Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Životní deník Chrise Millera

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
herkon
Senior Member
Senior Member

Životní deník Chrise Millera

Příspěvek od herkon » sob 03. lis 2018 10:01:27

EP.1
Obrázek
Moje oblíbené místo
Narození a příběh rodiny

Narodil jsem se jako každý normální kluk v členné rodině Millerových , moje maminka Elizabeth Millerová rozená německá právnička se v roce 1992 seznámila s Arthurem Glurnem . Po pár měsících se moje maminka s jejím přítelem vzali a v roce 1995 se narodil zdravý hnědovlasý Chris Miler. Arthur mě moc neměl v oblibě vždy mě odstrkoval od denodenních činností v domácnosti proto jsem se osamostatnil a vždy jsem si vše řešil sám.

Čas plyne , vzpomínky zanechávám

Po pár rocích kdy jsem přešel do puberty jsem přestal mít drezúru a moje máma ze mě byla na prášky , a nechala mě sednout na letadlo za mým strýcem Peterem . Strýc nevěděl ze začátku jakou mám povahu natož jakým směrem mě má vést proto mě od mých 11 let začal učit se zbraněmi , různými věcmi jako je uklízení hospodaření s penězi . Došlo na to že jsem i zapomněl na mojí mámu a začal více času trávit se strýcem ptal jsem se ho jak pracuje nikdy mi neřekl o co šlo a vždy říkal že jde do fabriky jak to bylo s každým druhým člověkem v Itálii . Věřil jsem mu to proto jsem častěji a častěji rozkládal zbraně učil se je složit zpět začal jsem se zajímat o literaturu a začal jsem samostatného studia. Po pár letech jsem si uvědomil že bych měl začít studovat nějakou školu proto jsem strýce na pár let opustil a začal studovat policejní akademii v Americe. Při studiu jsem hodně začal uvažovat nad tím kdo je vůbec můj otec jestli Arthur a nebo můj ''strýc'' .

Studium a život v Americe

V mých 20 letech po vystudování policejní akademie jsem poprvé nastoupil do práce jako kadet u LSPD sboru , práce mě bavila byla opravdu záživná , ono nahánět někoho v 90mph je opravdu velký adrenalin . Po 2 letech jsem ale zjistil že mi ta práce nic nedává nemám na nic čas nemám přítelkyni ani nikoho kolem sebe komu bych mohl dávat lásku a čas . Proto jsem udělal nástavbové studium Elektrotechnika na motorové vozidla také v LS. Nastoupil jsem do Fujiwary jako elektrotechnik na všechny potřebné věci .

Kdo je vůbec můj otec ?
Po dlouhé směně v dílně jsem se rozhodl jet na sklénku whiskey do Unicornu hned jak jsem vešel cítil jsem známý parfém Sullyho očekával jsem že tam bude proto jsem neváhal a vešel poprosil jsem barmanku o whiskey s dvojitým ledem a sedl si k nejbližšímu stolu abych se mohl dívat na mladé holky které zřejmně nenašli jinou cestu než se točit u tyče, po dlouhém učtování se na mě otočil jeden týpek jeho jméno bylo Taylor víc mi neřekl po dlouhém povídaní společně s Taylorem a Sullym jsme se sbalili k němu do bytu a tam dále hovořili o věcech které tu raději psát nebudu co kdyby deník někdo našel ? ...

Kdo jsem ? koho jsem ?

