: 31 let
Místo narození: Los Santos
Stav: Vdovec

Vzdělání:
- Los Santos Elementary School
- Los Santos High School
- Johns Hopkins University School of Medicine – obor Traumatologie

Rodiče:
Otec – Steven Hawkins – Letectvo USA, plukovník
Matka – Samatha Hawkins – Národní garda, kapitán

Povolání: Voják ve výslužbě – US Marine corps

Služební záznam:
Délka služby – 9 let
Bojové nasazení – 8 misí, celkem 60 měsíců
ocenění – 2x Purple Heart, Marine Corps Commendation Medal, Bronze Star
Zařazení: 7 let Polní zdravotník, 2 roky zástupce velitele základny
Dosažená hodnost: First Lieutenant (1stLt)
Propuštěn z armády se všemi poctami na vlastní žádost.

Příběh:

Jmenuji se Michael Hawkins. Původně pocházím s Los Santos, kde jsem přožil většinu svého mládí, ale jak už to bývá v armádních rodinách, často jsme se stěhovali.
Vždy jsem se těšil na návrat do Los Santos, ne proto že bych to město miloval, ale protože tu žila láska mého života Patricia. Nakonec jsem se s ní oženil, ikdyž naše manželství nebylo jednoduché, protože jsme se často stěhovali, ale ona nikdy neprotestovala.
Pocházím z armádní rodiny s dlouhou tradicí, takže bylo logické, že jsem v 21ti letech vstoupil do armády ikdyž jsem studoval medicínu, kterou jsem musel kvůli službě vlasti přerušit. Navíc jsem byl velmi často na misích v zahraničí. Na misích jsem zažil hodně zlé věci, ale Patricie pro mě byla ten záchytný bod, na který jsem se soutředil, ten důvod proč musím za každou cenu přežít. Když jsem byl na poslední misi Patricie se připletla k přestřelce mezi policií a pašeráky drog a zbloudilá kulka ji vážně zranila. Když jsem se to dozvěděl, okamžitě jsem se vrátil. Seděl jsem u ní nonstop a modlil se aby se probrala. Bohužel ale nakonec zraněním podlehla. V tu chvíli skončli můj dosavadní život. Rozhodl jsem se odejít z armády a pohřbít ji na hřbitově v našem rodném městě. A tak jsem zde, v Los Santos, sám a nemám ponětí co dál. Nechal jsem se zaměstnat u EMS jako záchranář a zároveň jsem se rozhodl pokračovat ve studiu medicíny. Vím, že by si Patricia přála abych dál pomáhal lidem. Naštěstí mi vedení v Johns Hopkins University vyšlo vstříc a mohl jsem pokračovat ve studiu tam, kde jsem přerušil. Ikdyž bylo náročné kombinovat práci a studium, nakonec se mi podařilo studium úspěšně dokončit. Je ze mě doktor. Dofám, že by na mě byla Patricia hrdá. Bez ní mi zůstala jen jedna mise: Pomáhat všem a za všech okolností.

Jayhawk
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: Michael Hawkins, MD

Příspěvek od Jayhawk » pon 13. kvě 2019 11:02:06

Just another military Character...
"After a hard night in Bars and Clubs, it's much easier to fly" - - - - - > (Jayhawk 2K17)

MadMick
Junior Member
Junior Member

Re: Michael Hawkins, MD

Příspěvek od MadMick » pon 13. kvě 2019 19:25:45

Maybe military in mind, but not in heart XD

Odpovědět