Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Claus De Santa(životopis + žiadosť o nehnuteľnosť)

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
B00MER
Senior Member
Senior Member

Claus De Santa(životopis + žiadosť o nehnuteľnosť)

Příspěvek od B00MER » ned 16. zář 2018 19:15:09

Píšem krátku autobiografiu, ak máš záujem tak link tu:https://my.w.tt/MRaNDeyFlS
Meno: Claus De Santa
Narodenie:4.4. 1980
Vek: 38
Výška: 185 cm
Pohlavie: Muž

Vzdelanie:
Liberty City Elementary School
Hostos-Lincoln Academy of Science
Liberty City Medical College

Ovládané jazyky:
Angličtina
Slovenčina,
Francúzština
Preukazy:
Vodický preukaz, Zbrojný preukaz

Narodil som sa v Európe, v malej dedinke v Belgicku. Hneď po narodení bola moja rodina nútená emigrovať do USA údajne vďaka strýkovi, ktorý nás namočil do problémov s nejakým francúzskym gangom. Do teraz neviem ako som sa pôvodne volal, jediné čo viem je že môj bratranec je Bouchard a žije a tiež v LS. Od malička som chcel byť doktor a pilot tak ako môj dedo, ktorý bojoval v Normandii. A tak som po ukončení štúdia narukoval do armády. Za pilota ma nevzali, tak som ostal na zemi a zachraňoval životy. Väčšinou som amputoval ruky, nohy, alebo som vyberal náboje zo zranených. Z armády ma vyhodili, pretože som bol vždy tak trochu "vedec". Amputované ruky a nohy som chcel recyklovať, teda chcel nájsť spôsob ako sa vyhnúť odrezávaniu končatín na sotva stojacom stole v Afganistane. Avšak to sa nepáčilo ani generálovi a ani vojenskému súdu, preto ma poslali domov. Teda, ja som žiaden domov nemal, pokým o mne nezistil bratranec a neposkytol mi strechu nad hlavou.
Neskôr som sa spojil so zložkou EMS v Los Santos. Po skúškach som sa pripojil k tímu ako EMT. Neskôr som taktiež získal stužku pre člena tímu Coast Guard Unit. A čo môj bratranec? Je to kus chlapa, momentálne sa vrátil naspäť do Francúzska tiež študovať medicínu. Takže jeho dom je vlastne môj dom. Armáda mi trošku chýba no v nemocnici som našiel svoju 2.rodinu.
Po návrate Renneho z Francúzska sa obaja sťahujeme do menšieho apartmánu na Great Ocean Highway, ktorý donedávna vlastnil nejaký psychológ. Síce spím na gauči, no je to veľmi dobré miesto na život.
Po niekoľkých výjazdoch som bol povolaný na operačný sál. Oprášil som svoje zručnosti a úspešne som spravil pár zlomenín. A tak som za zásluhy dostal povýšenie, momentálne velím EMS. CELEJ JEDNOTKE. Armáda? Stále neviem či by som sa vrátil, zvykol som si. Ale Renne potrebuje prax a aj trošku prevýchovať, možno ho časom tam pošlem.
Nakoniec sa plány zmenili. Ja som dostal ponuku pracovať ako lekár v leteckej záchrannej službe. Ponuku som pochopiteľne prijal, také veci sa neodmietajú. Namiesto mňa dosadia Renneho a nového chlapíka zo Sacramenta.
Počas prestávky Liberty City mi diagnostikovali rakovinu mozgu. Všetok svoj majetok v LS som odkázal Rennemu, vrátane polovice nášho domu a áut.
Preto som pobalil veci a odišiel. Starať sa bude o mňa moja sestra. Uvidim, čo mi ešte život spraví....
Konec
Naposledy upravil(a) B00MER dne pát 28. pro 2018 15:12:12, celkem upraveno 8 x.
Per Apollinem medicum et Aesculapium, Hygiamque et Panaceam iure iurando affirmo et Deos Deasque omnes testor, me quantum viribus et iudicio valuero, quod nunc iuro et ex scripto spondeo plane observaturum...

B00MER
Senior Member
Senior Member

Re: Claus De Santa(životopis)

Příspěvek od B00MER » pát 23. lis 2018 17:17:00

Žiadosť o nehnuteľnosť: Dom/kancelária psychológa.
Momentálne keď Rpim ju používam a zatiaľ som nemal s nikým problém že by tam chodil.
Per Apollinem medicum et Aesculapium, Hygiamque et Panaceam iure iurando affirmo et Deos Deasque omnes testor, me quantum viribus et iudicio valuero, quod nunc iuro et ex scripto spondeo plane observaturum...

JohnnyPerník
Project Manager
Project Manager
Kontaktovat uživatele:

Re: Claus De Santa(životopis + žiadosť o nehnuteľnosť)

Příspěvek od JohnnyPerník » pát 30. lis 2018 6:07:38

SCHVÁLENO
Obrázek

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » sob 15. pro 2018 14:21:15

+UP
Obrázek

XhonzaX
Elite
Elite

Příspěvek od XhonzaX » ned 06. led 2019 11:34:42

Goods

Odpovědět