Je ráno 9.00 hodin a já stále přemyšlím vůbec nad tím jaké krve jsem , věděl jsem že můj otec není mrtvý ale nemůžu jim to přece říct hned , proto jsem se obrátil na nejbližší nemocnici abych mohl obeznámit Sullyho že můj otec je právě Peter , přišel jsem odebrali mi krev a doktor mi řekl se zrudlou tváři že jsem z 95% otec Petera Balianiho spokojeně jsem odešel nasadil kabát nasedl do mého vozu a odjel zpátky do dílny.. obeznámil jsem Sullyho že jsem právoplatný syn Petera .
EP.2
Mít peníze neznamená všechno !
Po dlouhé době básnění o tom jak mám práci všude jsem se rozhodl založit firmu Flash Automotive všechno klapalo fajn , lidi jezdili obraty byli vysoké ale v jeden den mi začal zvonit mobil a ozval se v něm hlas mého otce : ''Potřebuju tě tu , sedni na nejbližší let do Sicílie a všechny věci nech bokem ! '' , tudíž jsem zařídil vše potřebné k tomu abych dílnu měl stále v provozu a abych mohl s chladnou hlavou odletět , zabookoval jsem si letenky předal klíče Jimmymu a řekl mu ať je předá dál. Přiletěl jsem po dlouhé době na Sicílii jenomže to jsem ještě nevěděl že tam budu 7 měsíců tudíž jsem vše zařizoval přes emaily a věnoval se nelegální aktivitě v Itálii . Po 7 měsících útrap a stresu jsem se zpět vrátil do LS s tím že mi otec řekl kde mám najít seznam lidí které potřebuje obeznámit s tím že není mrtev , na což jsem mu odvětil pouze ''ANO'' .

Popel nad mořem
Vzal jsem si věci a skončil s podnikáním zaměstnal jsem se u Alexe v Benny´s , byl jsem šťastný ale zjistil jsem po dlouhé době že už mě tohle nebaví a potřebuju najít něco jiného , proto jsem kontaktoval pana Johnnyho Perníka jestli nemá volné místo v Tequilala jako ochranka na což on mi řekl že má a že to jen kvůli mému tátovi udělá tudíž jsem začal pracovat jako vyhazovač , tuhle práci dělám do teď baví mě naplňuje mě a jsem za všechno co mám teď spokojen.
Obrázek
Práce v Bennys mě velmi bavila

Obrázek
Divadlo které mě uchvátilo tak jsem si ho vyfotil
''Jsi stejný jako tvůj fotr ''
Jedu si tak městem v autě a pozoruju zařicí město plné světel pouličních lamp , kurev , šmelářu s drogama a také bezdomovce který právě našel shnilou rybu a sedí na studené podlaze , nafotil jsem pár fotek a čekal než se někdo ozve , nakonec mi vyskočilo na twitteru upozornění : '' Kattlyn Stark Castelli : Je ve městě pán Baliani ? '' : Odepsal jsem že ve městě jsem a co potřebuje , napsal jsem jí její telefonní číslo a proběhla konverzace ve které bylo že se mám dostavit na tribuny blízko hrací plochy , přijel jsem a stál tam ten pán kterého už jsem jednou viděl věděl jsem kdo to je byl to pan Taylor řekl mi že Kattlyn má tak trochu větší problémy s jejími kamarády odvětil jsem mu že není problém o co jde proberem to a uděláme klid v tomhle městě a vyřešíme Kattlyn problémy , domluvili jsme se na ochraně Kattlyn a vyřešení její problémů . Najednou jsem zaslechl ''Takže Petere '' zasmál jsem se Taylorovi do obličeje a řekl jsem mu že nejsem Peter na což mi odvětil že jsme si hodně podobný . Další den mi volá slečna Kattlyn že mám dojet na zadní parkoviště Tequilly řekl jsem jí že za 5 m inut tam budu , přijel jsem vylezl jsem z mého starého 300D Mercedesu .
Pozdravil jsem pana Taylora na což on mi odvětil že už Taylor není ale Shawn s překvapivým obličejem jsem se zasmál a řekl aha dobře. Dále mi pan Shawn řekl že potřebuje 3x M4 Carabinu a 1x Odstřelovací pušku na což jsem mu odvětil že to není problém , ale skrat vznikl ve chvíli kdy mi řekl že to potřebuje do hodiny.

Obrázek
Fotka s pohledem na město
EP.3
Vězení a nemocnice jako můj druhý domov

Po pár dnech jsem si myslel že se všechno uklidnilo a že už mě nic nepřekvapí , dostal jsem nabídku kterou jsem v tu chvíli ve které jsem byl nemohl odmítnout měl jsem za úkol prodat něco okolo 150kg mariuhany pro jednu nejmenovanou organizaci v Los Santos , byl jsem přesvědčen o tom že mi hrozí kriminál buď hned a nebo až potom proto jsem neváhal a začal prodávat , řeknu vám zkoušel jsem to snad všude až se ke mě jednou dostalo že bych to mohl zkusit u policejní stanice neváhal jsem a zkusil jsem to , až se mi to šeredně vymstilo jeden z těch prašivých ksichtů mě napráskal a já si vysloužil 9 krásných měsíců v Blaine County Jail. Pracoval jsem jako normální člověk až na to za hodně směšné peníze neměl jsem na vybranou buď si to odsedím a odpracuju a nebo se tam oběsím na oprátce a nebo se zapletu do situace jednoho místního vládnoucího gangu v týhle prohnilý base.

