Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Thomas Pablo Hernandez

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
Benedikz
Elite
Elite

Thomas Pablo Hernandez

Příspěvek od Benedikz » ned 07. dub 2019 18:10:37

Varování: Obsah tohoto příspěvku je pouze v rámci OOC. Informace nelze využít v IC. Zmíněné nakládání s informacemi může být souzeno jako metagaming.

Obrázek

Thomas Pablo Hernandez
................................................................................................................................................................................................................................................................

Místo narození: Guadalajara, Mexiko (region Jalisco)
Datum narození: 01.01.1977
Občanství: Mexiko, Spojené státy americké
Národnost: mexická
Lingua materna: španělština, Další jazyky: angličtina
................................................................................................................................................................................................................................................................

📝 Prolog

Pablo Hernandez (junior), přezdívaný "Pablito" se narodil 1. ledna 1977 v chudém předměstí města Guadalajara v Mexiku svým rodičům; otci: Pablo Hernan Roldán a matce: María Fernanda Roldán. Jako malý chlapec byl vychováván slušnosti a měl mnoho soucitu k ostatním. Nejvíce se na jeho výchově podílela jeho matka María, oba rodiče však Pabla velmi milovali.

Děti z věkové kategorie ve stejné čtvrti, v níž se svou rodinou bydlel sedmiletý Pablo se s ním ale nebavili, protože na ně působil jako slušňák a šplhoun na základní škole, kterou společně navštěvovali. Byl odstrkován a ostatní žáci z něj dělali terč posměchu. Vše však bylo v pořádku, když se domů vrátil ke své matce. Otec byl v jeho mladých letech neustále v práci, aby mohl rodinu uživit a spořit pro budoucnost svého syna. Malý Pablito mu to však neměl za zlé, měl oba své rodiče rád.

Pablo vychodil základní školu v r. 1983. Během této doby se podprahově poblíž jeho rodiště začaly dít podivné věci. Ulice Guadalajary ovládnul drogový kartel. Věci se pomalu začaly měnit a po celém Mexiku se začaly objevovat novinové titulky, které stejně jako rodinu Roldán strašily i více rodin v Guadalajaře i mimo ní.

Obrázek

Článek v New York Times - '10 people dead after "narco-attack' in Guadalajara, Mexico'

8. srpna 1984 se však život malého Pabla a jeho otce náhle změnil, když se rodina dozvěděla o tragické smrti matky Pablita. Matka María šla okolo 2. hodiny odpolední do města nakupovat oblečení. Při její cestě z obchodu ji však potkal tragický osud. Z náměstí "Malverde Plaza", po kterém María spolu s dalšími lidmi kráčela se během okamžiku stalo místo přestřelky. María byla ve špatnou chvíli na špatném místě spolu s dalšími 8 lidmi a jedním policistou, který byl terčem střelby. Polícia Federal okolnosti střelby začala vyšetřovat, po třech týdnech byl však případ odložen a po měsíci uzavřen. Rodina byla zdrcena a následoval pohřeb. Na tom se ukázal i Pablitův strýc Miguel, farmář rodinou přezdívaný jako "Tío (strýc)."

Rodina po této události nemohla zůstat nadále v Guadalajaře. Strýc Miguel nabídl otci Pablita, aby emigrovali do USA, nejlépe do státu San Andreas, kde byla komunita mexičanů, kterým strýc Miguel zařizoval doklady a víza přes svoje kontakty a v případě neúspěchu, ilegální přechod přes hranici. Otec Pablita s nabídkou svého bratra, strýce Miguela otálel a nebyl si emigrováním jistý, ale v průběhu dalších dvou let stačilo několik dalších novinových titulků a dal Miguelovi za pravdu. Miguel díky svým kontaktům ve městě El Paso z řad pohraniční hlídky a policie zařídil za tučnou sumu Pablitovi mladšímu a staršímu život v USA. Pablitovi bylo přiřazeno jméno Thomas a jméno jeho otce zůstalo stejné. Z peněz, které získali prodejem svého vozu a domu si zakoupili levný starý dům ve východním Los Santos, ve čtvrti El Burro Heights.

