Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Murrieta Oil(ZAMÍTNUTO)

Zamčeno
Tomaco
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14. kvě 2019 23:51:38

Murrieta Oil(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Tomaco » čtv 16. kvě 2019 20:54:46

Murrieta Oil
Obrázek
Historie
Spoiler:
Ron je korporátní firma, která je známá po celých státech. Začátky vzniku této firmy šahají již do roku 1885, kdy tehdy mladý William Murrieta, v závislosti na objevu ropy v Pennsylvánii měl vidinu stejného úspěchu a bohatství. Jelikož vlastnil malou firmičku, která se zaměřovala na vyhledávání zdrojů vody a hloubení studní, které se hojně využívaly během extrémních veder, během kterých bylo vody extrémní nedostatek tak znal perfektně složení místního georeliéfu. Vidina těžby ropy ho naprosto pohltila a investoval téměř všechen svůj majetek s nejasnou budoucností právě do tohoto nového snu. Po dlouhých a strastiplných 10 letech, kdy již nevlastnil téměř žádný majetek narazil na onen tak žádaný poklad. Z útrob země vytrysklo ono tak toužené černé zlato. Tím dnem založil první firmu v Texasu, která se zabývala těžbou ropy. Firma vydělávala a s nově nabytým majetkem nacházel Williem čím dál více nalezišť ropy. Velký vliv na prosperitu firmy měl rozvoj automobilismu a využití pohonných hmot jako paliva a hlavně, 1. světová válka. Tehdy vzrostla poptávka po těžbě ropy tak, že začala firma Ron začala expandovat i do okolních států. Rozkvětu firmy nebyl však konec a s příchodem 2. světové války byly poptávka po ropě enormní. Tehdy již Ron patřila mezi největší giganty v těžbě a rafineraci ropy po celých státech. Po úmrtní Williema Murrieta převzal tuto korporátní firmu jeho syn Jonathan, který od svého otce pochytil jen to nejlepší a vedl firmu úspěšně po dlouhý čas.
Obrázek
Historie v San Andreas
Spoiler:
Před několika lety si Jonathan Murrieta všiml díry na trhu ve státě San Andreas, kde se nenacházelo žádné těžební zařízení a stát byl závislí na dovozu. Oslovil tedy guvernéra státu San Andreas o průzkum podloží. Ten byl z toho nápadu nadšený, sám Jonathan tvrdí, že viděl v záblesku jeho očí dolary. Lokalitu si vybral v okolí města Los Santos ze získaných zkušeností začal pátrat v nejprve v poušti. Ropu našel již během prvního půl roku hledání. Místní noviny ho nazvali jako dítě štěstěny, on však věděl, že v tom je daleko více a v myšlenkách se ubíral na svého otce. Nechal postavit vrtné soupravy v poušti Grand Senora Derert. Firma Ron však potřebovala k úspěšné přeměně ropy na pohonná paliva ještě rafinerii. Rafinovaně si Jonathan pro ni vyhlédl místo v horách El Burro Heights, které je blízko městu. Občanům Los Santos se však již toto nelíbilo a chtěli sjednat nápravu, již takhle jim stačilo hyzdění krajiny vrtnými soupravami, natož ještě rafinerií. Jonathan přislíbil pro město levnější pohonné hmoty oproti ostatním městům, převoz ropy pouze pomocí cisteren, aby nedocházelo k ještě většímu hyzdění kraji. V neposlední řadě také vynaložil značný příspěvek na zhotovení místní areny, která bude centrem společenských událostí. Posledním jeho gestem vůči městu bylo pojmenování této areny Maze Bank Arena a to vůči úctě k místní bance, která se pyšní ojedinělým přístupem k zákazníkům, což je v dnešní době nevídané. Jonathan se na nějaký čas dokonce přestěhoval do Los Santos.
Obrázek
Obyvatelé Los Santos si Jonathana za tyto skutky velmi oblíbily. Jejich nová arena se stala v okolí vyhlášená a město začalo navštěvovat čím dál více lidí. Což však obyvatelé stále netuší, je že v oblasti okolí hory El Burro Heights se nachází velké naleziště ropy.

