Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)


Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

Russkaya mafiya - Bratva - návrh (V ŘEŠENÍ)

Odpovědět
Uživatelský avatar
Legi
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21. čer 2019 20:50:18

Russkaya mafiya - Bratva - návrh (V ŘEŠENÍ)

Příspěvek od Legi » pát 21. čer 2019 22:01:48

Russkaya mafiya - Bratva
Obrázek


CO JE RUSKÁ MAFIE?
Ruská mafie je souhrnné označení pro zločinecké organizace pocházející ze zemí bývalého Sov Používá se také výraz postsovětský nebo ruskojazyčný organizovaný zločin.

CO JE SOLNTSEVSKAYA BRATVA?
Solncevská mafie neboli Solntsevskaya Bratva je zločinecký syndikát mnohdy označovaný za nejmocnější ruskou mafií. Skupina vznikla v 80. letech. Centrem jejich operací je Moskva, název solncevská je spojen s počátky na moskevském sídlišti Solconevo. Za její symbol je považováno slunce. Počet členů se odhaduje na 1000-1500, ale některé zdroje hovoří až o 9000 členech.

TÍMTO VŠE ZAČÍNÁ .....Obrázek


80.LÉTA


 • Vše začíná v Moskvě na konci roku 1981. Sídliště Solconevo, nacházející se zejména na jihozápadě města, upadá do temnoty, jelikož se blíží tma. Zde vše začíná. Místní sešlost partičky pěti mužů ještě neví, že zakládají historii ruské mafii. Může za to několik událostí, který se v průběhu několik týdnu stalo. Začíná to jedním člověkem, podnikatelem Vladislav Sergejevič Poljakov, který se v místním baru v opilosti rád chvástal, jak prosperuje s jeho podnikáním. To uslyšela už již zmíněná pětice mužů- Artyom Grebenščikov, Boris Kameněv, Nikolay Remizov, Kirril Vladimírovič Ivankov, Yury Timofejev. Získali si jeho důvěru. Poté přišli s nápadem, jak se podnikatele zbavit a jeho peníze si přivlastnit.
  Bylo pár minut po druhé hodině ranní, když pětice mužů odtahovala polonahé tělo p. Poljakova, který ještě nevěděl, že mu tikají poslední sekundy svého života. Důvod byl pro skupinu jasný - peníze. Poté, co byl podnikatel okraden, bylo s ním naloženo jako s prasetem čekajícím na porážku. Policisté druhého dne našli znetvořené tělo s proříznutým hrdlem v místním parku. Tímto však nic nekončí. Skupince mužů se to začalo líbit, je to přece lehký způsob vydělání peněz. Tímto vše začíná.
  Skupina si začíná nejdříve rekrutovat gang z místních nezaměstnaných, agresivních mladých mužů a využívají je k posílení. Začíná se angažovat ve vybírání výpalného, obchodu s „bílým masem“ a se zbraněmi, prostituci atd. Velmi činný je v oblasti distribuce drog – generuje příjmy z prodeje heroinu z Afghánistánu. Jako jiný organizovaný zločin obecně, i solncevská skupina legalizuje příjmy investováním a prostřednictvím jimi zakládaných bank a dalších podniků.90. LÉTA


 • 90. léta v Rusku? Rozpad SSSR největší tragédií 20. století. Jak pro koho. Pád komunismu byl pro bratvu přínosný. Umožňoval obchodovat s Jížní Amerikou- převážně v kokainu samozřejmě. Ruská mafie udržuje obchodní vztahy s narkokartely z Kolumbie (kokain) a spojenectví s gangy z území Ruska, Ukrajiny, Litvy, Gruzie a dokonce i Polska a Itálie. To činní pro bratvu to, že se začínají ještě více rozrůstat a bohatnout. Solconevo začíná být jedno z míst, kudy by jste nechtěli v noci jít. 90.léta také znamenala dobu svobody a moderní muziky! To znamenalo to, že mafie si otevřela svůj podnik Discoland Sylvia.Bratva věděla, že lidé se budou chtít bavit a začít si užívat života více, než za dob komunismu. To znamenalo velkou produktivitu drog a nelegálních látek. Moskva však zaregistrovala nespočet vražd, které nebyli vyšetřeny. Postupně začalo mizet dost lidí, který se dostávali do cesty bratvě.DOBA MILÉNIA


 • Zde začíná nová éra bratvy, již v osmnácti letech totiž si buduje příčku možného budoucího šéfa Vyacheslav Kirrilovič Ivankov- syn z jednoho zakladatelů mafie. V mladí vyrůstal po vzoru svého otce. Byl amatérský zápasník v boxu. Ze střední školy ho vyhodili z jistých důvodů. Už jako mladý si odpykával trest ve vězení za ublížení na zdraví a pokus o vraždu. Po propuštění se začal pohybovat v zločineckém světě svého otce a prodával zboží na černém trhu. Později byl opět zatčen za držení střelných zbraních, padělání atd. Avšak byl brzy propuštěn, jelikož jeho strýc Artyom podplatil mocného politika, který mu poté zprostředkoval cestu ven. Toto byl pro bratvu hotový ještě nekorunovaný následník, který bratvu povede. V roce 2004 byl nejstaršími “korunován” tj. Udělil se mu zločineckým bratrstvím titul vor v zákoně( zloděj ze zákona, zloděj podle zákona, zloděj podle práva. Je to profesionální zločinec, kterého korunují starší a zkušený, za své postavení , které si vydobyl svou kriminální kariérou.)

 • Získal si to například pověst . Byl pověřen výpalným taktéž nazývaná kryšou. Jeden podnikatelse jí opovažoval neplatit. Jelikož Vyacheslav Ivankov vždy rád poukázal a někdy dokonce i ukázal trest, kterýmu vždy podnikatel podstoupil.

  Povídá se o něm tento příběh: Ruská mafie pod rozkazem Vyacheslava Ivankova sebrala bezdomovce na ulici, oblékli ho, umyli, nakrmili a ostříhali.. a vzali ho k dlužníkům. Ivankov řekl bezdomovci: ,,Ty jen pořád vrť hlavou'' a on kývl, že rozumí.. Potom u dlužníka: Budeš platit? Ne! Budeš platit? Ne! Budeš platit?! Ne! Potom fik a hlava se odkutálela (hlava bezdomovce) ,,Kdo nebude platit, dopadne stejně'' - pravil Vyacheslav.


  Toto brutální působení však poté musel začít omezovat kvůli nové moci země- Putinem, který začal tyto "organizace" nahánět. A tak musela bratva začít pracovat více v ustraní a tajně tak, aby nikdo nevěděl, co od ní kdy čekat.

  Vyacheslav Ivankov si však získal i u svým mužů čest. A to tím, že na rozdíl od Cosa Nostry , kde šéf rozdává rozkazy, Ivankov chodil za svými muži a projednával s nimi plány a jednal s nimi, jako se sebou rovným.SOUČASNOST


 • V roce 2019 byl Vyacheslav Ivankov obviněn z vydírání 2,7 milionu rublů z investiční poradenské firmy známé jako Summit vedený dvěma ruskými podnikateli, a v červnu příštího roku měl být odsouzen. To se mu však nezamlouvá a proto prchá se svými lidmi do Los Santos, USA, kde chce nadále pokračovat v rozvoji své zločinecké organizace. Vyacheslav Ivankov je veliký gurmán v jídle a v alkoholu, dostal chuť si splnit svůj životní sen si otevřít též tuto restauraci v USA. Přál by si, aby Los Santos poznalo příchuť domácí ruské kuchyně a také kuchyně celosvětové. A tak má v plánu si založit svojí vlastní restauraci- Restaurant Matryoshka.
Obrázek
RESTAURANT MATRYOSHKA
Obrázek
HISTORIE RESTAURACE
Restaurace Matryoshka má kořeny až na začátku 20.století. V těchto letech zuřila v Rusku "Ruská revoluce". To znamenalo i průmyslový vzestup ale i krizi. Drtivou většinu půdy a majetků drželi stále velkostatkáři a mocní pánové, kteří využívali drobný lid k pracím. Tehdy tohoto využil Leonid Michail Chruščov a pořídil si menší budovu v Moskvě, která sloužila jako kasárna pro vojáky bojující v Deváté rusko-turecké válce. Jelikož p. Chruščov pocházel z rodiny komorníka ruských carů, měl mnoho peněz a mohl nechat renovovat tuto budovu. Nejdříve to byla spíše skoro rozpadlina, která sloužila pro občerstvení Ruských poutníků. Poté se zrenovovala do krásné restaurace do uměleckého architektního směru Secese.

V průběhu let 1922 a dál, když vznikl v Rusko Sovětský svaz, se stala restaurace jedna z jedné nejnavštěvovanějších. Lidé trávili často noční zábavu a odpočinech přímo v této restauraci. Stala se tak jednou z největších kulturních budov ve městě. První kuchaři pracující pro tuto restauraci byli válečný veteráni, kteří dříve sloužili jako vojenská polní kuchyně. První jídelníček neobsahoval tolik famózních jídel a obsahoval spíše typickou lehkou ruskou kuchyni. Přesto si lidé restauraci zamilovali.
Během druhé světové války (1939-1945) až do doby Stalina a jeho hladomoru restaurace ubírala na zákaznicích. Jelikož řádil hladomor a válečná a poválečná krize. V historii ani v jakémkoliv kronice již dále historie v této době zmiňována.

V roce 1970 si podnik pořídil Vladislav Gorgovič Ivankov- tehdejší podnikatel. Zrenovoval opět tuto restauraci a restaurace opět začala prosperovat. Stala se opět jedním z nejnavštěvovanějších míst v Moskvě. Restaurace po pádu komunismu začala více prosperovat poté, co začala vařit světoznámé kuchyně a domácí ruskou kuchyni.


SOUČASNOST RESTAURACE
V současnosti už od 90.let využívala Solncevská mafie. Říkali této restauraci tzv. Continental. Šlo o restauraci, kde panoval mír skrze podsvětí ruských mafií. Platilo zde pravidlo - kdo vystřelí, zemře. K této restauraci začal být vázaný velký respekt. Scházeli se zde vysoce postavení muži podsvětí. Plakaly si zde na ramenou, pojídali spolu a pili a poté co odešli, byli schopný se postřílet. Takto fungovala tato restaurace.
Tato restaurace také vypomáhala lidem, co byli propuštěni z vězení. Byli zde zaměstnáni- byli vzorný a pracovití, také zavděčený. Solncevská mafie svojí činnost zakrývala skrze této restaurace. Každý kuchař, číšník, dokonce i uklízečka byli součástí ruské bratvy. V Moskvě stále tato restaurace funguje a prosperuje pod majitelem rodu Ivankov.
Jeden ze zaměstnanců byl v přítomnosti například Roman Vyacheslav Ivankov. Do doby, než přicestoval do Los Santos na příkaz svého otce vypomáhal v této restauraci. Byl neoficiálně vyučený kuchař a vařil a učil se s mnohými známými kuchaři.

NÁMI VYTVOŘENÝ WEB RESTAURACE:
https://legidelak.wixsite.com/matryoshka


LOKACE RESTAURACE:
Obrázek
Příloha LOKACERESTAURACE.png je dlouhodobě nedostupná.
LOKACERESTAURACE.png
LOKACERESTAURACE.png (192.89 KiB) Zobrazeno 1211 x
Obrázek

SÍDLO MAFIE
Spoiler:
Obrázek

Spoiler:
Obrázek
Obrázek

ZBRANĚ


Obrázek

Obrázek


ObrázekČinnost bratvy
Prodej drog
Prodej zbraní
Únosy


Hodnosti
Pakhan (BOSS) - Vyacheslav Ivankov (Leginrök)
Derzhatel obschaka (Underboss) -PM
Brigadier (Operation Leader) - PM
Brodyaga - PM
Brodyaga - PMPravidla
1. Vždy budeš uctivý k ostatním členům.
2. Vždy uděláš to co ti tvůj nadřízený nakáže.
3. Zrada nebo špionáž je rozsudek smrti.
4. Nebudeš domlouvat spojenectví bez uvědomění nejvyššího.
5. Nikdy nepojedeš v našich drogách !
6. Nikdy nebudeš spatřen ve styku s policií (vražda atd.)

Obrázek
DODATKY:


Restaurace je pouze zástěrkou pro organizovaný zločin.
Finanční obnost pro začátek
Zbraně pro začátek
Garáž
sklad
převlíkárna
zabezpečení dveří a vrat
a tak podobně (Více by se pořešilo přes discord)
ZKUŠENOSTI S RPENÍM BRATVY UŽ MÁME NA JEDNOM NEJMENOVÁNEM SERVERU

Tynka
Junior Member
Junior Member
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. kvě 2019 12:06:28

Re: Russkaya mafiya - Bratva - návrh

Příspěvek od Tynka » sob 22. čer 2019 15:52:16

+1

Uživatelský avatar
PlayManElit
Community Admin
Community Admin
Příspěvky: 9
Registrován: pát 22. bře 2019 17:31:53

Re: Russkaya mafiya - Bratva - návrh

Příspěvek od PlayManElit » ned 23. čer 2019 12:39:09

V ŘEŠENÍ

Odpovědět