Este es el comienzo del viaje de Thomas
[Toto je počátek Thomasovy cesty]

📝 Vývoj postavy
🎬 Příběhy, fotky & události

Spoiler:
Příběhy
Spoiler:
Varování: Tato část příspěvku může mít explicitní obsah. Diskrétnost je na místě.

#01 - Un Nuevo Comienzo
[Nový Začátek]

Přemýšlejte o tom takto. Život není jednoduchý, když emigrujete do Spojených států a pronásleduje vás temná, zarmucující minulost a smrt vaší matky zpět v Mexiku. Možná máte občanství, místo kde bydlet, staré, avšak lepší auto než jste měli ve vaší rodné zemi, ale pořád s sebou nesete to stejné břemeno problémů.

Vlastně, počkat ... zmínili jsme že jsme v osmdesátkách, nebo ne?

Určitě mám za to, že si většina myslí, že osmdesátý léta v Los Santos byly přesně o tomto: Peníze, drogy a policejní brutalita - Technicky vzato jo, ale to byla jen špička ledovce. Pokud jste nebyli studenty UCLA, tak osmdesátky byly jedna velká přetvářka (ikdyž byste nevěřili kolik z nich jsem potkával sjetých mými cestami centrem.).

Všichni teenageři měli plnou nádrž problémů, stejně tak já. Jenže v Americe vám nikdo s vašimi problémy nedává mrd, takže si je každej nechával pro sebe a šel je prochlastat anebo je ucpat tlustou čárou kokainu, ne-li něčím horším. Vynechávám výjimky, co se radši podřezaly nebo ufetovaly. Mluvím tu o plných diskotékách lidí, co se mimo plac pořádně sešlehali. To je ten důvod, proč se drogovej trh vyšplhal na vrchol v osmdesátých letech a pořád na něm od týto doby je. Protože je vysoká poptávka.

Já byl naštěstí chudej teenager, takže jsem si tvrdý drogy nemohl dovolit. V naší čtvrti jela docela většinově tráva a ta byla dost levná. Můj otec drogy vylučoval. Když mě jednou chytil doma s jointy v šuplíku, tak mi udělal hodinové psychické trauma výkladem o tom, že kdyby nebylo drog, tak moje matka ještě dnes žije. A že vlastně za všechno můžou gringos, kteří jsou zodpovědní za obchod s drogama. To že poptávka dělá obchod jsme si již zmínili.

S otcem jsem však nesouhlasil v této myšlence. Za to, že umřela moje matka mohla korupce mexických autorit a především ti bastardi, co v prvé řadě postříleli devět nevinných lidí na náměstí, kde denně projde několik tisíc osob. Marihuana mi pomáhala unikat od reality a potřeboval jsem nějakýho pořádnýho dodavatele, a tak jsem potkal mýho budoucího kamaráda a mou pravou ruku - Carlose Fernandéze.

#02 - Un Amigo, Un Distribuidor
[Jeden přítel, jeden dodavatel]

Již brzy

#03 - Padre es un pícaro
[Fotr je lotr]

Již brzy

#04 - La Declaración
[Deklarace]

Již brzy

Udělená CK
Spoiler:
💀 Boris Saltykov

Již brzy
Naposledy upravil(a) Benedikz dne úte 09. dub 2019 23:52:56, celkem upraveno 4 x.
Obrázek

Benedikz
Elite
Elite

Re: Thomas Pablo Hernandez

Příspěvek od Benedikz » úte 09. dub 2019 23:20:40

AKTUALIZOVÁNO
Obrázek

georgiicek
Senior Member
Senior Member

Re: Thomas Pablo Hernandez