Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

TAS Industries(ZAMÍTNUTO)

Zamčeno
nikstar
Member
Member
Příspěvky: 7
Registrován: pon 08. dub 2019 9:42:09

TAS Industries(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od nikstar » čtv 16. kvě 2019 3:50:35

Tactical Arms Industries - "TAS Industries"

TAS je skupina lidí, zabývající se prodejem a pašováním zbraní. TAS je původem z Ruska.

O jméně

Sprváná "společnost" co prodává zbraně potřebuje trefné a znělé jméno... Něco co zní profesionálně, ale zkratka se bude dobře pamatovat... Tactical Arms Inudstries. Ve zkratce TAS. A logo? Jsme parta pašeráků a překupníků zbraní. Lidi od nás kupují zbraně aby s nima mohli páchat zločiny... Nejsme McDonalds.

Vznik organizace

Zakladatelem organizace je Nikolay. Ten v Rusku po povinné službě v armádě přešel k policii, kde pracoval na oddělení proti organizovanému zločinu. Nikolay to jednoho dne ale přehnal s alkoholem v hospodě a dostal se do potyčky s jedním z místních gangsterů. Po tom co Nikolay zjistil o koho šlo, chtěl celou věc urovnat tím, že gangsterovi zaplatí tučnou sumu, ačkoliv tehdy ještě nevěděl jak.
Při jednom ze zátahů proti místí mafii Nikolay našel způsob jak ukrást některé ze zabavených zbraní a drog. Ty později prodal. Část peněz dal na usmířenou gangsterovi, část si nechal a za zbytek utekl do Ameriky.
Po tom co přijel do Los Santos, bál se vydělávat si legálně aby ho Ruská policie, nebo interpol nenašl. Proto začal pracovat za peníze "na ruku" v jednom místním baru jako vyhazovač.
Tam ho jednou napadlo, zeptat se šéfa, kde by se dala ve městě nějaká větší zbraň sehnat. Ten mu však řekl, že tady ve městě tohle nikdo neprodává, tak dostal Nikolay milionový nápad.
Obrázek

Jak sehnat zbraně?

Skrze Nikolayovi zkušenosti s organizovaným zločinem, Nikolay ví jak spousta věcí funguje. Jen že dostat se jen tak ke zbraním není jednoduché. Proto se Nikolay přes přátele dostal k jedné malé rodinné firmě na Filipínách. Filipíny jsou ekonomicky velice slabou zemí a tamní společnost by Vám za pár dolarů prodala i dítě. Ve městě Danao je malá továrna jménem Tamado, která se více než 20 let zabývá výrobou zbraní. Leží uprostřed džungle a zbraně které továrnu opouští jsou snem každého gangstera. Mají falešná, nebo žádná sériová čísla a mají čistý balistický záznam. Některé zbraně ale dostáváme například z Ruska, Pákistánu a nebo z Israeli. Munici necháváme vyrábět v Kosovu. Naše munice je od těch co seženete na střelnici kvalitní, ale za kvalitu se platí. Je ale jen a jen na Vás, jeslti chcete střílet běžnou municí a budete riskovat, že vám munice selže a zasekne se Vám zbraň, nebo dokonce munice exploduje... Za naše produkty se nebojíme zaručit.
Obrázek

Jak dostat zbraně a střelivo do Ameriky?

Pašování... Jedna z věcí, která představovala ze začátku velký problém. Nic ale není problém dlouho, když se nebojíte přijít s dostatečně šíleným nápadem, který má šanci vyjít. TAS totiž pašuje zbraně z Filipín přes trajekty v zavazadlech a na tělech žen. Je totiž vyloučené aby na Filipínách kdokoliv kontroloval ženy a když už někdo takovou ženu zkontroluje tamnější policie za pár dolarů přehlédne i dvě RPG místo vycházkové hole. Trajekty zastavují v Mexiku, tam nejsou kontroly tak důkladné jako v Americe. V mexiku se zbraně rozloží a jejich části se schovájí všude možně v autě. (Do motoru, mezi polstrování, do sedaček, všude kde vás napadne.) Takové auto pak v klidu přejede přes hranice až do Los Santos. Munice se pak pašuje v krabičkáćh od cigaret, ty se z Mexika do ameriky vyváží ve velkém a nepodléhají velkým kontrolám. Ty největší a nejlepší kousky však pašujeme letecky.
Obrázek
Obrázek

