Máme nové forum!

https://forum.corerp.cz

Pro registraci použijte prosím primárně Discord (tlačítko při registraci)

Toto fórum nyní slouží jako archiv, své aktuální příspěvky, které chcete zachovat si prosím přesuňte na nové fórum!

James Smith

Pochlubte se s příběhem vašich postav.
Odpovědět
Numers
Junior Member
Junior Member

James Smith

Příspěvek od Numers » sob 22. čer 2019 22:54:34

Osobne udaje

Meno: James Smith

Datum narodenia: 05.06.1993

Výška: 190cm

Miesto narodenia: Kanada

Občianstvo:LS

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Rodina:

Mama: Emmie Smithova
Otec: Alanzo Bologna

Vzdelanie:

Zakladna skola: Redwill's Primary School, Kanada
Stredna skola: Designer High School, Kanada

Znalosti:

Jazyk: Anglicky jazyk
Vodičský preukaz: A,B,C
Zbrojný preukaz: D,E

Príbeh

Moje meno je James Smith narodení 05.06.1993 v malom meste zvanom Hamilton v kanade. Môj otec sa volá Alanzo Bologna vyrastal v Taliansku v meste Neapol a moja matka sa volá Emmie Smithova ktorá pochádza z mesta Hamilton z kanady. Mojí starí rodičia tiež pochadzajú z Talianska z mesta Neapol.Ako malí som sa rád hrával na Policajtov.Ale keď už som rástol tak ma záujem o to stať sa policajtom prešiel. Moja mama pracoval ako zdravotná sestra v Hl.Nemocnici v Kanade no prácu môjho otca nepoznám často odlietaval na služobné cesty rôzne po svete.Ale viem že mi vždycky kúpil čo mi na očiach uvidel síce som nevedel odkiaľ máme toľko peňazí a tak drahé auta.Aj keď som sa snažil dozvedieť sa čo vlastne moj otec robí stále mi to nechcel povedať. No keď už som dovŕšil 21 rokov a doštudoval tak mi môj otec všetko prezradil že spolupracuje z mafiou a v tom mi to všetko došlo odkiaľ má toľko penazí a tak drahé auta. No s pribúdajúcim vekom som začínal mať záujem o spoluprácu s mafiou. Až ma raz môj otec zobral zo sebou do Talianska a predstavil ma jeho spoločníkom.No a od vtedy sa to tiahne až do teraz.

Odpovědět