Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Žádost o unban (ZAMÍTNUTO)

Dostali jste ban neprávem? Celou záležitost prošetříme.
Zamčeno
Ʀipcore ヅ
Junior Member
Junior Member

Žádost o unban (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Ʀipcore ヅ » ned 28. dub 2019 21:39:47

Zdravím vážený A-Teame, minulý týden jsem dostal ban za bugování,narušování ekonomiky a failRP. Po hodinách přemýšlení nad tím co se vlastně stalo jsem došel k závěru, že důvody za které jsem byl zabanován nejsou tak úplně oprávněné. Bugování jsem v žádném případě neprováděl jelikož za 1. nevím jak se to dá udělat a ani to vědět nechci za 2. nebyl jsem ani svědkem případu kde by se mělo bugovat či cokoliv jiného. Narušování ekonomiky jsem z mého pohledu též neudělal, jediné o čem vím že jsem udělal špatně tak je, že auto které jsem dostal jsem následně předal (ne prodal)v čemž mohlo vzniknout nějaké narušení ale nemyslím si že nějak velké. FailRP jakožto hráč RP nemám rád když někdo failRP udělá a tak jsem si na to dával opravdu velký pozor abych třeba při bouračce zahrál vše tak jak by to vypadalo v reálném životě a jaké následky by to mohlo vést, zda-li jsem někdy udělal nějakou chybu a všiml jsem si toho tak jsem se hned do /ooc chatu omluvil a následně to zahrál správně. Tato celá situace která vznikla mě opravdu mrzí jelikož jste opravdu skvělá komunita která vytvořila něco za co by jste se neměli stydět a chápu že na serveru chcete mít jen ty nejlepší. Jak už jednou jeden moudrý člověk řekl "každý člověk by měl dostat druhou šanci" a tak o ní žádám, zda-li právem či neprávem už je na Vás. Budu velmi rád když dostanu druhou šanci a možnost dokázat že si zasloužím hrát na Vašem serveru. Díky vašemu serveru jsem potkal hromadu fajn lidí se kterými se bavím jak ic tak ooc a jsem za to rád. Přijmu jakýkoli trest ale ban mi nepříjde adekvátní k tomu co jsem neudělal či udělal.
Děkuji za odpověď. Phil Dante (Svob1k/Ʀipcore ヅ).

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Žádost o unban (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » ned 28. dub 2019 22:08:18

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno