Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Orchardville gang (ZAMÍTNUTO)

Zamčeno
Rozor
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 4
Registrován: pát 07. čer 2019 18:44:33

Orchardville gang (ZAMÍTNUTO)

Příspěvek od Rozor » stř 19. čer 2019 19:26:02

Orchardville gang
Obrázek
Historie
Tento gang založili v roce 1994 kolumbijští imigranti, kteří utekli před válkou kartelu. První imigranti se usadili v ulici orchardville avenue ve městě Los Santos, odtud také pochází jejich název. Ačkoliv byl tento gang založený původně kolumbijci, členové jsou různorodí. Mezi členy proto patří černoši, asiaté i běloši. Díky tomu se tento gang rychle rozšiřoval a to znamenalo že si rychle našli i nepřátelé mezi které patří gangy jako MS-13, Ballas, Bloods, Los Zetas nebo Los Santos Vagos, kterým nový konkurent přinášel určité riziko. Dobré vztahy měli ale naopak s Grovestreet families. Tento gang nikdy nepatřil mezi nejnebezpečnější, ačkoliv v minulosti jeli v drogách což by si někdo mohl spojit s kterýmkoliv drogovým kartelem. Síla Orchardville gangu vycházela z počtu a také z historie jejich členů. Samozřejmě zakládající členové byli převážně imigranti, avšak novodobí jsou povětšinou z řad kriminálníků, kteří již byli souzeni. Uvěznění novodobých členů orchardville je také důvodem žluto-bílých barev gangu, jelikož žlutou a bílou nosila většina věznů a proto si ty barvy přisvojili. V dobách největší moci gangu MS-13 byl orchardville gang zcela vytlačen a členové se odsunuli do vedlejších měst.
Přítomnost
Po usmrcení členů MS-13 se postupně členové Orchardville vracejí do Los Santos, jenž je jejich domovem a opět se usadili do jejich ulice. Vůdcem tohoto gangu byl jmenovaný Julio Gonzales který začal svolávat členy ke kterým se nedonesla zpráva o zlikvidovaní MS-13. Jako první museli obnovit svou reputaci v oné ulici, kde se v době jejich absence zformovaly různé skupiny, které si toto území nárokovali a brali jej za své. To ale nebyl žádný problém, jelikož lidé moc dobře věděli kdo jsou lidé z gangu orchardville a že není radno jim odporovat. Díky této předešlé reputaci se gangu podařilo čtvrt obsadit bez krveprolití.
Jakmile byla celá čtvrt opět jejich tak kontaktovali své dodavatele a výrobce drog. Ti kteří se podvolili a obnovili staré kontrakty čekala vidina zisku a ti kteří odmítali pracovat pod tímto gangem dostali jednorázovou nabídku peněz nebo olova.
Taky nesměli zapomenout, že v tomto městě nejsou sami, proto Julio vyslal své lidi do města aby zjistili jaké další gangy jsou ve městě aktivní a které byli odstraněny. No popravdě se moc nedověděli. Gangy jsou buď v úkrytu nebo se snaží své aktivity jakkoliv maskovat. Jediné co se podařilo vypátrat je že se po městě pohybuji nějací lidé kteří preferuji bílou barvu ale nikdo z gangu neví kdo tito lidé jsou a co vlastně dělají. Tato informace Julia docela zaskočila, protože se zatím setkával jen s gangy a jedná-li se o nějakou mafii nebo jinou organizaci tak s tím nemá žádné zkušenosti a proto neví co může čekat.
Charakteristika členů
Pravidla nařizují aby členové nosili pouze barvy gangu a tyto barvy bránili a nešpinili je.
Proto všichni z gangu nosí mix žluté a bílé a většinou jsou extrémně potetovaní. Také se dají poznat podle drzého tonu a vulgárnosti, kterými zrovna nešetří. Nejezdi zrovna v nejdražších autech a preferuji výhradně americká auta.
Obrázek
Také nikdy neuvidíte žádného člena pod vlivem drog či jiných omamných látek vyjma alkoholu, kterému holdují ve velkém množství.
Pravidla gangu
1. Nikdy neužiješ drog či jiných omamných látek vyjma alkoholu.
2. Budeš nosit jen barvy gangu a tyto barvy budeš hájit a nešpinit je.
3. Nikdy nepráskneš jiného člena.
4. Nikdy nezabiješ jiného člena bez řádného důvodu a bez dovolení jefa.
5. Nikdy neprozradíš aktivity gangu.
6. Nikdy nebudeš spolupracovat s policii i za cenu vlastního uvěznení.
7. Nikdy nebudeš komunikovat bez vědomí jefa s členy cizích gangů.
8. Nikdy neupozorníš na aktivity gangu vlastní hloupostí.
9. Vždy splníš rozkaz jefa.
Sídlo
Obrázek
Obrázek
Zbraně
Zbraně používají ty co najdou, ukradnou nebo koupí.
Hodnosti
Jefe - Julio Gonzales
Miembro - ?
Struktura tohoto gangu je velice jednoduchá, jefe velí a ostatní poslouchají.
Aktivity
Krádeže všeho druhu, výroba a prodej drog, poflakování se po ulicích a hoodu, vandalismus, pasáctví, pouliční rvačky, pašování doutníků z kuby.
Žádost na adminy
Sídlo s interiérem, šatnou, skladem.
U sídla garáž.
Přiřadit nějakou drogu.
Pokud by to bylo možné tak nějaký rozpočet pro nákup aut a vybavení.
Pokud by to nebyl problém tak přidat item doutníků a propojit ho s animaci kouření doutníků. (pokud by to problém byl tak nebrat v potaz vše o doutnících)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lore celého gangu jsem vymyslel sám, inspiraci jsem vzal od gangu 18 street.
Naposledy upravil(a) Rozor dne čtv 20. čer 2019 9:07:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PlayManElit
Community Admin
Community Admin
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. bře 2019 17:31:53

Re: Orchardville gang (V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od PlayManElit » čtv 20. čer 2019 0:12:35

V ŘEŠENÍ

Uživatelský avatar
PlayManElit
Community Admin
Community Admin
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. bře 2019 17:31:53

Re: Orchardville gang (V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od PlayManElit » čtv 20. čer 2019 10:18:22

ZAMÍTNUTO

Zamčeno