Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Životopis a deník Tylera Higginse (CK)

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
Itachi
Senior Member
Senior Member

Životopis a deník Tylera Higginse (CK)

Příspěvek od Itachi » ned 17. bře 2019 16:49:26

Tyler.png
Tyler.png (182.21 KiB) Zobrazeno 523 x
Jméno: Tyler Higgins
Datum Narození: 30.4.1995
Místo Narození: Las Vegas
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Život:

Už jako malý jsem si myslel že život nebude lehký, už od školky jsme byl šikanovaný, neměl jsem žádný kamarády a jediný člověk se kterým jsem vše prožíval byla moje matka.
Moje matka
mother.jpg
mother.jpg (50.77 KiB) Zobrazeno 523 x
Od svého narození jsem neznal svého otce, opustil nás po té co jsem se narodil, moje matka mi nechtěla říct jak se můj otec jmenuje a kdo je... Naše rodina byla chudá po té co jsme se přestěhovali z Las Vegas do Los Santos jsme bydleli v jednom baráku blízko Grove Street.
grstrt.jpg
grstrt.jpg (198.4 KiB) Zobrazeno 522 x
Každej den jsem slyšel střelbu a houkačky policie. Už jako mladýho kluka mě to táhlo k policii. Moje matka zemřela při přestřelce s 2 gangama jedni byli ballasové a druhý gang byl Grove Street Families.

V tu dobu se mě ujala moje teta, trpěl jsem depresemi nechodil jsem ven a jediný co bylo že jsem ležel v posteli a brečel, neměl jsem nikoho kdo by mě pomohl žádný kamarády ,žádnou holku, nikoho kdo by mě pomohl.

Po nějakým roce a půl jsem se zbavil depresí a začal jsem chodit ven. Potkal jsem svého prvního kamaráda kterej měl tátu policajta, chodili jsme si k němu hrát a jeho táta nám povídal jaké případy řešil.

Nějak za 2 roky u mě vypukla puberta. jako skoro každej z grove street jsem chodil krást do obchodů a vykrádat auta. Docela jsem si vydělal krádeží autoradií.

Jednoho dne když jsem vykrádal jedno auto tak mě nachytala policie a zavezla mě na policejní stanici kde si pak pro mne dojela moje teta.

Uvědomil jsem si že to co dělám tak je špatný a žačal jsem sekat dobrotu, v tu dobu jsem už chodil na střední školu. Nebyl jsem nějak úspěšný student ani nejhorší student, byl jsem takový průměr. po té co jsem odmaturoval jsem si hledal práci.

Našel jsem si nějakou práci v Cluckin Bellu, kde jsem po dobu 2 roků pracoval. Nějak mě to moc nebavilo ale peníze za to byli. Po té co jsem odešel z Cluckin Bellu tak jsem furt hledal práci kterou do teď nemám tak snad se nějaká najde.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Deník
Naposledy upravil(a) Itachi dne úte 19. bře 2019 21:06:52, celkem upraveno 1 x.
„V každém okamžiku se rozhoduješ, kým jsi a budeš. Tvůj život je vždycky výsledkem tvých myšlenek.“

lauso33
Senior Member
Senior Member

Re: Životopis a deník Tylera Higginse

Příspěvek od lauso33 » ned 17. bře 2019 17:41:16

Máma je Thot a přijmění taky cením. +1
oujee 😎

Benedikz
Elite
Elite

Re: Životopis a deník Tylera Higginse

Příspěvek od Benedikz » pon 18. bře 2019 0:44:15

Máma je thicc af
Obrázek

georgiicek
Senior Member
Senior Member

Re: Životopis a deník Tylera Higginse (CK)

Příspěvek od georgiicek » ned 31. bře 2019 3:29:20

Asi budu nekrofil protože mamka je celkem thot

Odpovědět