Obrázek
Fotka z vězeňský kamery
Nemocnice můj druhý život - Pokračování EP.3

Všichni známe nemocnici i ty co teď tenhle deník držíš v ruce a čteš ho , někteří tam chodí na kontroly ale já měl fakt tenhle měsíc páru a skončil jsem tam s velmi nepříjemným zraněním přesně si nepamatuji co se stalo ale vím že jsem jel na BMX do Flashe Automotive byl jsem přesvědčen o tom že dneska bude fajn slunečný den a já si zase natáhnu nohy na dece a nebo se projedu jen tak po dlouhé době na kole po městě , nevím jestli se mi něco vymstilo ale přijel divný týpek který začal kopat bouchat do vrat až se můj kamarád Sean unáhlil a šel mu něco říct ten mu s jeho hlubokým a nepřijemným vesnickým hlasem řekl že jestli nechce problém tak ať se pakuje a jak znám Seana tak ten se nebojí ani největšího politickýho prasete v tomhle městě proto mu řekl že jestli on chce problém tak ať pokračuje týpek se neohrabaně nasral popadl hasák a chtěl mu sním natáhnout já v tu chvíli neváhal přece jenom Sean je můj kamarád a já nemůžu riskovat jeho smrt co by to bylo zase další krveprolití ve městě ? Zajel jsem mojí rukou pod opasek a vytáhl Glocka namířil na něj se slovy ať ten hasák položí na zem a spakuje se pryč , neváhal a odjel chvíli se mi hlavou míhalo jestli se nevrátí a proto jsem šel sledovat okolí a najednou z ničeho nic cítím nehorázný chladný vzduch na mých zádech ! Po pár minutách ležím na zemi a necítím nohy řvu bolestí nademnou už stojí doktor a slyším jen ozvěnu sirén ze záchranky , po několika hodinách jsem se probudil na lůžku z nehoráznou bolestí hlavy a žeber zeptal jsem se doktora co mi je na což on mi odvětil že jsem odkázaný na vozík. Hned po odchodu z nemocnice jsem se začal učit nalézat do aut , učit se různé blbosti jak je v mém věku zvykem a začal žít nový život .

Obrázek
Nic mě zatím nezastavilo proč by mě měl zastavit vozík ?
Obrázek
Moje pomocná ruka Sean
It´s hard to breathe when your heart yearns so much for someone you know you will never see again
🌍 1.1 1995
✝️ 17.03. 2019

Obrázek
Naposledy upravil(a) herkon dne ned 17. bře 2019 2:30:25, celkem upraveno 3 x.
STROJKOS

Jayhawk
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: Životní deník Chrise Millera

Příspěvek od Jayhawk » sob 03. lis 2018 19:08:39

Komponuj do toho příběhu postavy co tě obeznamovali s danými situacemi já si to pamatuju jinak :)
"After a hard night in Bars and Clubs, it's much easier to fly" - - - - - > (Jayhawk 2K17)

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » sob 15. pro 2018 14:27:07

Tohodle mladýho já znám! Štramák to je
Obrázek

XhonzaX
Elite
Elite

Příspěvek od XhonzaX » ned 06. led 2019 11:30:41

sut
Elite
Elite

Příspěvek od sut » stř 27. úno 2019 17:38:09

TOP , URČITĚ POKRAČUJ
NOICE
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

Obrázek

Benedikz
Elite
Elite

Příspěvek od Benedikz » stř 27. úno 2019 21:33:50

Parada
Obrázek

Jayhawk
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Příspěvek od Jayhawk » ned 03. bře 2019 8:13:44

Jsem rád že se tu začali rozvíjet pořádné příběhy.. Pěkná práce :)
"After a hard night in Bars and Clubs, it's much easier to fly" - - - - - > (Jayhawk 2K17)

Odpovědět