Po několika letech života v Los Santos Jonathana život však již nenaplňoval, měl vše a představa, že zdědí impérium jeho syn Andrew a nebude si vážit života ho drásala. Proto rozprodal svoje impérium na menší části, ty prodal menším podnikatelům a zisk z nich daroval na vědu a dobročinné účely. Andrewovi však přeci jen něco přenechal. Přenechal mu tajemství na rodinný úspěch, rafinerii v Los Santos a vrtné soupravy v poušti. Poté se přestěhoval na venkov do rodného Texasu na venkov. Andrew po otcově odchodu přejmenoval k zachování odkazu svého dědy, a hlavně otce firmu na Murrieta Oil. Na několika cisternách je však patrný ještě původ firmy a jsou na nich zachovány loga Ron.
Obyvatelé Los Santos si Jonathana za tyto skutky velmi oblíbili. Jejich nová arena se stala v okolí vyhlášená a město začalo navštěvovat čím dál více lidí. Což však obyvatelé stále netuší, je že v oblasti okolí hory El Burro Heights se nachází velké naleziště ropy. Nyní záleží již na Andrewovi, jakou se vydá cestou, honbou za nezměrným bohatstvím, nebo spokojeným životem s velmi slušným příjmem.
Obrázek
Materiální vybavení
  • Vrtná souprava Brute 2000
Spoiler:
Obrázek
Obrázek
Počet souprav: 8
Typ soupravy: střední kategorie
Nosnost: až 400 tun
Těžební hloubka: 150m – 6 km
Produkce: 10 000 barelů/den
Výkon pozemního hydraulického čerpadla: 430 kW
  • Ropná rafinerie Murrieta
Spoiler:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpracovaná ropy: momentálně okolo 16 000 tun ropy/den
Počet sil: 3
Produkty rafinerie:
Plyny (propan, butan)
Motorový benzin
Motorová nafta
Těžký topný olej
Letecké palivo
Mazadla
Asfalt
Zabezpečení
Vzhledem ke snaze některých občanů sabotovat rafinerii a způsobit tak ztráty na zisku firmy Murrieta Oil, byla najata bezpečnostní ostraha, která hlídá objekt rafinerie a ropných polí. Dohlíží také na bezpečný transport ropy cisternami do rafinerie a pohonných hmot k cílovým zákazníkům. Ostraha je ozbrojena.

Zaměstnanci:
  • Ostraha:
Spoiler:
Obrázek

Požadavky:
Čistý trestný rejstřík, zbrojní průkaz na krátké i dlouhé zbraně, řidičské oprávnění na osobní automobil.

Vybavení:
Obrázek

Body Armor
Obrázek

Flashlight
Obrázek

Nightstick
Obrázek

Stun Gun
Obrázek

Pistol
Obrázek

Carbine Rifle
  • Řidič kamionu
Spoiler:
Obrázek

Požadavky:
Řidičské oprávnění opravňující řídit kamion s návěsem.

Vybavení:
Obrázek

Reflective Safety Vest
Obrázek

Flashlight
Obrázek

Stun Gun
Vozový park
Spoiler:
Guardian
Zásahové vozidlo, převážně používané ostrahou.

Obrázek

Phantom
Tažné vozidlo pro návěsnou cisternu.

Obrázek

Trailer
Cisterna k přepravě ropy a pohonných hmot.

Obrázek
Wishlist:
Spoiler:
Skript na tankování.
Těžení ropy vrtnou soupravou za jednotku času.
Plnění cisteren palivem/ropou.
Přeměna ropy na palivo v rafinerii za jednotku času.
Odkup čerpacích stanic/letišť pohonných hmot z cisteren.
V případě potřeby zašlu moji podrobnější představu.

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: Murrieta Oil(V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od exactlytheben » čtv 16. kvě 2019 21:06:37

V ŘEŠENÍ


- Do PM na Discord mi prosím tě pošli seznam všech členů frakce
exactlytheBen

Uživatelský avatar
exactlytheben
Legend
Legend
Příspěvky: 357
Registrován: pon 13. srp 2018 18:08:12

Re: Murrieta Oil(ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od exactlytheben » pon 20. kvě 2019 20:46:02

ZAMÍTNUTO


- Tohle můžeš RPit bez frakce
exactlytheBen

Zamčeno