Vzestup moci

Nejsme žádná mafie. Řídíme se motem, "vy máte prachy a my zbraně". Jsme přece slušní překupníci zbraní. Žádní gangsteři. Ale pokud s náma "vyjebeš", nastavíme ti druhou ruku. Nikolay má totiž dvě tetování na rukou... Na pravé ruce má vytetovaný úsměv. Kdykoliv s někým vyřeší dobrý obchod, podá mu pravou ruku. Jestli na nás ale zkusíš nějaký podraz, nebo s námi budeš mít nějaký problém, Nikolay má na levé ruce vytetovanou zbraň. Domysli si sám. Jde nám o to vydělat peníze a podporvat tím Vaše nesmyslné přetahování se o moc. A až se všichni povraždíte... Příjdeme my. Moc dobře si uvědomujeme naši moc. Bez našeho zboží budete úplně bezmocní. Nechcete nás nikdy naštvat. V takovém případě by totiž Váš sok mohl dostat zbraní více a my Vás vyřešíme, aniž bychom si ušpinili ruce od krve a ještě dostaneme zaplaceno.
Obrázek

Zaměření organizace

Prodej zbraní těm co na ně mají peníze. Naše obchodní partnery si vybíráme pečlivě a dost možná si Vás prvně budeme chtít proklepnout, než Vám prodáme nějakou "specialitku". V dnešním světě není opatrnosti nikdy dost. Stejně tak hodláme situaci se zbraněmi na úzdě. Pokud by jste se všichni pozabíjeli, přišli bychom o poptávku. Nemáme žádné legální krytí, jsme nelegální organizací a jsme si toho dobře vědomi, ačkoliv jsme skupina Rusů co se ráda baví, našim druhým jménem je "kdo to je?".
Obrázek

Členové a jejich charakteristika

O čelenech TAS se toho moc neví, hodně si zakládají na anonymitě, ale říká se, že často nosí černé bundy, řídí černé vozy a mají silný ruský přízvuk. Prý jsou hodně potetovaní.
Obrázek

Nepřátelé

Ve městě nemáme žádné známe nepřátele. Snad jen policii. Co není... Však může být. (nepřátelské frakce na základě RP)

Hierarchie
Máme velice striktní hierarchii. První je šéf, nebo boss... Pro většinu ze skupiny však pouze Niko a nebo Nikolay. Pod ním jsou překupníci a pak ochranka a pašeráci.

Zbraně

Jsme klasici.
Nejčastěji nosíme pistole, ale když jde do tuhého, jsme schopni sáhnout po všem možném. Nejradši však máme Ruskou klasiku. A tím je AK 47.
Obrázek

Zbraně na prodej

Náš zákazník, náš pán. Ať už máte na srdci cokoliv, pokud budeme vědět jak to sehnat, dostaneme to do Los Santos a prodáme Vám to. Chceš TASit? Volej TAS.

Obrázek
Jak nás vlastně najdete?

Prodej zbraní je pro nás prací. K práci obchodníků patří najít si a vytvořit klientelu. Známe lidi, co znají lidi a ty znají lidi... (klientelu si najdeme v rámci RP, žádné fake webovky apod.. Podle nás by jsme se tím akorát připravili o zajímavé RP)

Požadavky
Spoiler:
- Ceník zbraní prodiskutovat s Adminy. Chceme ceny vymyslet tak, aby nebylo tak snadné zbraně ve městě sehnat. Nechceme aby se opakovala situace s nejmenovanou organizací, která nedávno zmizela z města. Jsme toho názoru, že zbraně jsou pro RP super, ale mělo by se to nějak regulovat aby každá frakce neměla miliardu munice, 50x AK, 50x Mku atp.
- Sídlo ve Franklin's House (Po domluvě by jsme rádi dostali přidělené prostory někde v doku, nebo ve skladišti na RP)
Obrázek
- Menu na zatýkání, přenášení a nakládání/vykládání z auta a interakce s lidmi a vozy
- Seznam zakládajících členů do PM (další členové budou nabráni až na základě RP)
- Pokud by to šlo, rád bych si můj návrh obhájil před adminy.

Serpentin
Forum Adept
Forum Adept
Příspěvky: 11
Registrován: sob 13. dub 2019 15:13:28

Re: TAS Industries

Příspěvek od Serpentin » čtv 16. kvě 2019 22:35:48

Dobrej příběh, dobrej způsob pašování, hodně štěstí :)

Jarf
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 4
Registrován: úte 15. led 2019 15:37:06

Re: TAS Industries

Příspěvek od Jarf » čtv 16. kvě 2019 23:25:51

Snad první smyslu plná organizace, která by při správném vedení mohla vydržet a přinést do města něco nového. Popis stručný ale podává dostatek informací ohledně dané organizace +1

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: TAS Industries(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » pon 20. kvě 2019 18:53:59

ZAMÍTNUTO
exactlytheBen

Zamčeno