Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Kovi žiadosť o ďalšiu postavu(SCHVÁLENO)

Zde můžete zažádat o povolení hrát za další herní postavu.
Zamčeno
kovi6969
Senior Member
Senior Member

Kovi žiadosť o ďalšiu postavu(SCHVÁLENO)

Příspěvek od kovi6969 » čtv 16. kvě 2019 20:16:43

Nick na Discordu:
Kovi
Jméno aktuální postavy:
Tony Smith
Jméno žádané postavy:
Hisako Xiao
Důvod pro vytvoření další postavy:
Za celé moje pôsobenie na servery som nemal ani jeden vážny postih a myslím si že zvládnem RP za všetky postavy.
Spoiler:
Xiao prišiel do USA z Hongkongu v roku 1982, údajne začať čínsku opernú spoločnosť, ale bol obvinený v súdnych dokumentoch, že sa stal šéfom zločineckého syndikátu Wo Hop To (和合 桃) v severnej Kalifornii. a vydieranie ochranných peňazí z reštaurácií a hazardných hier. Svedkovia svedčili, že Xiao vyhlásil, že ovláda čínsku štvrť. Správa amerického Senátu z decembra 1992 uviedla, že „Wo Hop To je teraz pod kontrolou prakticky všetkých ázijských organizovaných zločinov v oblasti Bay. V roku 2005 bol poslaný Wei Wangom do Los Santos zistiť situáciu, po čase do mesta prichádzajú aj ostatní priatelia a v roku 2019 prichádza šéf... (( príbeh doplním po schválení))
Proč by se zrovna Vám měla žádost schválit:
Chcel by som začať RPiť so starou partičkou, jedná sa o RP vo veľkej skupine. Momentálne mám jednu aktívnu postavu, a to je Tony :) ostatné postavy nemaju už žiadne RP využitie.
Dodatečné info:
Postavy, ktoré mám pozastavené nemám v blízkej dobe chuť obnovovať. Bol by som rád ak budú nejaké problémy aby sme sa mohli pobaviť na discorde.

exactlytheben
Legend
Legend

Re: Kovi žiadosť o ďalšiu postavu(SCHVÁLENO)

Příspěvek od exactlytheben » čtv 16. kvě 2019 21:04:02

SCHVÁLENO

- Schválení bude platné v momentě, kdy sepíšeš na fórum rozsáhlý životopis této postavy.
exactlytheBen

Zamčeno