Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

skizo - Žádost o druhou postavu(SCHVÁLENO)

Zde můžete zažádat o povolení hrát za další herní postavu.
Zamčeno
skizo
Member
Member

skizo - Žádost o druhou postavu(SCHVÁLENO)

Příspěvek od skizo » pon 10. čer 2019 1:47:56

Nick na Discordu:
skizo#7588

Jméno aktuální postavy:
Luigi Gallo

Jméno žádané postavy:
Dominic Pearce

Důvod pro vytvoření další postavy:
Chtěl bych vyzkoušet jiný typ rp, který jsem dosud hrál. Moje první postava je vytvořena pouze po stránce nelegální a nechtěl bych o ni přijít. Proto bych chtěl zažádat o druhou postavu, která se bude lišit od první postavy. Mohlo by to být jak pro mě, tak pro ostatní lidi na serveru zajímavé rp a určitě bych to chtěl rozvíjet. Nějaký volnější rp kde bych se snažil hrát normálního člověka.

Proč by se zrovna Vám měla žádost schválit:
Nedostal jsem ještě ani jeden ban. Dokážu bez problému rozlišit postavy a nemixovat mezi nimi. Moje postava je závislá na ostatních lidech a právě proto chci postavu, která bude volnější a bude mít svůj prostor pro rozvíjení příběhu.

Dodatečné info:
Mladý kluk co pochází z Jižní Ameriky města Sonora kde vystudoval obor Mechanik opravář motorových vozidel, se přistěhoval do Los Santos se snem vydělat víc peněz a najít si novou skupinku lidí, která ho vezme a budou si rozumět. Dominic je výbušný a drzý vzhledem ke svému věku. Má rád alhokol a nědělají mu problém nějaké návykové latky. Rád se hrabe v motorech a upravuje si auta. Libuje si v amerických silných autech a zkouší jejich největší možnosti. Rád by si našel nějakou práci co by měla něco společného s auty.

Pav
Supervisor Admin
Supervisor Admin

Re: skizo - Žádost o druhou postavu

Příspěvek od Pav » pon 10. čer 2019 3:23:55

SCHVÁLENO

Zamčeno