Flex - žádost o 2. postavu /upraveno/(SCHVÁLENO)

Zde můžete zažádat o povolení hrát za další herní postavu.
Zamčeno
Flexx
Junior Member
Junior Member

Flex - žádost o 2. postavu /upraveno/(SCHVÁLENO)

Příspěvek od Flexx » čtv 16. kvě 2019 18:46:38

Nick na Discordu:
Flex#1111

Jméno aktuální postavy:
Travis Krev

Jméno žádané postavy:
Hector Fuentes

Důvod pro vytvoření další postavy:
Rád bych chtěl začít RPit mexický character, který je zaměřen spíše na nelegální stranu, chci si oddechnout od Travise a zaměřit se s Hectorem na práci mechanika pro Gringos, která by zahrnovala i nelegální činnosti. Chci využít možnost RPit s mexickou stranou města kde bych s Travisem RPit nemohl kvůli minulosti (příběhu).

Proč by se zrovna Vám měla žádost schválit:
Jelikož jsem na CoreRP RPil zatím jenom Travise a nebyl se mnou problém tak si myslím že bych mohl dostat možnost rozjet novou postavu abych si užil RP i z jiného pohledu. Dokážu bez problému rozlišit postavy a nemixovat mezi nimi.

Dodatečné info:
Nejsem žádný začátečník, rád bych si připomenul RP za mexický character a obohatil můj RP z pohledu cz/sk scény jelikož jsem mexický character hrál pouze na anglickém serveru.

Hector přijede do města za účelem posílit MS-13 ve kterém je členem již pár let, ale působil jenom na mexickém území. Mezi členy na mexickém území se donesla zpráva o Italech co se snaží získat vládu nad Los Santos což se Hectorovi nelíbilo a rozhodl se přestěhovat do právě zmiňovaného Los Santos aby pomohl udržet území gangu. Není to jediný důvod proč Hector přijel do Los Santos, jako jeden z dalších důvodu je chuť naučit se hrabat v motorech a upravovat auta co nejlíp může aby každý zákazník byl spokojený. Hector umí dobře ovládat silnější zbraně typu AK-47 nebo SMGs menších rozměru které se dají lehce používat a schovat. Nejradši má americké silné auta které splynou v běžném silničním provozu, ale rozhodně neřekne ne luxusní třídě aut. Také rád hulí bongo a občas si dá jointa, přece jenom žije pod 24 hodin pod nátlakem rivalů.

exactlytheben
Boss Admin
Boss Admin

Re: Flex - žádost o 2. postavu /upraveno/(SCHVÁLENO)

Příspěvek od exactlytheben » čtv 16. kvě 2019 19:25:31

SCHVÁLENO
exactlytheBen

Zamčeno