Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Mara Salvatrucha "MS-13"(ZRUŠENO)

Zamčeno
dRap3x
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. kvě 2018 16:17:04

Mara Salvatrucha "MS-13"(ZRUŠENO)

Příspěvek od dRap3x » čtv 14. bře 2019 17:39:14

Obrázek
Obrázek


Mara Salvatrucha, neboli MS-13, je zločinecký gang s mezinárodní reputací jedné z nejbrutálnějších podsvětních organizací na Zemi. Gang byl založen v 80. letech v Los Santos salvadorskými utečenci, kteří do USA emigrovali (pravděpodobně ilegálně) z důvodu vypuknutí občanské války ve Střední Americe. Jeho členové se vyznačují nulovou tolerancí vůči federálním donašečům, extrémně násilnými praktikami a reprezentativním tetováním, které často pokrývá většinu celého těla, včetně obličeje.

Mara Salvatrucha má prsty prakticky v čemkoliv, v čem jsou peníze. Vraždy, únosy, pašování, prodej drog a zbraní, vyděračství, kuplířství, loupeže nebo ilegální převoz imigrantů přes hranice. Podobné činnosti ovšem kromě hromady výdělků přinášejí také hromady rivalů a nepřátel. Války o území a moc přinášejí četné oběti jak na stranách gangů, tak na straně policie a civilistů. Nelze říci, kdo je jejich největším rivalem v Los Santos, jelikož se žádným místním gangem nespolupracují.

Hlavním místem působnosti MS-13 je místo jejího založení – Los Santos. Svá území mají ale ve městech napříč celou Amerikou, a jakmile do nějakého vkročíte, nápisy a hesla na zdech vás na přítomnost gangu ihned upozorní. Odhaduje se, že celosvětově Mara Salvatrucha čítá 30 000 - 50 000 členů, přičemž přes 10 000 jich působí ve Spojených státech. Vláda USA považuje gang za velmi nebezpečného nepřítele a jeho členy deportuje zpět do El Salvadoru v domnění, že tím se problému zbaví. Funguje to ale opačně. Po deportaci do Salvadoru členové MS rekrutují další a další nováčky a s nimi se opět ilegálně přemístí do Spojených států a Mara Salvatrucha se tak stává neustále silnějším a nejrychleji rostoucím gangem na světě. Gangstery z MS jsou přeplněné věznice, ale z ulic nemizí.

Neodmyslitelnou součástí gangu je zejména také složité gestikulace sloužící jako vnitřní šifrovaný komunikační systém členů MS. Mezi nejčastější symboly znakové řeči gangu patří vztyčení ukazováčku a malíčku. Zakládající členové MS-13 toto gesto pochytili na metalových koncertech, vypůjčili si jej a s gangem zůstalo až dodnes. Členové MS-13 se nejčastěji oblékají do modro-bílých barev a mají většinou tetování po celém těle.

Mara Salvatrucha představuje hrozbu pro každého, kdo není jejím členem. Jejich motivací je moc a bohatství, kvůli čemuž vyvolávají teror v ulicích již přes 30 let. MS stále roste a sílí. Věří v bratrskou sounáležitost a členství v pouličním gangu pro ně znamená rodinné pouto. Proslavili se brutalitou a tetováním. Gangsteři bez lítosti. Tohle je Mara Salvatrucha.
/
Obrázek
/
MS-13 dále vlastní Gringos Customs (bývalé Benny's Customs), kde provádí (i)legální autoservis. Lze říct, že tento servis je jedno z jejich hlavních míst setkávání a tuningových srazů, které pořádají na svém území.Obrázek


Pod území MS-13 spadá oblastt Forum Drive, Alta Street a industriální čtvrť u Innocence Boulveard.
Hlavní území, nedávno získané území.MS-13 “Jefe“
MS-13 “Ranfla“
MS-13 “Paros“


ObrázekOOC
- Benny's Customs
- Přidělit drogu
- Počet zakládajících členů 4
- Seznam členů předám v PM

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: Mara Salvatrucha "MS-13"(V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od exactlytheben » čtv 14. bře 2019 18:54:19

V ŘEŠENÍ


- Benny's nemůžete dostat, vlastní to někdo jiný
- Pošli mi prosím tě do PM seznam členů
- Droga, která by vám byla přidělena: Opium
exactlytheBen

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: Mara Salvatrucha "MS-13"(SCHVÁLENO)

Příspěvek od exactlytheben » pát 15. bře 2019 15:46:49

SCHVÁLENO


- Frakční droga: OPIUM
Los Santos Customs u letiště patří pod frakci "MS-13"
exactlytheBen

Uživatelský avatar
Pav
Supervisor Admin
Supervisor Admin
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. čer 2018 14:32:51

Re: Mara Salvatrucha "MS-13"(ZRUŠENO)

Příspěvek od Pav » čtv 13. čer 2019 17:49:20

ZRUŠENO

Zamčeno