Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Hiro Yokota

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fixl
Forum Adept
Forum Adept
Příspěvky: 10
Registrován: úte 29. kvě 2018 19:52:24

Hiro Yokota

Příspěvek od fixl » ned 18. lis 2018 14:55:09

Obrázek
Hiro Yokota po svatém obřadu přijetí

Hiro Yokota
横田広


Dětství
Hiro Yokoto se narodil 15.10.1977 v Yokohama, Japonsko. Vyrůstal v nebezpečné čtvrti, kde byl od svých 10 let považován jako nový vůdce této čtvrti. Hiro měl od mala velký respekt, protože jeho otec Motomu Yokota byl tehdejší starosta města Yokohama a tak měl velký vliv v zdejší společnosti. Hiro si to moc dobře uvědomoval a využíval toho pro svůj prospěch.

Počátek cesty
Po vystudování střední školy v Yokohama, tak se Hiro rozhodl opustit své rodné město a se skupinou svých příznivců, kteří by za Hira dokázali položit i vlastní život a vydali se tak nebojácně do hlavního města Tokya, kde se zabydleli u známých jednoho z jejich skupiny. Hiro a jeho skupina se poflakovali ulicemi Tokya a šikanovali další slabší občany v jejich okolí, kde působili. Jednoho dne však potkali v jedné ze svých pravidelných ulic, kde se poflakovali staršího muže, který byl o holi. Když Hiro na něj upoutal svoji pozornost, tak starší muž se zarazil a začal mít strach, protože v očích Hira viděl hodně temnoty a zla, co Hirovi dodávala sílu a energii v jeho činech. Starší muž následně začal odbíhat co nejrychleji od Hirovi skupiny lidí a zároveň z jeho úst křičel slova “kabukimono se vrátili! kabukimono se vrátili!!”. Po opětovné vulgární vazbě se Hiro začal ptát, kdo nebo co jsou to ti kabukimono? Po dlouhém dohadování jim v rozluštění toho slova pomohl jednoho z chlapců starý dědeček, který bydlel v chudé čtvrti Tokya. Návštěva tohoto dědečka jim přinesla poznání toho slova a to, že slovo kabukimono znamená v japonském jazyku šílenec. Hira začal uspokojovat pocit, že se ho někdo bojí a má z něho respekt, protože nikdo neví co vlastně udělá. Při jedné večerní debatě členu Hirovi skupiny se všichni hlasováním domluvili, že si začnou říkat opakem slova kabukimono a to bylo slovo Nerima-Ku, což toto slovo znamenalo služebník nebo zachránce měst. Aby se zviditelnili, tak si začali dávat na čela proužek bílé látky s japonskou vlajkou a nápisem “Nerima-Ku”. Tento moment začalo větší a brutálnější utlačování obyvatel slabších čtvrtí v Tokyu a začali se dostávat do pozic lichvaření a dalších podobných nelegálních činností. Místní úřady je nedokázali nikdy pořádně dopadnou, protože využívali malé postranní uličky čtvrtí ve kterých jezdili na svých skútrech a díky tomu byli téměř nenapadnutelný.

Návrat
Jednoho večera okolo roku 2000, kdy se skupina sjížděla ke společné večeři tak Hiro dostal od své matky zprávu, že otec byl zastřelen. Emoce ze smrti otce v Hirovi mysli vytvořili nepopsatelný pocit zlosti a agresivity, který si vybili do zdi svého pokoje a následně upadl do velkého zoufalství a výčitků svědomí. Další den, co Hiro dokázal spolknout nepříjemnou myšlenku na otcovu smrt, tak se Hiro rozhodl jet se svými bratry zpět do města Yokohama na pohřeb Hirova otce a uctění jeho památky. Na pohřbu svého otce ve smuteční a deštivý den za ním přišel neznámý muž, který mu sdělil ať se další den staví na adrese, kterou mu dal do kapsy a odešel. Hiro nevěděl, jestli je to léčka i na něho a že je možné, že mu může tam hrozit nebezpečí. Tento strach pominul po tom co zjistil, že adresa se nacházela v jedné z nejbohatších čtvrtí ve městě. Další den Hiro s pár svými lidmi dorazil na adresu, kterou mu dal neznámý muž. Po příchodu byli ohromeni zdobením sídla u kterého bylo nad 30 ozbrojených mužů v upravených společenských oblecích a strážili okolí velmi majestátně působící budovy. U budovy následně na ně čekal ten neznámý muž, který vzal samotného Hira do majestátního sídla. Cestou po sídle viděl na zdech a podlahách různé znaky co viděl na ulicích Tokya a nejznámější pro něj byl štír co v jeho mládí nosil na krku i jeho otec.

Poslání
Hiro se najednou ocitne ve velké místnosti s vysokým stropem, kde sedělo 12 neznámých barevně potetovaných a skoro polonahých starších mužů u stolu ve tvaru U. Když Hiro usedl na začátek stolu tvaru U tak nejstarší muž, sedící v čele velkého stolu Hirovi pověděl, že jeho otec byl jejich členem klanu Yakuza a měl na starosti tehdejší území města Yokohama. Vysvětlili mu, že Yakuza je nadřazený vlivný klan rodin v Japonsku a snaží o vládu nad územími v Japonsku a nad tamějším systémem. Nakonec se Hiro dozvěděl, že mu je nabízeno místo v tomto klanu, protože klan potřebuje nového, silného a mladého vůdce, který bude mít na starosti území v jiných zemí. Hiro tuto nabídku přijal a dozvěděl se, že bude vyslán na cestu do Los Santos, kde bude muset nastolit řád klanu Yakuza a pokusit se tak o kolonizaci tamní půdy pro prospěch Yakuzy. V Hirovi mysli se začal pyšnit jakým poslání byl pověřen a tak začal plánovat, jak si bude snažit ustanovit velký vliv na území Los Santos. Nakonec rada starších rozhodla, že bude muset 5 let ještě setrvat na půdě majestátního domu v Yokohamě a bude muset být podle tradic zařazen do řad vůdců Yakuzy. Dlouhých 5 let byl Hiro cvičen na způsoby Yakuzy. Byl naučen speciálním bojovým uměním a zároveň musel studovat posvátné knihy, které mu měli dodat po přečtení sílu ve vládnutí a jeho moc. Po 5 letém trénování, učení a sebepoznávání byl Hiro slavnostně potetován barevnými symboly od krku až po chodila před radou starších a následně slavnostně omyt v posvátné lázni. Tímto začala cesta Hira co USA, kde měl nastolit pravý řád a moc Yakuzy v celostátních oblastní, ale především byl pověřen oblastní Los Santos. Tak dne 8.6.2010 odletěl do Ameriky, kde pár let objížděl ostatní státy a dával dohromady staré kmeny Yakuzy v různých oblast až nakonec okolo roku 2017 se dostal do města Los Santos, kde našel pár nových příznivců a snaží se o nové působení v této oblasti.

Uživatelský avatar
Benedikz
Elite
Elite
Příspěvky: 56
Registrován: sob 26. kvě 2018 14:30:34

Re: Hiro Yokota

Příspěvek od Benedikz » sob 15. pro 2018 14:20:15

Možná bys do životopisu mohl přidat víc fotek z IC :) Ale to je na tobě, jinak +1 :P
Obrázek

XhonzaX
Elite
Elite
Příspěvky: 55
Registrován: ned 02. zář 2018 15:04:22

Re: Hiro Yokota

Příspěvek od XhonzaX » ned 06. led 2019 11:36:02

+1

georgiicek
Senior Member
Senior Member
Příspěvky: 15
Registrován: stř 06. čer 2018 20:20:09

Re: Hiro Yokota

Příspěvek od georgiicek » ned 27. led 2019 4:16:27

R.I.P.

XhonzaX
Elite
Elite
Příspěvky: 55
Registrován: ned 02. zář 2018 15:04:22

Re: Hiro Yokota

Příspěvek od XhonzaX » ned 03. úno 2019 0:22:07

Rest in Piece

Uživatelský avatar
Benedikz
Elite
Elite
Příspěvky: 56
Registrován: sob 26. kvě 2018 14:30:34

Re: Hiro Yokota

Příspěvek od Benedikz » stř 27. úno 2019 15:49:25

Odpočívej v pokoji, Yokota-san
Obrázek

Odpovědět